Scalped - Çizgi Düşler

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Eylül, 2011, 20:06:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

hennessy

Taze çıktı aldık fırından okumaya başlayacağım şimdi UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yunusmeyra

Ferzan'ın dediği gibi scalped tam tadında gidiyor..tadının kaçmaması için uzun ara vermeden okumak gerekiyor  ;) ilgili dostlara duyurulur  ::)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

ilke

5. cildi dizgiye geçen hafta yolladık arkadaşlar. Seri bence de gerçekten çok muhteşem gidiyor. Her ciltle birlikte bu kadar iyileşmeye devam eden çok nadir çizgi roman var artık. Değerini biliriz umarım Türk çizgi roman severler olarak.

hennessy

4.cilt bitti reis kan gövdeyi götürdü. Hesaplaşmalar bu ne yaaaa manyak bu çizgi roman..................UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

baba alsana

4. Cilt yarısındayım  ilkdefa giderek daha iyi olan bir seri goruyorum .marmara cizginin image lari ve cizgi duslerin vertigolarini herkese öneriyorum

pearl jam

4.cildin onsozunu yazan ed brubaker in noir i tanimlamasi cok guzeldi. Ayrica onsozdeki su tespit scalped in neden bir basyapit oldugumu acikliyor : "..en iyi noir oykuler size oylesine gercekci karakterler verirler ki gozlerinizi bir an bile onlardan alamazsiniz..."

önsözleri bile ayri güzel bu serinin.. almayan okumayan cok ayip ediyor  :)

Sakızlı Ohannes Paşa

4'ü ben de okudum ve vay anasını dedim. Hemen söyleyim 10/10. Bu seri şu an zirvede. Daha ne kadar iyiye gidebilir merak ediyorum. Tam bir başyapıt.

Bu ciltte dash tamamen arka plandaydı. İlk 2 sayı carol'un ve son 4 sayı red crow'un başrolde olduğu hikayelerdi. Kafamı kaldırmadım okurken. Guera'nın çizimleri zaten çok yakışıyor bu seriye. Comics seven sevmeyen herkes okumalı bu seriyi.

Çizgi düşler de sağolsun varolsun. 1-2 şaheser vertigo daha çıkarsalar tadından yenmez. Preacher olmuyor tamam ama başka birçok harika seri var. İnşallah olur.

nicholaihel

Konu, çizgi uyumu, senaryo zekası herşeyi harika! Favorilerim zaten son yıllar içinde çıkan Vertigo'lar. Vertigo'lar içerisinde de Scalped bir numara.

nicholaihel

Scalped'ın Fransa'da basılan ciltli hali. Çok güzel!

https://instagram.com/p/X7m5i9HKaQ/

Bu da lüks baskısı;

https://instagram.com/p/yISB5MHKWB/

battlehammer

Alıntı yapılan: ilke - 27 Mayıs, 2015, 23:02:38
5. cildi dizgiye geçen hafta yolladık arkadaşlar. Seri bence de gerçekten çok muhteşem gidiyor. Her ciltle birlikte bu kadar iyileşmeye devam eden çok nadir çizgi roman var artık. Değerini biliriz umarım Türk çizgi roman severler olarak.

hala dizilmedi mi?

Nightrain

Umarım bu sene tamamlayabiliriz!
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

yunusmeyra

Alıntı yapılan: Nightrain - 15 Şubat, 2016, 09:58:19
Umarım bu sene tamamlayabiliriz!
aynen...iyi ve acil haberleri bekliyoruz  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

tulgan

Alıntı yapılan: çizgidüşler - 15 Şubat, 2016, 00:57:44
Merhaba,

Scalped hala yok.  Sormaktan sıkıldım.
Scalped 5'in malzemesinde eksikler olduğunu gördük ve DC ye bildirdik. Hala eksik malzemeyi bekliyoruz. Yarın gelse bile en az 1 ay sürecektir hazırlanması. En erken Nisan ayı içinde çıkmış olur.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"