Yaşadığım yerde çizgi roman bulamayışım ve çizgi romanların fazla pahalı olması.

Başlatan cankazmaci, 27 Mayıs, 2011, 23:45:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cankazmaci

Merhaba herkese,

Forum sayesinde yarın ilk çizgi romanımı elde edeceğim. öncelikle herkese teşekkürler. Hemen konuya gireyim. Adana'da yaşıyorum, lise öğrencisiyim yarı zamanlı da bir işte çalışıyorum. okul masraflarımı karşılamak için. çizgi roman okumak forumda ki herkes gibi benimde hoşuma gidiyor. :) Ama adana'da çizgi roman bulmakta zorlanıyorum. normalde 2 dükkan vardı.

Kuzgun
DKS (Dünyayı Kurtaran Sahaf)

Kuzgun kapandı, öğrendiğim kadarıyla ürünlerini DKS'ye vermiş. Ürünler DKS tarafından satılmakta, ama gelin görün ki fiyatlar uçuk.  Forumda tartışmalarda gördüğüm kadarıyla çizgi roman basan yayınevleri var.  bunlar dağıtım yapıyorlarmı? eğer adana'da yaşayan üyeler varsa acaba ucuza çizgi roman bulabileceğim bir yer söyleyebilirlermi. :)

Teşekkürler.

C.

rumar80

Can ikmal istasyonunu dene bence ya da üyelerimizden büyülürüzgar ve essegesse ile mesajlaş. Onlar uygun fiyata çizgi romanları sana yollayabilirler.

cankazmaci

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Mayıs, 2011, 23:52:53
   Can ikmal istasyonunu dene bence ya da üyelerimizden büyülürüzgar ve essegesse ile mesajlaş. Onlar uygun fiyata çizgi romanları sana yollayabilirler.

Merhaba,

İkmal istasyonuna şuan göz atıyorum teşekkürler. ;)

C.

Saint2

Alıntı yapılan: cankazmaci - 27 Mayıs, 2011, 23:54:18
Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Mayıs, 2011, 23:52:53

Merhaba,

İkmal istasyonuna şuan göz atıyorum teşekkürler. ;)

C.

Sana yardımcı olmaya çalışalım Can... Bilgilerini büyülürüzgar'a yolla. Sinan abi senden alacakmış de.