Altın Madalyon'u Protesto Ediyorum

Başlatan ümitkr, 24 Ekim, 2011, 07:03:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ümitkr

Diğer bir deyişle "Ana sayfadaki son eklenen mesajlar kısmında düzenleme olacak mı?" diye sormaya çalışıyorum eğlenceli bir modda.

Aynı başlığa 10 mesaj geldi mi diğer haberler ve mesajlar güme gidiyor dönmüyor. Her başlığa gelen son mesajı görsek sadece olma mı?

Adminlere özelden yazmak isterdim ama kamuoyu oluşturup baskı yapmak daha doğru geldi :)

"Haydi hep beraber: Susma sustukça sıra senin mesajına gelecek!"  ;D

aa

Bence de güzel bir öneri. Umarım uygulamaya geçer.
Esse Gesse Hayranı...

hanac

Alıntı yapılan: ümitkr - 24 Ekim, 2011, 07:03:27
Aynı başlığa 10 mesaj geldi mi diğer haberler ve mesajlar güme gidiyor dönmüyor. Her başlığa gelen son mesajı görsek sadece olma mı?

Bunu denedim ama bir türlü başaramadım.

Biraz daha çalışayım.  :)

pearl jam

Mümkün mü bilmiyorum ama ana sayfada son 20 ileti yerine son 40 iletiyi görsek de bu sorun çözülür.

rumar80

Sevgili, pearljamin fikri fena değil ama ortalıkta çok ta yazı olmaz mı?
Sayın Kireççi anarşist ruhunuzu foruma da sıçrattığınız için sizi tebrik eder, Cumartesi toplantıya gelmenizi ve dileklerinizi burada da sunmanızı isteriz. Ayrıca forum ile ilgili fikirleri olan arkadaşların da dilekçeleri ile gelmelerini dileriz. (Nasıl toplantıya bağladım ama? ;D)

rumar80

Daha mesajı yazarken halletmişsiniz. Adminimin avatarını Flash ile değiştirmeyi öneriyorum.

hanac

Alıntı yapılan: pearljam - 24 Ekim, 2011, 09:40:30
Mümkün mü bilmiyorum ama ana sayfada son 20 ileti yerine son 40 iletiyi görsek de bu sorun çözülür.

Umar da yazmış. Sanki biraz uzun oldu.

30 ileti yapıp, ortayı bulsak mı ?  :)

rumar80

pearl jam

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ekim, 2011, 10:03:13
   Ağa ne derse kanun odur.  ;)

Katılıyorum :)

Bu arada bu kadar kolaymıymış bunu değiştirmek :) ben de 1 yıldır bunu düşünüyodum ama herhalde yapması zordur diye  söylemiyordum  ;D

ümitkr

:)

Yüz buldum, isteyenin bir yüzü kara vermeyen zenci:

Bilgisayar başında çok oturuyorum. Altın Madalyon da en çok ziyaret ettiğim forum alanı. Altın Madalyon her ziyaretimde bel ağrımı giderecek masajcı yollasın lütfen!

Umar bey, bunu ciddiye alıp; yolum düşer de toplantıya gelirsem beni çiğnemeye kalkan olursa şarlarım, ısırırım, burnumu silerim üzerinize v.s. :)

legs

Ödüllü yarışmalarda sorunun cevabını vermenin daha kolay bir yolu olsa keşke.

Yani ayrı bi sayfa açarak değil de yorum yapar gibi yazsak ama sadece ilgili görebilse.

Bazen sırf bu yüzden yarışmalara katılmıyorum. Fazla mı üşengecim ne? :D

hanac

Güzel bir başlık oldu burası.  :)

Forum ile ilgili her türlü şikayetlerinizi buraya bekliyoruz.

Ciddiyim, eleştiriye açığız.

Not: Güneş Semerci ile ilgili şikayetler ciddiyetle değerlendirilecektir.  :)

tommikser

Kenidmden şikayetçiyim abi.Bak başkalarken bile yanlış yazdım ;D

kedidiro

Alıntı yapılan: julia - 24 Ekim, 2011, 13:59:47

Yani ayrı bi sayfa açarak değil de yorum yapar gibi yazsak ama sadece ilgili görebilse.

kesinlikle ben de aynı dertten mustaripim. bi kolaylık bi güzellik desek çok mu şey istiyor oluruz...

hanac

Alıntı yapılan: kedidiro - 24 Ekim, 2011, 16:12:28
Alıntı yapılan: julia - 24 Ekim, 2011, 13:59:47
kesinlikle ben de aynı dertten mustaripim. bi kolaylık bi güzellik desek çok mu şey istiyor oluruz...

Blog'larda olduğu gibi bir pencere istiyorsunuz.

Hemen cevabınızı yazıp gönderebileceğiniz tarzda.

Bakalım ne yapabiliriz.