Lilith - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 21 Ekim, 2011, 20:29:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

O parazitleri insanların içine hangi dallama koymuş? Zoru neymiş? İnsanların içindeki paraziti öldürürken insanlar niye öldürülüyor? Düşmanın parazit ise onu öldür. Adamdan ne istiyorsun.
Yok abi böyle saçma bir konu olmaz. I-ııh ben beğenmedim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Tabi her gittiği yerde hemen o devire uyum sağlıyamıyor.bunuda küre dediği bir tür özel böcek ısırığıyla sağlıyor.önce küreyi bulup kendini ısırtıp o devire ait bilgileri ,o devirin dili gibi bilgileri öğreniyor.sonra parazitin içinde yetiştiği insanoğlunu buluyor.onu öldürmeye çalışıyor.birde ilginç bir durum var ondan önce o insanoğlu eceliyle yada bir başkası tarafından öldürülürse o parazit hemen bir başka insan oğluna geçiyor.ve lilith hangi insanoğluna geçtiğini bulmak zorunda kalıyor.tabi bu arada parazitte boş durmuyor oda lilith engellemek için adamlarını geçmişe gönderiyor... 8) 8) 8)

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 14 Temmuz, 2013, 20:18:39
O parazitleri insanların içine hangi dallama koymuş? Zoru neymiş? İnsanların içindeki paraziti öldürürken insanlar niye öldürülüyor? Düşmanın parazit ise onu öldür. Adamdan ne istiyorsun.
Yok abi böyle saçma bir konu olmaz. I-ııh ben beğenmedim.
Ana paraziti yok edebilmek için buna mecburlar.Parazitler insanların içine koyan yok onlar insanoğlu içinde yerleşip dallanıp budaklanıyor.yani bir uzaylı filmi türü konusu gibi yapmaya çalışmışlar.akşam akşam beni çok güldürdün Sami Bey sen çok yaşa emi... ;D :D :)

s.b

Abi sen bu Lilith'e fena vurulmuşsun gibi. Kendine dikkat et. Sende de parazit olduğunu farkederse işin zor.

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 14 Temmuz, 2013, 20:28:57
Abi sen bu Lilith'e fena vurulmuşsun gibi. Kendine dikkat et. Sende de parazit olduğunu farkederse işin zor.
Çok doğru söylüyorsun uzak durmak lazım bu hatundan... ;D ;D ;D

caretta

Sami Bey siz meraklısınız.Tam da bu parazit ve şeytani gözler içeren bir Teks macerası vardı.Dizi Teks  20-22.sayılar.
Cilt 5-6.

darkwood

Lilith farklı kurgusu ve hikayeleri ile fumettiye farklı bir yorum katmış, 2.cildini okumak için yayınını merakla bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Alıntı yapılan: caretta - 14 Temmuz, 2013, 20:52:36
Sami Bey siz meraklısınız.Tam da bu parazit ve şeytani gözler içeren bir Teks macerası vardı.Dizi Teks  20-22.sayılar.
Cilt 5-6.

Gökten Düşen Işık, Çöldeki Tehlike ve Silver Bell'de Dehşet adlı üç bölümden oluşan 256 sayfalık esrarengiz bir macera idi.

darkwood

Alıntı yapılan: s.b - 15 Temmuz, 2013, 00:01:19
Gökten Düşen Işık, Çöldeki Tehlike ve Silver Bell'de Dehşet adlı üç bölümden oluşan 256 sayfalık esrarengiz bir macera idi.

Bu hikayeyi bende hatırladım, bildiğimiz Tex maceralarından oldukça farklıydı. Hikayesinde ise,  gökten düşen bir göktaşıından kuyu suyuna bulaşan ve bu suyu içen insanları yaratığa çeviren bir parazit söz konusuydu sanırım.
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Llith'in haziranda çıkan son sayısının kapağı.Her zaman ki gibi Nü  ;D ;D ;D

Elindeki silaha bakar mısınız? Conan çizerlerinden bile yaratıcı olmuş bu kılıç ;D

hennessy

nihayet çıktı aldık arkadaşlar

Şeytanla dörtnala-Ayı Postu-Maymunlar Kralı
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Alıntı yapılan: gunessemerci - 03 Ağustos, 2013, 06:25:38
Llith'in haziranda çıkan son sayısının kapağı.Her zaman ki gibi Nü  ;D ;D ;D

Elindeki silaha bakar mısınız? Conan çizerlerinden bile yaratıcı olmuş bu kılıç ;D

Silahtan çok işkence aletine benziyor, ama Lilith in doğal kıyafetini beğendim.  :)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Şu hatunu bi giyinik görsem dişimi kıracağım valla.Dediğiniz gibi silah süper.Sanırım bir 3 sayılık daha malzeme var. ;D :o ;)

rumar80

Dördüncü macerayı okudum. İlk ciltte ısınamadığım bu karaktere ısınmaya da başladım. Yazar/çizer Enoch alt metinler de eklemeye başladı ki konuya derinlik katıyor. Okumaya devam.

darkwood

Lilith 3. sayısının ilk 2 hikayesini bir hafta ara ile bitirdim. Üçüncüsünü okumak için biraz ara vereceğim. Malum en az 1,5 yıl yeni sayısını göremeyeceğiz.
İlk hikayede Sezar ın gladyatörleri arasında Lilith i de görüyoruz. İkinci hikayede ise Japonya iç savaşının ortasında kahramanımız gözünü açıyor ve bu hikayenin sonunda ise, alıştığımız sonların dışında Lilith i ve bizi bir süpriz bekliyor.
Her sayıda okuma keyfinin arttığı bu seriyi okumaya devam..

Darkwood Sakinleri..