Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dursar

hanac

Alıntı yapılan: dursar - 09 Nisan, 2012, 15:22:29
ERTAN BEY NISAN AYINDA HERHANGIBIR YAYIN VAR MI ?

Ertan Nisan'dan vazgeçtik.

Mayıs ayı için herhangi bir yayın var mı ?

Star Wars Klon Savaşları, Umbrella Academy, Deadpool ?

dursar

Klon savaşlarında havlu attım  8 ve 9 U amazondan sipariş verdim

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 24 Nisan, 2012, 17:13:52
Alıntı yapılan: dursar - 09 Nisan, 2012, 15:22:29
ERTAN BEY NISAN AYINDA HERHANGIBIR YAYIN VAR MI ?

Ertan Nisan'dan vazgeçtik.

Mayıs ayı için herhangi bir yayın var mı ?

Star Wars Klon Savaşları, Umbrella Academy, Deadpool ?

Benimde özellikle beklediğim bu 3 kitaptan en az ikisinden müjdeli bir haber alabilirsek güzel olacak.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Benim tek isteğim, Deadpool'un akibetini söylemeleri. Yayımlanacak mı, yoksa iptal mi oldu, bir bilgi verirlerse sevinirim. İPtal olduysa boşuna beklemeyelim yani.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Ben de aynı şeyi merak ediyorum... Orijinallerine girmemek için kendimi zor tutuyorum ve orijinallerini temin ettiklerimin de Türkçelerini almıyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Jedmau

Arkadaşlar Merhaba,

Kusura bakmayın uzun süredir foruma giremiyorum. Biliyorsunuz geçen aylarda baya sıkıntılı ve uzun bir sağlık problemim vardı onunla uğraştım durdum.

Baya birikmiş işlerim var , son 1-2 aydır hafta sonu dahil gece 2-3 lere kadar çalışıyoruz.

Gerek Jedbang.com için olsun gerek JBC Yayıncılık için olsun durmadan yeni şeyler geliştirmeye çalışıyoruz.

Açık ve Net konuşayım sizler ile.

Klon Savaşları 8ve 9 tüm grafik işlerimiz hazır bekliyoruz. Bekleme nedenimiz Dağıtımcımızdan almamız gereken çekler. Çekler bu ay içerisinde bize teslim edilecek ve biz ikisini bir arada çıkaracağız.

Şemsiye Akademisi : Dallas çevirisi bekleniyor. Büyük bir kısmı bitti fakat ilk sayıda yaptığımız gibi en az 6-7 kişi üst üste okuyup akıcı hale getirmeye çalışıyoruz. 1. cildn kalitesini aynı şekilde yansıtmak istiyoruz.

Deadpool için son görüşmeler yapılıyor. İçiniz rahat olsun. Grafikler hazırlanmaya başlandığı an sizede bildireceğim.

Bunun dışında çok özel 3 adet  Star Wars cildinin tüm grafik ve çeviri işleri tamamlandı. Klon Savaşları bittiği an bunlarıda duyuracağım sizlere.

İnanın artık zaman yetmiyor hiçbir şeye , yaptığım tüm işlerin kontrolüm altında olmasını prensib edinen biriyim. Kendimin onaylamadığı hiçbir kelimeyi bile çizgi romanlarımızda bulundurmak istemiyorum. Bu yüzden uzun sürüyor.

Şahsen bende çok sıkılıyorum okuduğum bir yayının devamı gelmediği zaman , bende çok ama çok daralıyorum.

Sizden tek ricam bana biraz daha zaman vermeniz , herşey yolunu bir kez oturdumu devamı gelecek.

Sevgiler
Ertan

hanac

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 25 Nisan, 2012, 13:04:09
Ben de aynı şeyi merak ediyorum... Orijinallerine girmemek için kendimi zor tutuyorum ve orijinallerini temin ettiklerimin de Türkçelerini almıyorum...

Sevgili Ertan'dan gelen açıklamalar üzerine bir süre daha bekleyeceğim, inanıyorum Türkçelerini göreceğiz çok yakında...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dursar

ertan beye cok tesekkurler.klon savasları ıcın amazon dan yaptıgım siparise pisman oldum.
turkcelerini de  kesinlikle alacagım.
grafikleri hazırlanmak ta olan diger yıldız savaslarını da isim olarak duyururabilirse ben söz veriyorum niye daha cıkmadı diye baskı yapmayıp bekleyecegim.
ama bu arada  ingilizce seriler icin amazonu  zengin etmemis olurum.

yunusmeyra

ince,samimi ve içten açıklamalar için bir okuyucu olarak teşekkürler..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hennessy

Sevgili Ertan öncelikle tekrar geçmiş olsun diyorum ve tekrar aramıza hoş geldin diyorum.Star Wars klon savaşları dışındaki kitaplarını heyecan ile bekliyoruz.Umberellayıda heyecanla bekliyoruz....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Peki Ertan abi şu psikopat Deadpool ile ilgili gelişmeler ne alemde :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Güzel ve kaliteli yayınlarına alıştığımız JBC den yeni yayınlar için iyi bir haber almayı uzun bir süredir bekliyorduk. Mesajından yoğun bir çalışma temposu içinde olduğu anlaşılan sevgili Ertan'ın içten ve aydınlatıcı açıklamaları ile bize son gelişmeleri bildirmesi güzel bir süpriz oldu.
Umarım herşey istediğniz gibi sorunsuz gider bu güzel kitapların en kısa zamanda yayınlandığını görürüz.
Darkwood Sakinleri..

haysat

Ertan Bey sağlık sorunlarınız için geçmiş olsun.

Yaptığınız açıklamalarla Jbc yayıncılık'tan haber bekleyen bizlerin yüreğine su serptiniz.

Kaliteli iş her zaman taktir görmüştür ve sizki bu kaliteyi en başından sağlamaya çalışarak yaptığınız işe ve okuyucuya olan saygınızı gösteriyorsunuz.

İşte bu yüzden biz biraz daha bekleriz.

Yaptığınız açıklamalar için  teşekkürler.

Takipteyiz.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !