Breaking Bad

Başlatan emre ozdamarlar, 01 Eylül, 2011, 23:00:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Neco - 13 Temmuz, 2015, 19:29:39
Şu zaman geçmeyen yaz günlerinde kendine yapabileceğin en büyük iyiliği yapmışsın. Tam bir başyapıt. Walter'ın karakter değişimini inanılmaz yansıtmışlar.  :o Gerçi benim adamım Jesse yo.  8)

Dörder dörder gidip iki gün öncede finalini izledim. Aman benim düştüğüm hataya sen düşme. Günde iki bölümden fazla izlememek lazım. Şimdi ne halt etsem diye kara kara düşünüyorum :( :( :D

Yaz sonuna kadar günde 2 duruma göre 3 bölüm dizi izlerim diye plan yapmıştım kendime, o plana göre Breaking Bad'i bitirip Better Call Saul'e başlayacağım. Planıma göre 2 hafta öndeyim şuan, hem elimde bolca dizi de var. Sıkıntı yok yani :) Daha yeni Daredevil ve Death Note'u bitirdim, Breaking Bad ve Better Call Saul'den sonra da izleyecek birşey bulurum. Fringe, Hell On Wheels, Homeland, Person Of Interest, True Detective, The Newsroom, Vikings, Turn... Arşivde duruyorlar öyle :D

Bu arada sitcom seviyorsan Family Guy ve The Big Bang Theory tavsiye ederim, keyifli vakit geçirirsin.

Chuck

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 13 Temmuz, 2015, 19:41:25
Yaz sonuna kadar günde 2 duruma göre 3 bölüm dizi izlerim diye plan yapmıştım kendime, o plana göre Breaking Bad'i bitirip Better Call Saul'e başlayacağım. Planıma göre 2 hafta öndeyim şuan, hem elimde bolca dizi de var. Sıkıntı yok yani :) Daha yeni Daredevil ve Death Note'u bitirdim, Breaking Bad ve Better Call Saul'den sonra da izleyecek birşey bulurum. Fringe, Hell On Wheels, Homeland, Person Of Interest, True Detective, The Newsroom, Vikings, Turn... Arşivde duruyorlar öyle :D

Bu arada sitcom seviyorsan Family Guy ve The Big Bang Theory tavsiye ederim, keyifli vakit geçirirsin.

Family Guy'ı severim izlerim. :D Yazdığın dizilerde güzeldir bazılarını izledim hatta benim kafamdaki izleme listesinde sırada True Detective var ama benim kastettiğim Breaking Bad'i izledikten sonra girdiğim(Büyük ihtimal seninde gireceğin) o boşluk :D İşin güzel tarafı çıkmakta istemiyorum. .

https://www.youtube.com/watch?v=PvcmS31dIPw Bununla idare ediyorum şimdilik. :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Gece ilk sezonu bitirdim, çok çok iyi. Walter çok iyi, Jesse çok iyi, Skyler çok iyi. 47 dakika nasıl geçiyor farketmiyorum, zaman akıp gidiyor. Bayramdan sonra 2. sezondan devam edeceğim.

Harun Ça

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 16 Temmuz, 2015, 16:14:13
Skyler çok iyi.

Erken yorum yapma Skyler en nefret ettiğin karaktere dönüşebilir. :D

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mic-Har - 16 Temmuz, 2015, 16:48:07
Erken yorum yapma Skyler en nefret ettiğin karaktere dönüşebilir. :D

Orada yazdıklarımın hepsi ilk sezon için ;D Sonraki sezonlarda öyle bir durum olma ihtimali kesinlikle var :D

Ahmet Oktay

Bir süredir ara vermiştim dizilere. Yeni sezonların başlamasına da az zaman kalmışken yeniden ısınmaya başladım yavaş yavaş. Bugün Breaking Bad 2x8'i izledim. Saul Goodman'ın ilk göründüğü bölüm. Bakalım Saul diziye nasıl bir renk katacak :)

Ahmet Oktay

Az önce 2x11'i bitirdim. Son 4 bölümden üçünü çok beğendim (2x8, 2x9, 2x11). Yarın kalan 2 bölümü izleyip sezonu bitirmeyi planlıyorum.

hanac

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 22 Eylül, 2015, 22:19:17
Az önce 2x11'i bitirdim. Son 4 bölümden üçünü çok beğendim (2x8, 2x9, 2x11). Yarın kalan 2 bölümü izleyip sezonu bitirmeyi planlıyorum.

Çok şanslısın. 3. sezon ile seri acayip ivmelenecek.

Sana imreniyorum  :)

Chuck

Ooo Gustavo 2x11'de çıkıyordu değil mi? :D

Edit : Evet öyleymiş. Yan karakterleri de baş roller gibi harika oyunculuklar sergiliyor dizide. İçi boş karakter yok yani. Saul,Gus,Mike. . Breaking Bad, sayın adminimizin de dediği gibi  (ilk iki sezonu da çok güzel olmasına rağmen) asıl gelişmeyi 3. sezonda gösteriyor. :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Dün izleyemedim ama bu akşam kalan 2 bölümü izleyerek 2. sezonu bitirdim. Harika gidiyor dizi. Zonguldak'a gidince başlarım 3. sezona, o zamana kadar da geride olduğum diğer dizilerin sezonunu kapatırım biraz.

Ahmet Oktay

Bağımlısı oldum, 2 gündür sürekli dinliyorum. Özellikle 1:30'a kadar olan kısım çok iyi.

Breaking Bad Remix (Seasons 3-5) : https://www.youtube.com/watch?v=WzhW20hLp6M

alan ford

Uyarlaması geliyor. Walter White'ı Erdal Beşikçioğlu oynayacakmış. Ayrıntısı şurada :

http://www.radikal.com.tr/hayat/erdal-besikcioglu-walter-white-oluyor-1467625/
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Çok benzeyen gibi değil.
Hayatı değişen kimya öğretmeni biraz basit bir benzetme değil mi?
Her ne kadar Pana film ve Serdar Akar adı geçse de görmeden inanmayacagim

Animvader

Dizide herhangi bir uyuşturucu maddeyi bırak göstermeyi adını geçirebilecekler mi ki böyle bir işe el atıyorlar?

Heralde değişik bir senaryosu olacak.

maeglin

Ekşi'de şöyle yazmış birisi, seçenekleri bakalım ne kadarı tutacak tahminlerin;

walter white - erdal besikcioglu*
skyler white - yasemin allen*

jesse pinkman - (bkz: ali atay) (bkz: nejat isler) (bkz: okan yalabik)
hank schrader - (bkz: haluk bilginer) (bkz: selcuk yontem) (bkz: oktay kaynarca) (bkz: ahmet mumtaz taylan)
marie schrader - (bkz: irem sak) (bkz: selma ergec) (bkz: ezgi mola)
walter white, jr. - (bkz: bora akkaş) (bkz: aras bulut iynemli)
saul goodman - (bkz: levent ülgen) (bkz: tolga cevik) (bkz: mahir ipek) (bkz: ilket ayrik) (bkz: necmi yapici)
gustavo gus fring: (bkz: hakan yilmaz) (bkz: baris falay) (bkz: sevket coruh)
michael "mike" ehrmantraut: (bkz: sener sen)*(bkz: settar tanriogen) (bkz: ugur yucel)