Red Sonja'yı istiyoruz...

Başlatan kalidor, 13 Aralık, 2011, 17:15:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: alan ford - 20 Nisan, 2013, 22:39:37
  Red Sonya'da satışlar kötü olabilir ama Conan 2. baskıyı yaptı diye hatırlıyorum. Az satmasından değil ama yavaş satmasından şikayetçiler sanki daha çok.

Red Sonja nın 3.sayısının 2 yılı aşkın bir süre sonra yayınlandığını biliyoruz, yine Conan gibi çok satan bir kitabın ise ikiye bölünerek yayınlandığı halde bu kadar ağır bir tempo ile yayınlandığını düşünürsek,  bu yayınların yavaş satmasından daha çok, yayınevinin yavaşlığından söz etmek daha doğru olur sanırım.  ::)  ???
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Bence yayınevi Paranın geridönüşümünü bekliyor gibi.Yılda birkere 1 sayı çıkardıklarına göre... ::) ??? :D

darkwood

Red Sonja nın 4.sayısını istemeye devam ediyoruz.  ;)

Darkwood Sakinleri..

darkwood

Alıntı yapılan: darkwood - 02 Mayıs, 2013, 23:54:49
Red Sonja nın 4.sayısını...  ;)
ve hatta diğer one shot sayılarını  istemeye devam ediyoruz.

Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Çizgiroman karakterlerinin daha doğrusu kadın karakterlerin açıklığı saçıklığı çok umrumda olmazken, epey bir süredir Sonya aşırı açık gelmeye başladı. Daha doğrusu biraz daha kapalı bir kıyafeti olsaymış demeye başladım. Neden acaba, ne olduki bana? Diğer kadın karakterler için böyle bir tavrım yok sadece Red Sonya için geçerli. Yibe de en kısa zamanda Alfanın son döneminde yayınladığı 7 sayılık seriyi Arşivime dahil etmek istiyorum. Sonya'sız bir çizgiroman arşivi olmaz :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Red Sonja'nın akşam 10 ile sabah 6 arası okunması yasaklanmıştır.  :)

kalidor

Tüm hatun comics karakterlerin kıvrımları 2000'li yıllardan itibaren iyice belirginleşince zaten üstünde metal bikinisinden başka bir giysisi olmayan Sonja'da bundan fazlasıyla nasibini aldı. Frank Thorne zamanlarındaki Sonja'nın da üstünde aynı giysi vardı ama açıklığı şimdiki kadar gözüme sokulmazdı. Beğenmeyen çoktur ama BWS Red Sonja'sı savaşçı bir kadın tasviri açısından daha gerçekçidir.

Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Bahsi geçmişken, Barry 'Windsor' Smith demişken adamın Anglo-Sakson tarzı çizimlerini seviyorum. BWS'yi en çok Abbas Abi sever ;)

Şu Thoth-Amon'a bakın:

Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 27 Mayıs, 2013, 16:15:14
;D ;D ;D

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 27 Mayıs, 2013, 16:15:14

Bu mesaj'ın üzerine sanki bir bayan parfümü kokusu sinmiş.   :D ;D  ;)
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 27 Mayıs, 2013, 16:59:53
Bahsi geçmişken, Barry 'Windsor' Smith demişken adamın Anglo-Sakson tarzı çizimlerini seviyorum. BWS'yi en çok Abbas Abi sever ;)

Fatih im Red Sonja fotolarının üzerine bu barbar fotoları...  :o  ???    hemde yeminli bir dişi savaşçının :D   8)
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Alıntı yapılan: darkwood - 27 Mayıs, 2013, 18:48:29
Fatih im Red Sonja fotolarının üzerine bu barbar fotoları...  :o  ???    hemde yeminli bir dişi savaşçının :D   8)

Yabancı değil Mesut Abi  ;)
Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

Sevgili Fatih durumu çok güzel özetlemiş. Aşırı derecede bir göze sokma olayı var...
Ama ne olursa olsun Sonya her zamanki güzel Sonya yine :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

HacıGeraltEmmi

BWS nin beğendiğim çizimleri var aslında, ama Conan çizimleri katlanılır gibi değil vallahi. Red Sonja'ya değinmiyorum bile. :D
Keşke bir macerasını Manara üstada çizdirseler ::) 8) :D

kalidor

Crom! Ölüleri Say...