Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pukay

bugün bu haberlerle şenlendim resmen,niyet ettim niyet eyledim çok özel 3 ciltten birinin legacy olmasına

Jedmau

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim , okuyucu - yayıncı ilişkisinden çok bir dost meclisinde sizlerle konuşabilmek çok değerli benim için. Tektat yeşekkür ederim.

Güç sizinle Olsun.

dursar

pukay

deadpool ve sw:legacy'ide  çıkaralım şenlenelim :)

Jedmau

:) Arkadaşlar yoğunluğum bitmek üzere , azıcık daha sabır :)

tommikser

Abi valla hasret kaldık.Bize yaz şenliği yaşat artık.Umarım senin çalıştığın matbaalarda sıkıntı yoktur ;D

Jedmau

pizagor

Deadpool için aşağı yukarı bir tarih alsak artık sevgili Jedmau!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Jedmau

Selam,

Klon savaşları 8-9 ardarda beraber çıkacak :)

Bu yaz sanırım Deadpool ve diğer yeni yayınları stoklamak ile geçireceğiz. Çünkü ödeme bekle , antlaşma bekle , rapor bekle çeviri bekle derken inanılmaz zaman kaybediyoruz.

Bu yüzden yayınlayacağımız yayınların çeviri , grafik ve kültür bakanlığı işlerini Temmuz ayına kadar komple bitireceğiz. Daha sonra tek sorun basım sırası olacak.

1-2 ay daha bizden ses çıkamayabilir. Lütfen sabırlı olun dostlar. İnanın şu an 10 kişiden fazla insan 2012 yayınları için çalışıyor. Bundan sonra sizleri pek bekletmek istemiyorum.

Klon 8-9 , UA 2 : Dallas ve DeadpoolS ( S ne olaki ? :D ) basımlarını hemen tamamlayıp kafayı rahatca yeni yayınlara vereceğiz.

Sevgiler
Ertan

darkwood

Yani en kötü ihtimal Temmuz ortası gibi yayınları görebileceğiz.
Kolay gelsin..  8)
Darkwood Sakinleri..

Jedmau

Alıntı yapılan: darkwood - 17 Mayıs, 2012, 15:17:39
Yani en kötü ihtimal Temmuz ortası gibi yayınları görebileceğiz.
Kolay gelsin..  8)

Teşekkürler , evet amacımız o.

Şayet yaz ayı çok yavaş olduğu için Yayınları üstüste sonbahardan başlayarak çıkarabiliriz. Ama Klon 8-9 kesin

Sevgiler
Ertan

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

rumar80

Sevgili Ertan,
   Yeni yayın derken????
   Yoksa????

Jedmau