The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

valla tebrikler. okumadığım için mi öyle geliyor bilmiyorum ama sanki sürekli örümcek adam çıkıyor gibi geliyor bana :) aman nazar değmesin  ;D

Gambit

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 06 Haziran, 2012, 23:33:35
valla tebrikler. okumadığım için mi öyle geliyor bilmiyorum ama sanki sürekli örümcek adam çıkıyor gibi geliyor bana :) aman nazar değmesin  ;D

yok orumcek cidden cok hizli cikiyor,

keske yuruyen oluler ve conan bu hizda ciksa da orumcek daha az ciksa

demek ki orumcek daha cok satiyor  ???

ilke

Örümcek'in daha fazla sattığı falan yok arkadaşlar :) Ben Örümcek manyağı olduğum için benim önceliğim Örümcek. En çok satan seri Yürüyen Ölüler ki 9. sayı baskıya girdi bile.

Gambit

tarafsiz editor istiyoruzzz  ;D

saka bir yana, yuruyen oluler in cok satmasi beni cidden cok mutlu ediyor. Turkiye de yeni cizgi roman aclik memnuniyet verici.

Orumcek adam in Ingilizce baskilarini da almiyorum uzun suredir, once hoz u takip ediyordum, simdi marmara gayet tatminkar bir periyotta orumcek okuma istahimiza yetiyor.

hennessy

İlke kardeşimin gayretlerini yakından takip ettiğim için hakketten tebrik ediyorum örümcek adamı sevdiği için bizler ile buluşturuyor.Ayrıca yürümeyen ölülerin bu başarısıda beni sevindiriyor ama ne diyeyim örümcek adamın daha çok satılmasınıda gönlüm istiyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Acaba hipnozla İlke'yi Bone ve Borgia " manyağı" yapabilir miyiz.  ??? 2012 sonuna kadar serileri tamamlarız böylece ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Chicago'da Bone'un omnibus'unu gördüm, karıştırdım, hatta sonunu bile biliyorum ama hem fiyatı hem de ağırlığı gözümü korkuttu alamadım.

alan ford

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Haziran, 2012, 13:45:58
  Chicago'da Bone'un omnibus'unu gördüm, karıştırdım, hatta sonunu bile biliyorum ama hem fiyatı hem de ağırlığı gözümü korkuttu alamadım.

Valla ben aldım onu.  Hem renkli hem kutulu bir baskısınına haydan gelen bir parayı yatırıverdim.  Lakin "bir lisan bir insan" 'ın ötesine  geçemediğimden  anca resimlerine bakıyorum. Gerçi bu yaştan sonra tekrar çalışmaya başladım Rosetta Stone ile ama becerebilecek miyiz bakalım.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Gambit

Alan

Ben ingilizcemi orjinal superman ve spider man fasikullerini okuyacagim diye sozluk karistira karistira iyilestirdim, gelistirdim. Biraz aci verici olsada zaman harca, calis ve cok ise yarayacagini goreceksin derim.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

NIC

Hennesy'nin istediği Venom'un ilk çıkış öyküsü olan bu sayı ülkemizde neden atlandı?

Hatta bendeki 106. fasikülde alttaki resimdeki şu meşhur sahnenin olması gerek ama atlamışlar?

Sebebini bilen var mı?

rumar80

Bilka HİÇBİR ZAMAN Örümcek adamları kronolojik sırası ile yayınlamadı. Örneğinilk sayılarında Amazing Spider Man'in 200'lü sayılarını basarken birden 150'li sayılara geçer ve bu karışıklıklar devam eder.
  O yüzden bir neden aramayı bırakmalıyız. Çünkü neden yok.

Gambit

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Haziran, 2012, 14:28:29
  Bilka HİÇBİR ZAMAN Örümcek adamları kronolojik sırası ile yayınlamadı. Örneğinilk sayılarında Amazing Spider Man'in 200'lü sayılarını basarken birden 150'li sayılara geçer ve bu karışıklıklar devam eder.
  O yüzden bir neden aramayı bırakmalıyız. Çünkü neden yok.

valla her ne kadar duzensiz de olsa Bilka ve Alfa zamanlarinda cizgi roman dan aldigim tadi bugunku kuse kagit, buyuk karton sert kapakli cizgiromanlardan aldigim tada degismem.  80 ler 90 lar ne guzel gecti sayelerinde.

Istikrar ve de format konusunda da 2012 yilinda bu iki seyi ya da birisini basaramayan dandik yayinevlerini de ders verir nitelikteydiler. 

NIC

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Haziran, 2012, 14:28:29
  Bilka HİÇBİR ZAMAN Örümcek adamları kronolojik sırası ile yayınlamadı.

Abi kronolojik sırayı bi nebzede olsa anlarım tamamda kitabın en önemli sahnesini niye kırpar adam?