Mister No Sohbet Odası

Başlatan HacıGeraltEmmi, 07 Temmuz, 2011, 14:12:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

connyapku

darkwood

Mister No adının, Jerry Drake'nin Japonlar ile savaşırken olan bir hikayeden olduğunu hatırlıyorum. Tekrar okumak keyifli olacak.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Bu Sayı ilk defa yayınlanmıyormuydu Mesut yoksa daha önce yayınlandımı... ??? :o ;)

darkwood

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 15 Nisan, 2013, 18:51:18
Bu Sayı ilk defa yayınlanmıyormuydu Mesut yoksa daha önce yayınlandımı... ??? :o ;)

Bu hikaye KM "klasik maceralar" serisinde yayınlanacağına göre, eski yayınlanmış maceralardan olduğunu söyleyebiliriz sanırım.
Hikayesinide anlatabilirim ama okumamış arkadaşların hevesini kaçırmak istemem. ;)
Darkwood Sakinleri..

NIC

Merakla beklediğim 2 hikayeden biri diğeri için şurdan http://www.ubcfumetti.com/mn/155.htm

Uçan kaplanlar için ayrıca bkz http://www.youtube.com/watch?v=9-mJDrHMwBo

Tarantula

Arkadaşlar benim bir sorum olacak. Bildiğiniz üzere

Yeni Mister No serisi orjinal seride 205 den başlıyor.
Mister No Klasik Maceralar ise Orjinalinde 1 den başlıyor ve şu anda 36. sayısı en son basıldı bu da orjinalinde (36*4) 144e denk geliyor.

Peki Klasik Maceralar 204e gelince sona mı erdirilecek bu seri (devamı Yeni Mister Noda olduğu için) yoksa tüm Mister Nolar (orjinali 379 sayı) klasik seri olarak basılmaya devam mı edilecek ? yani toplam 379/4=95 kitap ediyor bu da.

Bu konuda Lal Kitapa mail attım ama bir cevap gelmedi. Bilgisi olan var mı ? 

Mister NO

Alıntı yapılan: Tarantula - 14 Mayıs, 2013, 01:09:35
Arkadaşlar benim bir sorum olacak. Bildiğiniz üzere

Yeni Mister No serisi orjinal seride 205 den başlıyor.
Mister No Klasik Maceralar ise Orjinalinde 1 den başlıyor ve şu anda 36. sayısı en son basıldı bu da orjinalinde (36*4) 144e denk geliyor.

Peki Klasik Maceralar 204e gelince sona mı erdirilecek bu seri (devamı Yeni Mister Noda olduğu için) yoksa tüm Mister Nolar (orjinali 379 sayı) klasik seri olarak basılmaya devam mı edilecek ? yani toplam 379/4=95 kitap ediyor bu da.

Bu konuda Lal Kitapa mail attım ama bir cevap gelmedi. Bilgisi olan var mı ?

Lal bütün aylık serileri Klasik Maceralar'ın devamı olarak yayınlamayı planlıyor. Mister No'da da planlanan 95 cilt KM olması yönünde.

Aylık seriyi alan birisi isterse 51. KM'nin arkasına aylıkları koyarak da seriyi tamamlayabilir.

antiochia

Uzun bir aradan sonra Mister no  aldım(KM 42) çok hoşuma gitti(kafamda şüphelerim vardı açıkçası). Devamını sabırsızlıkla bekleyeceğim. Ayrıca eski sayıları toplamaya başlayayım )

Mister NO

Hahahahaha Mister No için sizce hangisi doğru? :)

Bir avare mi, bir zampara (çapkın) mı?

antiochia

Alıntı yapılan: Mister NO - 01 Haziran, 2014, 21:17:53
Hahahahaha Mister No için sizce hangisi doğru? :)

Bir avare mi, bir zampara (çapkın) mı?

Her ikisi de..Onun bu yönünü daha çok seviyorum Dylan'a nazaran

antiochia

24.ciltini sipariş etmiştim, yeni okuyorum. Yalnız Machu Pichu'da geçen macerea güzel ama çizimleri kötü. Mister no'ya hiç benzemiyor, kapak resimler felaket.

antiochia

Alıntı yapılan: antiochia - 01 Haziran, 2014, 23:45:59
24.ciltini sipariş etmiştim, yeni okuyorum. Yalnız Machu Pichu'da geçen macerea güzel ama çizimleri kötü. Mister no'ya hiç benzemiyor, kapak resimler felaket.

26.cilteki "Şeytanın Oğlu" hikayesindeki çizimler kötü ama konu güzele benziyor.(A.Castelli Senaryo)
Çizerin adı Bruno Marraffa'ymış..

DAMPYR

Alıntı yapılan: antiochia - 25 Haziran, 2014, 22:46:20
26.cilteki "Şeytanın Oğlu" hikayesindeki çizimler kötü ama konu güzele benziyor.(A.Castelli Senaryo)
Çizerin adı Bruno Marraffa'ymış..
Konu iyi olup çizimler kötü olunca insanın okuyası gelmiyor.... :-\ :'( >:(

NIC

BAHADIR

Zor bir soru olacak ama... Caps çok net olmamakla birlikte, "Zaman Makinesi 1973" filminden, aşağıda gördüğünüz Mister No çizgiromanının hangi sayı olduğunu ve kaç yılında yayınlandığını çıkarma şansımız var mı?...