1 Kasım Zagor Günü

Başlatan pizagor, 01 Kasım, 2011, 00:24:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Zagor gününüz kutlu olsun. Ne mutlu Zagor okuyana.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Sami Abi 1 gün geç olsa da hatırlamış.

Herkezin Zagor günü kutlu olsun.

yunusmeyra

anne ve babamın evde olmadığı bir akşam saatleriydi..10'lu yaşların başındaydık sanırım..benden 2 yaş küçük kardeşime evde yaptığımız (ne kadar  derme çatmaydı   ::) ) göğsü kartal amblemli kostümü giydirip belinden bağladığımız kalın bir ip ve bir kaç kemer vasıtasıyla evin koridorunda,tavandan geçen "kalorifer" borularına kaldırıp yukarıya asılmasını sağlamıştık..sonra ışıkları kapatıp el fenerini üzerine tutup "kahramanımız"ın karanlıkta "havada asılı duruşuna" bakıp gururlanmıştık..kardeşim derme çatma kostümü ve elindeki "baltayla" kızılderili şeflerin toplantısına katılan (ve onları etkilemek için farklı düzenekler kuran  ;) ) "zagor" misali hareketler çekmişti..sonra ipler ve kemerler çözülünce bizim "zagor"da yerçekimi kanunu gereğince yere düşüşüne geçmişti..ama sanırım o kısa aralıkta zagor sayfalarında gördüğümüz bir sahnenin içindeydik  :)
1 Kasım Zagor Günümüz kutlu olsun!
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

doktor1881

ben 1 gün gecikmeyle zagor gününü kutlarım forumda zagor tişörtlerini gördüm temin edebieceğim yer varmı lütfen yardım edin 8)

darkwood

Tüm çizgiroman camiasının Zagor gününü kutlarım.
Darkwood Sakinleri..

V

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 02 Kasım, 2013, 16:54:41
anne ve babamın evde olmadığı bir akşam saatleriydi..10'lu yaşların başındaydık sanırım..benden 2 yaş küçük kardeşime evde yaptığımız (ne kadar  derme çatmaydı   ::) ) göğsü kartal amblemli kostümü giydirip belinden bağladığımız kalın bir ip ve bir kaç kemer vasıtasıyla evin koridorunda,tavandan geçen "kalorifer" borularına kaldırıp yukarıya asılmasını sağlamıştık..sonra ışıkları kapatıp el fenerini üzerine tutup "kahramanımız"ın karanlıkta "havada asılı duruşuna" bakıp gururlanmıştık..kardeşim derme çatma kostümü ve elindeki "baltayla" kızılderili şeflerin toplantısına katılan (ve onları etkilemek için farklı düzenekler kuran  ;) ) "zagor" misali hareketler çekmişti..sonra ipler ve kemerler çözülünce bizim "zagor"da yerçekimi kanunu gereğince yere düşüşüne geçmişti..ama sanırım o kısa aralıkta zagor sayfalarında gördüğümüz bir sahnenin içindeydik  :)
1 Kasım Zagor Günümüz kutlu olsun!

Bu hoş anıyla Zagor gününü renklendiren Tarkan'a teşekkürler.Tüm sevenlerinin Zagor günü kutlu olsun..
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Alıntı yapılan: doktor1881 - 02 Kasım, 2013, 17:26:18
ben 1 gün gecikmeyle zagor gününü kutlarım forumda zagor tişörtlerini gördüm temin edebieceğim yer varmı lütfen yardım edin 8)

Bu konuda Sayın Hanac size yardımcı olabilir. Kadıköy'de bu tip şeylerin satıldığı yerleri en iyi o bilir.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

alan ford

Alıntı yapılan: s.b - 03 Kasım, 2013, 10:40:38
Bu konuda Sayın Hanac size yardımcı olabilir. Kadıköy'de bu tip şeylerin satıldığı yerleri en iyi o bilir.

İstiklal'de Anabala pasajında bir dükkan satıyordu tişörtleri, lakin son gittiğimde son partiyi ürettiklerini artık yapmayacaklarıı söylemişlerdi. Anabala pasajı nerde diye sorarsanız İstiklal caddesinde Atlas pasajına girin ( bu arada oradaki tişörtçülere de bakın bazen bulunabiliyor ) pasajın arka kapısından çıktıktan sonra hemen önünüze  ;)çıkar
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Zagor t-şörtleri için Asil (konyakfıçıları) ile bir projemiz vardı.

Malum bu t-şörtün renkleri sarı-kırmızı ama Asil ve ben Fenerliyiz.

Dolayısıyla bu t-şörtü sarı-lacivert olarak bastıracaktık.

Asil ses ver, proje ne oldu ?

alan ford

valla yanlış hatırlamıyorsam anabaladaki dükkanda bu da vardı ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 03 Kasım, 2013, 22:25:13

Siyah beyaz da yaptırırsanız bir tanede ben satın alırım.   :D
Darkwood Sakinleri..

konyakficilari

hasan abi,
bu aralar yine cinnet geçirme derecesinde iş yoğunluğundaydım..
abi projemiz halen yürürlükte olup, DPI oranı yüksek bir image buldum, kardeşime photoshop'ta transparent yaptırdım mı gidip lacivert zemine bastırabiliriz :)

yüksek çözünürlüklü image varsa başka kullanabiliriz

kalidor

Feneri Zagor'a bulaştırmayın, soğutturmayın adamdan  :D Conan'ın kürklü donunu sarı kırmızıya boyayıp giysem hoşunuza gider mi?
Crom! Ölüleri Say...

zagortenay

Kadıköy'de Akmar Pasajı'nın alt katında Shark Akmar diye bir tişört dükkanı var, genelde orada oluyor.

pizagor

Yapılmışı var :)

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...