Death Note - Akılçelen (12 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan yalcinerol345, 08 Ekim, 2011, 21:12:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saint2

Büyülü Rüzgar

Saint2

dean

tommikser

Yani artık bitirsinler seriyi de huzuru bulalım.

yalcinerol345

pearl jam

11 Ayda 12 sayılık seriyi bitirdiler tebrikler. Darısı Bone un Borgia'nın başına

hennessy

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür... Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk'un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

Near ve polis, Light'ı köşeye sıkıştırınca, Light Death Note'un gücünün sınırlarını zorlamaya başlar. Sonunda yüzleşecek olan Light ve Near'ın buluşma günü gelip çatar! İkisinin de birbirleri için planları vardır. Artık Death Note etrafında sergilenen savaşın son perdesi inecektir!!

Az kaldı geliyor..........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

yalcinerol345

12.sayı Kadıköy'e geldi mi?Bu arada 13.sayı ne?Ben 12 sayı biliyordum.

hanac

Büyülü Rüzgar

Uzun süredir merakla ve sabırla beklenen DEATHNOTE 12 çıktı. Büyülü Rüzgar'dan temin edebilirsiniz.

DEATHNOTE 12

tommikser

Eve abi acaip bir sabır istediler.Umarım diğer yayınlarında istemezler :D

Ömer

hennessy

aldık arşivimize koyduk bu akşamda okumaya başlayacağız 13.kitabıda bekliyoruz merakla.