The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

bugün İlke kardeşim'den aldığım habere göre örümcek adam 5 pazartesi raflarda olacak koleksiyon değeri iki fasikül daha yayınlayalım bu arada....

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 19 Haziran, 2012, 16:34:12
Alıntı yapılan: ilke - 19 Haziran, 2012, 14:53:37
29 Haziran mı? kim diyor onu?

isi bilmiyorsun Ilke cim

soyle yap:  Orumcek yayini gecikdi mi ? hemen 1 yeni yayin duyur. Manga de mesela.
aradan bir hafta gecsin, yayin gecikti mi ? yeni 1 yayin daha duyur, bu sefer de olmadi marvel dersin, uyduracak sey cok  ;D

Yanlışınız var sanırım Gambit İlke işi bilir ve söz verdiği gibi örümcek adamı bir peryoda koyup yayınlamaya devam ediyor nazar değmesin ayrıca başkaları ile karıştırma örümcekte aksama yok bu ay deyip öbür ay çıkmıyor örümcek başka yayınlar gibi.

hennessy

Akşam İlke aradı abi örümceğin hazır sen nerdesin :) koşa koşa gittik aldık örümceğimizi bu kitap kapağından belli aksiyon bizi bekliyor.

Kardeşime her zaman gönülden tam destek, yılmadan örümceği yayın peridiyoğunda çıkarıyor. İlke örümcek adam 6 nerde kaldı ya :).................

hennessy

dorukgs

Keşke ben de biraz geç tatile çıkıp da alabilseydim bütün yeni çıkan çizgi romanları :(

hennessy

Güzel bir örümcek hikayesi daha bitti çizimleri hoşuma gitti.Peter osborn oğul ve baba ayrıca Veron ve anti veron yan yana gelirse birde bunlara yeşil goblin eklenirse ne olur sizce :)

hennessy

İlke kardeşim ile görüştüğümüzde örümcek adam 6'yı çevirmeye başladığını söyledi bizede bu resimleri paylaşmak kalıyor kapağa bakılırsa aksiyona devam..

İlke örümcek adam 6 nerde kaldı ya :)

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 30 Haziran, 2012, 19:45:11
Güzel bir örümcek hikayesi daha bitti çizimleri hoşuma gitti.Peter osborn oğul ve baba ayrıca Veron ve anti veron yan yana gelirse birde bunlara yeşil goblin eklenirse ne olur sizce :)

Güneş yetmiyormuş gibi bir de Murat çıktı (Aslında uzun zamandır vardı ama susuyordum)
  Kardeşim doğru yaz yazılarını. >:( Veron kim? Eskiden o adla futbolcu vardı. Şimdilerde bir şey yok. Ha Venom diyorsan.... ;)

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 15 Temmuz, 2012, 00:22:29
  Güneş yetmiyormuş gibi bir de Murat çıktı (Aslında uzun zamandır vardı ama susuyordum)
  Kardeşim doğru yaz yazılarını. >:( Veron kim? Eskiden o adla futbolcu vardı. Şimdilerde bir şey yok. Ha Venom diyorsan.... ;)

Umar abi kusura bakma yanlış yazmışım evet Venom (bu ara football managerr oynuyorum idare et :) )

hennessy

hennessy

Marvel Comics'in Örümcek Adam'ın 50. yılı için yayımladığı 5 kapak. Her kapak 10 yıllık bir dönemi temsil ediyor.

Sarı: 1960'lar
Kırmızı: 1970'ler
Beyaz: 1980'ler
Mavi: 1990'lar
Mor: 2000'ler

drfuhrer

aslında bu renkler serisine hiç alışamadım.sanki okuyucuyu suistimal gibi geliyor bana...şu dönemde sarıydı,şu dönemde maviydi,bu olaydan önce lacivertti...ben renkler serisine bulaşmadım,doğal durmadığı için...yani ''hayran kitlesinin önüne ne servis edersek alırlar'' mantığı yanlış kanımca..sözüm yayınevlerimize ya da sevgili ilke'ye değil kesinlikle;ellerine sağlık,sonuç olarak bize her yayını getirmek için çalışıyorlar...ana yayıncı firmaya sözlerim..bundan bir süre sonra punisher gri,thor kırmızı vs gibi başlıkları görmek istemiyorum..

rumar80

Henessy'nin yayınladığı kapaklar sadece Örümcek adamın 50. yılına ithaf olarak Marvel'ın çıkarttığı alternatif kapaklar. Farklı maceralar yok.

Renkler serisi ise Jeph Loeb ve Tim Sale'in kişisel tercihleri ile kahramanlarının ilk yıllarında geçen maceraları anlatan bir seri. Alan oldukça buna benzer yayınlar da olacaktır. Fumetti'ler farklı mı? Sadece aylık sayı yok ki, Maxi, almanak, dev albüm vs.
   Amaç para kazanmak araç ta çizgi roman olunca...

omega red

Alıntı yapılan: ArAmAS - 03 Ağustos, 2012, 14:42:23
aslında bu renkler serisine hiç alışamadım.sanki okuyucuyu suistimal gibi geliyor bana...şu dönemde sarıydı,şu dönemde maviydi,bu olaydan önce lacivertti...ben renkler serisine bulaşmadım,doğal durmadığı için...yani ''hayran kitlesinin önüne ne servis edersek alırlar'' mantığı yanlış kanımca..sözüm yayınevlerimize ya da sevgili ilke'ye değil kesinlikle;ellerine sağlık,sonuç olarak bize her yayını getirmek için çalışıyorlar...ana yayıncı firmaya sözlerim..bundan bir süre sonra punisher gri,thor kırmızı vs gibi başlıkları görmek istemiyorum..

renkler serisi ile bunların alakası yok. normal spider-man serisindeki bir sayının 5 farklı kapağı sadece.