The Amazing Spiderman / Marmara Çizgi

Başlatan ilke, 20 Mayıs, 2011, 11:46:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı YapSormak istiyorum, 7. sayıyı okuyan arkadaşların yorumu nedir acaba? Beğendiniz mi, okunmalı mı, eskiyi aratmayan güzel maceralar var mı yoksa okunmasa da olur bir yayın mı, görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...

Sevgili Özgür 6.sayıya göre daha oturaklı.Yukarda da dediğim gibi Amazing Spider Man 581-582.sayılar fena değildi.Oku
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

7. sayı da benim için hayal kırıklığı oldu. Örümceğe bu kadar şans tanımak yeterli, ötesine gerek yok. Marmara Çizgi keşke enerjisini ve emeğini Örümcek Adam'dan çekse de başka birşeylere yönelse...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Ocak, 2013, 16:34:46
7. sayı da benim için hayal kırıklığı oldu. Örümceğe bu kadar şans tanımak yeterli, ötesine gerek yok. Marmara Çizgi keşke enerjisini ve emeğini Örümcek Adam'dan çekse de başka birşeylere yönelse...

O kadar kötü mü? Ben de kaçtır düşünüyorum bırakmayı, hep bir sayı daha diyorum. Son sayıyı almadım henüz, kötüyse noktayı koymuş olayım. :-[

pizagor

Bence Dan Slott hikayeleri çok kötü. Ama ileride daha iyi hikayeler olacak mı inan bilmiyorum Abbas. Belki Umar'ın okumuşluğu vardır!

rumar80

Okumuşluğum, okumamışlığım, keşke okumasaymışlığım var.
  Grim hunt macerası iyidir, ama genel kanım Dan Slott Peter'ı yok etmeyi başarmıştır.

tommikser

Bende tam tersini düşünüyorum. Bence son sayı yayınlananların içinde en iyisiydi.

Neden dersen abi Bilka örümcek tadını alabildim. Daha sonraki sayılarda daha da iyi olacağını düşünüyorum.

pizagor

Alıntı yapılan: gunessemerci - 29 Ocak, 2013, 13:32:24
Bende tam tersini düşünüyorum. Bence son sayı yayınlananların içinde en iyisiydi.

Neden dersen abi Bilka örümcek tadını alabildim. Daha sonraki sayılarda daha da iyi olacağını düşünüyorum.

Slott o tadı vermeye çalışıyor ama olmuyor. Tamam Örümcek hikayeleri derin değildir o zamanlarda ama geri planda yavaş yavaş ilerleyen sağlam bir kurgu vardır. Ben bunu Slott hikayelerinde göremiyorum.

Bilka tadını ben bu albümde buldum, keyifle okuyorum 2 gündür. Çünkü hikayelerde MJ var, Kara Kedi var, pembe dizi unsurları var, eski günlerdeki gibi.

MJ olmadan, gönül işleri olmadan Örümcek Adam hikayeleri yavan kalıyor...

rumar80

MJ'in aradan çıkarılması ile işler tepe taklak gitmeye başladı zaten.

hanac

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Yukardak kapak en çok satan Spider Man'lerden biriymiş her halde hepsini White House satın almıştır :)

hanac

hennessy

Sevgili İlke kardeşim nerde yürümeyen ölüler diski çukuruna mı düştü? örümcek ne oldu sayın obama'dan kapak onayımı bekleniyor?

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 13 Mart, 2013, 13:42:21
Bu olması lazım

Kitabın içi de kapağı gibiyse yeni sayıda bizi çok sıkı hikayeler bekliyor. İlke den en kısa zamanda müjdeli bir haber bekliyoruz..
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Sekizinci sayıyı okudum ve uzun bir süre sonra güzel diyebileceğim bir Örümcek Adam cildi okuduğum için sevindim. Bazı sorular cevap bulmuş. Bitişler ve yeni başlangıçlar ile güzel bir cilt.