Çizgi Roman Türleri

Başlatan DAMPYR, 12 Eylül, 2011, 13:14:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Arkadaşlar Herkez okuduğu Çizgi Romanın Türünü(Gerilim,Gizem,Korku,Mizah,Komedi,Western...vbg)Ne olduğunu söylüyebilirmi?Böylece herkez ilgilendiği Tür hakkında bilgi alabilir

Peyami

Genel olarak söyleyeceksek,  ÇR olarak tercih etmediğim türleri belirtmek daha kısa olur. Kalanları zaten okuyorum.

Dedektiflik-polisiye türü ÇRlar ve süper kahraman ÇRları ilgimi genelde çekmiyor. Yalnız polisiyenin edebiyatını ve filmlerini severim o ayrı.

Güncel olarak da dün geceyarısı bir bilimkurgu albümü okudum.

hanac

Farketmez. Ne bulursam okurum.

Denizden babam çıksa okurum.  :)

tommikser

Hasan abinin gıdısına ve boş tepesine imzamı atarım ;D

drfuhrer

günümüzün kaosundan uzaklaşmama yardımcı olacak çizgi romanlar.yani mesela 1800'lü yıllar.yani mesela;zagor,büyülü rüzgar,alaska-ken parker:)ayrıca başka dünyalara yolculuk yapmamı sağlayan;dampyr,dylan dog,mister no gibi serilerle ilgileniyorum.garnitür olarak süper kahraman çizgi romanlardan bir kaç tanem var ama...diğerlerinin takımlarıyla ilgileniyorum...

altay1944

Dc ve marvel evreni türü cizgiromanlar dışında ayağı yere sağlam basan tüm çizgiromanları okurum.Ama illede bir tür diyorsan julia nick raider türü fumetti-polisiye;Tarkan.karaoğlan,tolga türü tarihi;büyülü rüzgar,ken parker  western -fumetti...Galiba ben her şeyi okuyorum daha fazla yazmak anlamsız.Çizgiroman olsun da...:)
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 12 Eylül, 2011, 14:20:31
Farketmez. Ne bulursam okurum.

Denizden babam çıksa okurum.  :)

Altına imzamı atıyor, ve sevgili Çiko için somon balığı avına gidiyorum. ;D
Darkwood Sakinleri..

FerdiFon

Güzel  Bir Konu  , Güzel Olduğu Kadarda Göreceli Bir Konu Fakat Sanırım Bir Çoğumuz Tür İle İlgilenmeyip Hoşuna Giden Çizgi Roman'ı Okuyor ...

Ben 1980 Yılından Beri Çizgi Roman Okuyorum  Önceliğim Hep  Zagor Olmuştu  Diğer Okuduklarım  2.Planda Kalanlar ,Kızılmaske ,Mandrake,Tombrax , Tarkan&Karamurat   Falandı  Buda Western+Aksiyon Tarzını Seven  Bir  Okuyucuyum Demekki  :D

HacıGeraltEmmi

Tür ayrımı yapmadan bulabildiğim her çr okurum. Westerni de severim, bilim kurguyu da... Polisiye de okurum, fantastik te... Süper kahramanları da severim, süper olmayanları da :) Comics, fumetti, bd, manga farketmez yani. Konusu ve çizimleri beğenilerimi karşılıyorsa okumam için yeterli sebeptir. ;D

Berkdinho

Alıntı yapılan: designer73 - 12 Eylül, 2011, 21:09:49
Tür ayrımı yapmadan bulabildiğim her çr okurum. Westerni de severim, bilim kurguyu da... Polisiye de okurum, fantastik te... Süper kahramanları da severim, süper olmayanları da :) Comics, fumetti, bd, manga farketmez yani. Konusu ve çizimleri beğenilerimi karşılıyorsa okumam için yeterli sebeptir. ;D
Aşağı yukarı aynı şeyleri yazacaktım; o yüzden tekrara gerek yok, yazılanlar benim için de geçerlidir. :)
The Right Man When Things Go Wrong

haysat

Alıntı YapTür ayrımı yapmadan bulabildiğim her çr okurum. Westerni de severim, bilim kurguyu da... Polisiye de okurum, fantastik te... Süper kahramanları da severim, süper olmayanları da  Comics, fumetti, bd, manga farketmez yani. Konusu ve çizimleri beğenilerimi karşılıyorsa okumam için yeterli sebeptir.

Aynen katılıyor ve altına imzamı atıyorum.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !