Deadpool Yayın Yorum , Öneri ve Eleştirileri.

Başlatan Jedmau, 15 Kasım, 2011, 16:18:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: gökmen - 18 Kasım, 2011, 09:19:10
milleti gaza getiriyosunuz....burada herkes suçlu okuyucuda ,yayıncıda herkes...kaç kişi alıyor bu çizgi romanı....kaçımız genciz...hangi yaş aralığındayız...işte satılanlar belli...hep çocukluğumuzun çizgi romanları...(veya büyülü rüzgar gibi ona yakın formattakiler)..artık yeter birbirimizi kandırmayalım...ben 37 yaşındayım iyi kötüde aklım çalışır şimdi bu jedmau beyi dolduruşa getirip yayınla ağbi diyen arkadaşların kaçı star wars ı aldı merak ediyorum...

Öncelikle sert bir giriş yapmışsınız, bence böyle şeylere gerek yok. Ertan Bey'in yaptığının da gaza getirmek olduğunu düşünmüyorum. Adam ne güzel soruyor işte hangi maceralardan başlayalım nasıl basalım gibi? Bu duruma olumlu bir şekilde bakacağımıza olumsuzlaştırmayalım. Haa adam sözünü tutmaz, yayınlamaktan vazgeçtik, bizimki bir hayalmiş derse o zaman ben de topa tutarım merak etme (Ertan Bey'e de mesaj gönderdik :)) Ve Star Wars'la bu durumun kıyaslanmasını da garip buldum. Jbc Yayıncılıktan 30 Gün Gece'yi aldım ya da Şemsiyw Akademisini aldım, Star Wars'ları yarım bıraktım peki bu durumda ne olacak kıstas ne? Olumlu seyreden durumlara lütfen bizler de biraz olumlu yaklaşalım. Diğer türlü zaten yapacak birşey yok...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

omega red

Alıntı yapılan: gökmen - 18 Kasım, 2011, 09:19:10
milleti gaza getiriyosunuz....burada herkes suçlu okuyucuda ,yayıncıda herkes...kaç kişi alıyor bu çizgi romanı....kaçımız genciz...hangi yaş aralığındayız...işte satılanlar belli...hep çocukluğumuzun çizgi romanları...(veya büyülü rüzgar gibi ona yakın formattakiler)..artık yeter birbirimizi kandırmayalım...ben 37 yaşındayım iyi kötüde aklım çalışır şimdi bu jedmau beyi dolduruşa getirip yayınla ağbi diyen arkadaşların kaçı star wars ı aldı merak ediyorum...

sitedeki aylık satış anketlerini inceledikten sonra yorum yapmanız daha sağlıklı olur.

gökmen

Arkadaşlar amacım kimseye ve hiçbir yayınevine hakaret etmek değildir. Yazmamdaki gaye süreli yayınlardaki periyot bozukluğunu dile getirmemdir. Sevdiğimiz çr leri vaktinde bayide göremeyince sanırım hepiniz böyle tepkiler verebilirsiniz.
Saygılar

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Alıntı yapılan: gökmen - 18 Kasım, 2011, 11:00:26
Arkadaşlar amacım kimseye ve hiçbir yayınevine hakaret etmek değildir. Yazmamdaki gaye süreli yayınlardaki periyot bozukluğunu dile getirmemdir. Sevdiğimiz çr leri vaktinde bayide göremeyince sanırım hepiniz böyle tepkiler verebilirsiniz.
Saygılar

Artık bunun da kolayı var :

'Belirli bir yayın periyodumuz olmayacak, kafamıza göre basacağız' deyince ortada sorun morun kalmıyor!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Eee Ertan abi, Deadpool ile ilgili son gelişmeler nelerdir?

Biz untumadık yani Deadpool'u  :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

Deadpool'un akibeti nedir şimdi? Uzun zamandır bekliyoruz... ???
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Tarkan Kurt

Yayınını merakla beklediğim kitapların başında Deadpool geliyor. İnşallah yakın zamanda yayınlanır.

Jedmau

Bu hafta istanbulda bir toplantım olacak, sonra size kesin tarihi osyleyecegim.

Nightrain

Bekle bekle sabır taşı çatlamak üzere. Yaza görebilecek miyiz bizim geveze paralı askeri?

Nightrain

Şuan aldığım bir habere göre, çok yakında Deadpool: Suicide Kings'i elimize alıp, okuyabileceğiz.

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Nisan, 2012, 10:13:41
Şuan aldığım bir habere göre, çok yakında Deadpool: Suicide Kings'i elimize alıp, okuyabileceğiz.

NTV Spor altyazı mı geçti  :)

Nightrain

JBC'nin facebook sayfasında söylediler. Çok yoğun bir çalışma içerisindelermiş. :)

Jedmau

tommikser

Bu karakteri bir merak ediyorum ki abi anlatamam.Acayip derecede farklı geliyor nedense?