Ana Menü

Forumda Kim Kimdir?

Başlatan Tarkan Kurt, 17 Ağustos, 2011, 00:31:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ErenKoyunoglu

Ben de katıldım kervana, Y the last man'in Yorrick'i olurum sanmıştım oysa ki. Olsun preacher da iyidir. Hepiniz dediğimi yapmak zorundasınız artık nihahaha. Hepsi senin yüzünden Rumarcım :)

Tarkan Kurt

NIC 39 un kahramanı Kurjak iken  isteği üzerine Groucho olarak değiştirilmiştir. :)

sefik

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 18 Ağustos, 2011, 11:28:47
NIC 39 un kahramanı Kurjak iken  isteği üzerine Groucho olarak değiştirilmiştir. :)
Kurjak benim adamim,bostayken ben aliym o zaman ;D

Tarkan Kurt

İlk sayfadaki listeye uygun olarak profillrinde ve avatarlarında gerekli düzenlemeyi yapmayanlar, a5555 tarafından telef edilecektir, bilginize sunarım. ;D ;D ;D

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: sefik - 18 Ağustos, 2011, 11:32:17
Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 18 Ağustos, 2011, 11:28:47
Kurjak benim adamim,bostayken ben aliym o zaman ;D

Eklendiniz efenim. Liste sürekli güncellenmektedir.
Listeye michel: Diabolik olarak eklenmiştir. Bu isim özellikle verilmiştir. ;)

pearl jam

Ben de olsam olsam Red Kit olurum diye düşünmüştüm :) doğru bir eşleştirme olmuş kendi adıma. Ama Avatarımı daha yeni yükledim biraz sıkılayım bundan da ondan sonra Red Kit olayım :)

sefik

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 18 Ağustos, 2011, 11:32:54
İlk sayfadaki listeye uygun olarak profillrinde ve avatarlarında gerekli düzenlemeyi yapmayanlar, a5555 tarafından telef edilecektir, bilginize sunarım. ;D ;D ;D
hemen yaptik o zaman :)

Berkdinho

Şahsıma Kit Carson gibi önemli bir karakter verildiği için teşekkür ederim.Umarım Tex Severler gücenmemiştir.Yalnız nickimde Üye sıfatının üstüne Kit Carson adını nasıl koyabilirim?Uğraştım ama bir sonuca ulaşamadım. ???
The Right Man When Things Go Wrong

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: Berkdinho - 18 Ağustos, 2011, 11:52:44
   Şahsıma Kit Carson gibi önemli bir karakter verildiği için teşekkür ederim.Umarım Tex Severler gücenmemiştir.Yalnız nickimde Üye sıfatının üstüne Kit Carson adını nasıl koyabilirim?Uğraştım ama bir sonuca ulaşamadım. ???
Profiline gir orada "Özel Başlık" yazan yere Kit Carson yaz.

kedidiro

sahibi yoksa kendime ''harvey pekar ( american splendor)''ı seçtim...her ne kadar içimde bir yerlerde her an yola düşmeye hazır bir corto yaşatsamda şu anda en fazla sıradanlığın kahramanı harvey pekar olabilirim...
   not: avatara nasıl foto yüklenir bilmemem her halde sürpriz sayılmaz :P

Tarkan Kurt

kedidiro, perpetual ve siyahderikoltuk eklenmiştir.

hanac

Alıntı yapılan: kedidiro - 18 Ağustos, 2011, 12:18:34
   sahibi yoksa kendime ''harvey pekar ( american splendor)''ı seçtim...her ne kadar içimde bir yerlerde her an yola düşmeye hazır bir corto yaşatsamda şu anda en fazla sıradanlığın kahramanı harvey pekar olabilirim...
   not: avatara nasıl foto yüklenir bilmemem her halde sürpriz sayılmaz :P

Hallettim.

Biliyorum, ben çok iyi bir insanım.

Çiko gibi adamım.  :)

kedidiro

eyvallah... çok teşekkür ediyorum...hatta benim de seçtiğim resim buydu :)

siyahderikoltuk

Deadpool iyidir,candır ;).. Bir an için nikimde hem siyah, hem de deri sözcükleri olduğundan Catwoman, Black Widow falan olurum diye korkmuştum, neyseki başıma gelmedi ;D... Bu arada vallahi fotoğraf eklemeyi beceremedim avatarıma...

hanac

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 18 Ağustos, 2011, 13:50:30
Bu arada vallahi fotoğraf eklemeyi beceremedim avatarıma...

Gereken yapılmıştır.

Elime sağlık  :)