Scalped - Çizgi Düşler

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Eylül, 2011, 20:06:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seastar1000

Bugun aldım ama üç gündür önceki 9 sayıyı tekrar okuyordum
Fınali okudum bitti

SPOİLER
.
.
.
.
.
.

Mükemmel bir çalışma keşke mutlu sonla bitseydi Dash çocuğunu görseydi
.
.
.
.
.
.

SPOİLER

Çizgi Düşlerin ellerine sağlık
Teşekkür ederiz okurlar olarak

aaciltan

Çok ağır spoiler olmuş  ???
Seriyi Okumayı düşünüyordum ben de; yazık oldu...

Sakızlı Ohannes Paşa

Harbi ha. Öyle pat diye yazılır mı? Komedi ya.

yidar

Bu Spoilleri yazmak insanı soğutuyor.Yine forumda daha once Death note serisini merak ediyordum.Bölümü okurken Spoil yediğim için almadim ve okuma isteği bırakmadı. Okuyan arkadaşlar yorumlarinizı açık vermeden yazın ki bizlerde de okuma heyecanı kalsin

memospinoz

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 06 Mart, 2019, 21:39:51
Ucuz atlattım. ;D

Aynen ama Memospinoz beni bitirdi, bu akşam 6. His'i izleyecektim  >:(

seastar1000

Valla aklıma bile gelmedi spoiler olacağı
Ama olmuş
Kusura bakmayın
Kendime 16 gün ceza verdim

memospinoz

Alıntı yapılan: hanac - 07 Mart, 2019, 08:26:27
Aynen ama Memospinoz beni bitirdi, bu akşam 6. His'i izleyecektim  >:(

;D ;D ;D

NIC

Bugün geldi,geldigi gibide tüm işlerimi birakip okudum.Sonra detayli analiz yaparim, şimdilik diyecegim Scalped benim için pek çok eserin önüne geçti,emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

ferzan

Son cilt bugün elime geçti...Daha önce en az beş kere okuyup bitirdiğim bu serinin Türkçe edisyonunu da her cildinden ikişer tane almak suretiyle tamamlamış oldum...Bir seti okumak için, diğer seti de hiç kapağını açmadan arşiv amaçlı muhafaza edip yedeklemek için edinmiştim...Yakın bir gelecekte 6. okumayı yapacağım kısmet olursa...

Çizgi Düşler 'e bir teşekkür de benden olsun...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

ghostrider

Son cildi okudum ve bitirdim;çok beğendim ------SPOİLER------------------ama son kapışma sahnesi bildiğin İyi,Kötü ve Çirkin den çalınmış.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

ferzan

Alıntı yapılan: ghostrider - 15 Mart, 2019, 16:46:50
Son cildi okudum ve bitirdim;çok beğendim ------SPOİLER------------------ ama son kapışma sahnesi bildiğin İyi,Kötü ve Çirkin den çalınmış.

Dostum, örnek verdiğin olaya gerek sinema, gerek edebiyat, gerekse çizgi romanda ''saygı duruşu'' denir...''Çalıntı'' çok daha başka bir olay...Kaliteli eserler, farklı türlerde de olsa başka kaliteli eserlere yönelik çokça saygı duruşu içerir...Bunun en yaygın örneğini de sinema ve çizgi romanda görürüz...Misal, Tarantino çokça yapar bu saygı duruşu örneklerinden ama bunlar kesinlikle çalıntı değil, vaktiyle çok popüler olmuş, kaliteli ve bilindik eserlere yapılan selamdır...Jason Aaron da seri boyunca birkaç yerde bu selamlamalardan yapar...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

Arkadaşlar, spoilerları lütfen beyaz renkte yazın. Kırmızı yazınca dikkat çekiyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Mart, 2019, 12:14:32
Arkadaşlar, spoilerları lütfen beyaz renkte yazın. Kırmızı yazınca dikkat çekiyor.

Düzelttim.