1 Kasım Zagor Günü

Başlatan pizagor, 01 Kasım, 2011, 00:24:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Yaşasın Zagor günü. Baltasına kuvvet abimizin, ne sallıyor öyle be.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

V

Ölmeden kıymetini bildik ey Zagor.

Bütün sevenlerinin Zagor günü kutlu olsun..
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Tüm Zagor Severlerin Zagor Gününü Kutluyorum.Bu Günü Sadece Zagor Değilde Tüm Çizgi Roman Severlerin Günü olarak kutlamaya davet ediyorum.. 8) 8) 8)

rumar80

Birazdan günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapmak üzere Ferri çıkacak. Ardından Darkwood kızılderili korosu yöresel şarkılar söyleyecek.
  Son olarak Rochas ve avcı dostlarından atış gösterisi ile ilk bölüm tamamlanacak.  :D

barisvolkan

Arkadaşlar gerçi deliye her gün bayram misali zagor'u sevdiğimiz için her gün bayram bize,hele de Renkli zagorları  :)yayınlayıp okuması ve balonlaması ayrı zevk vermesi,zagor severlerin memnun olması bize ayrı bir zevk verdiği için bizler tam 1300 sahifelik bir renkli zagor içerisinde zagorla kardeş olduk...Tüm zagor severlerin mutluluk günlerinin devamları dileğimdir.
Sevgi ve saygılar.....

HacıGeraltEmmi

1 Kasım Dünya Zagor Günü tüm çizgi roman severlere kutlu olsun. Koca Göbekli Küçük Adam'ı unutmamak lazım tabiki. Kendisi için Darkwood'un görüp göreceği en büyük şöleni tertip edip bu özel günün aynı zamanda O'na da ait olduğunu gösterelim. Sülalemin bütün bıyıklıları adına ve de AHHYYAAAAAAAAAAAKKK!!

"Zagor ile Çiko; bir elmanın eşit bölünmemiş iki yarısı gibidir."
Büyük Türk Düşünürü
Abbas

hanac

Son Dakika

Törenler olaysız devam ediyor derken ufak çapta bir provakasyon yaşandı ama durum kısa sürede kontrol altına alındı.

"Kahrolsun Hulk" diye taşkınlık yapan kişi tanıdık biri çıktı.

Ama Zagorseverler bu provakasyona gelmediler.

Son dakika gelişemelerini buradan okumaya devam edebilirsiniz.

hanac

Sıtkı Sıyrıl şu an itibariyle foruma giriş yapmış bulunuyor.

Acaba bu başlığa uğrayıp bir şeyler yazacak mı ?

Azzz Sonra ....

darkwood

Tüm Zagor ve Çiko sevenlerin bu anlamlı günü kutlu olsun.
Ne mutlu bu kahramanların çizgiromanlarını okuyup büyüyen çizgiromanseverlere..

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Kasım, 2012, 11:36:16
  Birazdan günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapmak üzere Ferri çıkacak. Ardından Darkwood kızılderili korosu yöresel şarkılar söyleyecek.
  Son olarak Rochas ve avcı dostlarından atış gösterisi ile ilk bölüm tamamlanacak.  :D

Alıntı yapılan: designer73 - 01 Kasım, 2012, 12:04:55
1 Kasım Dünya Zagor Günü tüm çizgi roman severlere kutlu olsun. Koca Göbekli Küçük Adam'ı unutmamak lazım tabiki. Kendisi için Darkwood'un görüp göreceği en büyük şöleni tertip edip bu özel günün aynı zamanda O'na da ait olduğunu gösterelim. Sülalemin bütün bıyıklıları adına ve de AHHYYAAAAAAAAAAAKKK!!

"Zagor ile Çiko; bir elmanın eşit bölünmemiş iki yarısı gibidir."
Büyük Türk Düşünürü
Abbas

Son alınan haberler göre avcılar tarafından kutlamalar için hazırlanan bütün yemekleri maalesef Çiko yemiş ve ortadan kaybolmuş.  Neyseki son anda imdat'a yetişen Zagor'un kızılderili kan kardeşi Tonka oldu. Kutlamalara gelirken yolda rastladıkları bir geyiği avlamışlar ve kutlamalar için getirmişler.  Bu arada geyiği gören bir fıçı hareket etmeye başladı!!!!! Çikooooooooo......
Darkwood Sakinleri..

Mister NO

Bu güzel gün için Altın Madalyon ailesine teşekkürler...

Zagor'un sözü bu...  ;D  ;D

haysat

Günün anlam ve önemine son 1 saat kalarak yetişmiş bulunuyorum.
Tüm Zagor sever lerin gününü kutluyorum
Baltalı İlah'la yeni maceralara devam

Satko'nun yeri bambaşka,sevgili adminimizin dediği gibi benim için önemi bambaşka.

güneş kıskanmaz değilmi arkadaşlar.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Hayal Kahvem

Sülalemin Bütün Bıyıklıları Adına Ve Karamba Karambitaaaa! Zagor Günü Öyle mi? Niye Zagor Peki:))

Zagor Kitap sever!

Zagor Kahve Sever.

Zagor Deniz Sever!

Zagor Spor Sever.

Zagor iyi Hissettirir.

Zagor Ne Olduğunu Bilir.

Zagor Teselli Eder.
[/b][/size]

Zagor Adaletten yanadır.

Zagor Yabancı Diller Bilir.

Zagor Romantiktir.

kalidor

Harika bir çalışma olmuş Hayal Kahvem. Bunun bir benzerini Conan'a uyarlayacağım :)
Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

maradonazafer

Tüh geç kaldım, gene de Zagor'u seviyorum bu büyük gün kutlu olsun