18 Haziran 2011 - Büyük Toplantı

Başlatan Saint2, 20 Mayıs, 2011, 22:58:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

poe

keşke imkan olaydı da tuzla'da ersin amcanın çizgi roman sergisinde buluşabilseydik.
aslında bu 6 ayda bir yaptığımız toplantılara bir de ağır abi çağırıp onlada sohbet etsek mesela normal toplantı 1 de başlar sonrasında mesela 3 gibi bu ağır abi gelip bize 3-5 güzel anı anlatıp sorularımızı cevaplandırır.

hem çizgi romana emek verenleri onore etmiş oluruz hem de toplanmak dışında bir artımız olur mesela 50. yıl dolayısı ile karaoğlan çizeri suat amcayı çağırsak elini öpsek, beğenimizi söylesek kötü mü olur... o da bize neden gençlere karaoğlan çizdirmediğini anlatır belki.

hatta forum yetkilisi abilerimiz bu amcaların geleceğini önceden bilerek altın madalyon sitesi olarak çizgi romana katkı belgesi tarzı altın madalyon ismi de olan bir belge yaptırır ve çerçeveletip verir. amcam da bunu duvarına asar herkesin altın madalyon sitesinden bir şeklde haberi olur...

umarım bu tarz bir uygulama ilerleyen zamanda gerçekleşir de hem site adına hem de çizgi romana hayatını adayanlar adına güzel şeyler olur...

ferzan

Katılmamak elde değil...Keşke benzer bir durum ayarlanabilse...Altın Madalyon ailesine çok yakışır ve hakkını verirse de Altın Madalyon verir,başka bir oluşum değil...Örnek için Ferri ve İtalyan konukların geldiği haftayı hatırlatırım...Forum olarak damga vurulmuştu o haftaya...En azından envai çeşit fotodan ben bunu anladım...
    Yalaz usta ileri yaşı ve şeker hastalığı dolayısıyla çok iyi göremeyen gözleriyle gelebilir mi bilmem ama forum olarak ona yakın bir noktada ya da evinde bir ziyaret ayarlanabilir...Özgür Ateş bey ile bu konuda görüşülebilir...Ya da hala aslan gibiyken,bir sonraki büyük toplantıya Ersin Usta davet edilebilir...Keza,Talat Güreli de...İleriki zamanlara ve büyük toplantılara ilişkin çok hoş planlar yapılabilir...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

rumar80

Bence de çok mantıklı bir istek. Bir sonraki toplantı için düşünülebilir.

hennessy

Yarın saat kaçta toplanıyoruz arkadaşlar ona göre pasaja akın edelim :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Ben gelemeyeceğim arkadaşlar, izin alamadım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Saint2

hennessy

Alıntı yapılan: Saint2 - 17 Haziran, 2011, 14:41:06
Ben 13:00-14:00 gibi geleceğim.

sinan baba bende 13 gibi gelirim o zaman açmı geleyim :)

rumar80

Ben de 13 gibi geleyim o zaman.  ;D

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 17 Haziran, 2011, 19:53:20
   Ben de 13 gibi geleyim o zaman.  ;D

gel baba hasret giderelim ya :) sinan baba yanlış anlama biz hep büyük sözü dinleriz :)

Saint2

rumar80

Bak kızımı zor ikna ettim, onu da alıp kısa bir süreliğine sizi görmek çin geliyorum ona göre.... ;D

hennessy

1001roman

Selam herkese,
Ferzan arkadaşımızın istediği toplantılar önümüzdeki aydan itibaren dernek lokalimizde düzenlenmeye başlanacak haberiniz olsun.
Ayrıca bugünkü toplantınıza 1001roman olarak bir katkımız var...
CARAVAN 2,BRENDON 2 ve VOLTO NASCOSTO 4 bugün dağıtılıyor...
Fuat AKTÜRE

Not:Toplantıdan sonra vakti olanları 1001roman da bekliyorum...

hennessy

Alıntı yapılan: 1001roman - 18 Haziran, 2011, 09:32:55
Selam herkese,
Ferzan arkadaşımızın istediği toplantılar önümüzdeki aydan itibaren dernek lokalimizde düzenlenmeye başlanacak haberiniz olsun.
Ayrıca bugünkü toplantınıza 1001roman olarak bir katkımız var...
CARAVAN 2,BRENDON 2 ve VOLTO NASCOSTO 4 bugün dağıtılıyor...
Fuat AKTÜRE

Not:Toplantıdan sonra vakti olanları 1001roman da bekliyorum...

Vay vay vay :) Fuat bey bundan güzel ne olabilir ya peki bugün abilirmiyiz  VOLTO NASCOSTO 4 kadıköyen sevgili ilyas tan

rumar80

Gelmek için ÜÇ neden daha.  ;D
    Umarım biz oradayken dergiler de gelmiş olur.