18 Haziran 2011 - Büyük Toplantı

Başlatan Saint2, 20 Mayıs, 2011, 22:58:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Arkadaslar foto cekin bol bol.
Muhabbetiniz bol olsun.
Stockholm'den herkese selamlar.

hennessy

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 18 Haziran, 2011, 17:40:38
Arkadaslar foto cekin bol bol.
Muhabbetiniz bol olsun.
Stockholm'den herkese selamlar.

Kulaklarınızı çınlattık birgün inşallah aramızda olursunuz

Öncelikle Sinan babaya teşekkür ederiz pizzalar için. Gene sohbeti bol birgün yaşadık Sevgili İlhan beyi tekrar tebrik etmek istiyorum orjinal drango nun 3.kitabının kapağını görünce kendisine işte Türkiye deki baskısı kapak olarak on basar dedim ve en kısa zamanda yayın evine gönderin dedim Türkiye de de iyi işler yapıldığını görsünler. Ayrıca efsane yi görme şansınada nail oldum çizimler için tek kelime söyleyeceğim sizi mükemmel bir seri bekliyor. Drangodan on kat daha iyi çizimler var renkler ise muhteşem türkçe kapağınıda gördüm hakketten beklediğinize değecek. Marmara çizgi yayın akışına son hız devam ediyor örümcek yürüyen ölüler ve daha niceleri geliyor haberiniz ola kendilerini tek konuda sıkıntımı dile getirdim berlin deki yazı formatının ufak olmasından dolayı onun dışında nazar değmesin onlara. Ayrıca gelen tüm arkadaşlara teşekkür ederim iyiki varsınız.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Bu güzel güne 1001 roman da damgasını vurdu. Caravan, izli yüz, Brendon yeni sayılarını aldık. Hasan, Ekrem, Murat, Eren, Sinan baba, Ahmet, İlhan, Darkopal, ilke hepinizi uzun bir aradan sonra gördüğüm için çok mutluyum. Bir sonraki buluşmada görüşene kadar forumda yazışmak üzere....
   Not: Üçüncü ahit geldi mi?

hennessy

rumar80

Artık o da bir dahaki gelişte.  ;)

darkwood

Arkadaşlar bu güzel günde aranızda olmak isterdim fakat maalesef fırsatım olmadı.
Bir dahaki sefere inşallah.
Bilgisayarın başına bile ancak bu saatte geçebildim.  :-[
Güzel sohbetler yeni çıkan kitaplar, çıkacak kitaplar güzel sohbetler ile keyifli bir gün geçirmişsiniz.
Bu keyifli anların fotolarını umarım, kısa zamanda görürüz...
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Toplantının güzel sürprizlerinden biride 1001 roman yayınları ve 3. Ahit ikinci cildinin dağıtımı oldu herhalde. Yanısıra sevgili  İlhan'dan (Prestij) Legende'in kısa bir süre sonra yayınlanacağı müjdesini aldık. Ayrıca yakında yeni sürprizler bizleri bekliyor. Umarım herşey yolunda gider Prestij sayesinde yeni yayınları Durango kalitesi okumaya devam ederiz.

kalidor

Fotoğrafları bu sabah yüklemeye çalışırım. Ay sonuna doğru SSOC'nin 4. cildi çıkacakmış. Red Sonya'da ise satışlar çok düşük olduğu için uzun bir süre bekleyeceğiz gibi :( Bu arada çıkarken içtiklerimin parasını ödemeyi unutmuşum, vapurda aklıma geldi :-[ İlk toplantıda telafi edeceğim kusura bakmayın :'(
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Örümcek adam ile astonishing x-men'in ikinci cildi de Temmuz başına kadar hazır olacakmış. İlke'den al haberi.  ;)

Saint2

Gelenlere de gelemeyenlere de selamlar... :))

İyi ki sizleri tekrardan gördüm. Gene güldük, yeni haberler aldık, bilmediklerimizi öğrendik, kitaplarımızı tamamladık.

Sevgiler...   :D :D :D

cankazmaci

Baya eğlenceli bol çizgi romanlı bir toplantı olmuş sanırım. :) Resimleri bekliyoruz..

hennessy

sevgili kalidor resimler nerde kaldı?

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Taze çıktığı belli, çayların bile dumanları hala tütüyor.  ;D
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Crom! Ölüleri Say...