Red Sonja'yı istiyoruz...

Başlatan kalidor, 13 Aralık, 2011, 17:15:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 16 Temmuz, 2013, 12:18:58
Merhaba Red Sonja Severler,

Dynamite yeni bir seriye başlıyor LEGENDS OF RED SONJA:

Yazarların hepsi bayan Marjorie M. Liu, Mercedes Lackey, Kelly Sue DeConnick, Rhianna Pratchett, Leah Moore,
Tamora Pierce, Blair Butler, Nancy Collins, Meljean Brook, Nicola Scott ve Devin Grayson.

Kapak ressamları Frank Thorne ve Jay Anacleto.

Frank Thorne kapağı;

Ve kesinlikle daha iyi olan Jay Anacleto kapağı;

Frank Thorne'a laf etmeyelim lütfen. Dişi şeytan Thorne'nun çizimleriyle kalbimizdeki o haklı yeri almıştır...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

70'ini aşkın Frank Thorne'a kapak çizdirmek bile güzel bir iş. Baba zaten Sonja olmasaydı belki yanaşmazdı. Sadece bayan yazar çizer ekibinin olması da ilginç ama çok isabetli olmuş. Gelmiş geçmiş en iyi Sonja maceralarından birini okuyabiliriz. Bir de daha az frikik olur zannımca  ;D
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

ikinci kapak daha gerçekçi daha gözalıcı olmuş.ama birincisi tam bir karikatür gibi ve Red Sonjanın tüm güzelliğini kaybettirmiş... :-\ :o :D

darkwood

Darkwood Sakinleri..

BAHADIR

Bu Frank Thorne Marvel'de de Sonya'yı çizen muhterem değil mi? Oldum olası sevmem kendilerini...Hatta beni Sonya'dan soğutan şahsiyet olarak litaratüre geçeli çok oluyor...

DAMPYR

En alttaki çizimi güzel olmuş ama onuda  Red Sonjayı kederli gibi çizmiş... ::) ??? :D

kalidor

Beyler Sonja'yı Sonja yapan ne Buscema ne BWS ne de Esteban Maroto'dur. Asıl adam Frank Thorne'dur
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 26 Temmuz, 2013, 21:44:22
Beyler Sonja'yı Sonja yapan ne Buscema ne BWS ne de Esteban Maroto'dur. Asıl adam Frank Thorne'dur

Ama çizimleri çok kötü Sn. Kalidor.

Biz Red Sonja'yı Frank Thorne'den öğrenecek değiliz.  :)

darkwood

Ustanın çizimlerini unutanlara hatırlatalım o halde.  ;)

Darkwood Sakinleri..

hanac

BAHADIR adına konuşuyorum.

Küçük foto ekleyin, adamı delirtmeyin.  :)

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 26 Temmuz, 2013, 22:08:04
BAHADIR adına konuşuyorum.

Küçük foto ekleyin, adamı delirtmeyin.  :)

Bahadır için resimleri ufalttık varsayabilirsin, o zaman.  ;)
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Ben bayıla bayıla okuduğum için soruyorum, Frank Thorne'nun Red Sonja'sını neden beğenmezsiniz dostlar? Çizimlerin neresi kötü?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Red Sonja (1985) - Brigitte Nielsen - Trailer

Yeni teknoloji ile çekilmiş iyi bir Conan~Red Sonja filmine hayır demem doğrusu.
Darkwood Sakinleri..

BAHADIR

Alıntı yapılan: darkwood - 26 Temmuz, 2013, 22:51:01
Bahadır için resimleri ufalttık varsayabilirsin, o zaman.  ;)

Bu ufaltılmış haliyse vay halimize...

Alıntı yapılan: pizagor - 27 Temmuz, 2013, 00:13:54
Ben bayıla bayıla okuduğum için soruyorum, Frank Thorne'nun Red Sonja'sını neden beğenmezsiniz dostlar? Çizimlerin neresi kötü?

Saç, kaş, göz, burun ve ağız...Kafayı başkası çizsin gerisi eh işte idare eder...

Ama kalidor'da haklı, Sonya'yı ilk çizenlerden biri olduğu için Sonya'yı Sonya yapan adamın Frank Thorne olması normal... :)