OCAK 2012

Başlatan haysat, 28 Aralık, 2011, 00:32:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Lal Kitap / Çizgi Roman Dizisi
Eerie Cilt: 2 Korku

Creepy ve kuzeni Eerie, çizgi roman tarihinde, hikâye anlatımının en parlak örneklerini oluşturdular. Uzun yıllar boyunca, bu efsanevi korku hikâyeleri kara bir sır gibi gizli kaldı. Ve şimdi, yeniden gün ışığına çıkıyor. Korku tutkunları, Wallace Wood, Steve Ditko, Gene Colan, Angelo Torres gibi usta sanatçıların elinden çıkan bu maceralara kavuşmanın heyecanını yaşıyor.

Kolleksiyon serimizin ikinci cildi, orijinal Eerie dergilerinin 6-10. sayılarını ve Heavy Metal dergisi yazarlarından ünlü gazeteci Steve Ringgenberg'in Frazetta ile 1985 yılında yaptığı söyleşiyi içeriyor!

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Martin Mystere İmkansızlar Dedektifi Sayı: 118 Büyük Houdini

haysat

Büyülü Rüzgar Sayı: 112 Alice Karanlıkta

hennessy

Alıntı yapılan: haysat - 13 Ocak, 2012, 00:01:12
Martin Mystere İmkansızlar Dedektifi Sayı: 118 Büyük Houdini

Kapak çok hoşuma gitti bunu alp arşive koyacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Kapağı bende çok beğendim umarım konu ve çizimde Martin'e yakışır bir çizgidedir.

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 13 Ocak, 2012, 08:41:17
Kapak çok hoşuma gitti bunu alp arşive koyacağım

poster olur bu valla, tam eski nesil posterler gibi olmus kapak, yaratici

drfuhrer

zaten martin amcanın en büyük handikapı özensiz kapakları...genel anlamda iç çizimleri ve işlenen konular harika ama kapağa göre çizgi roman alınsaydı;martin amcanın yanına bile yaklaşmazdım.kapaklar niye böyle anlamış değilim ???

V

Turkuvaz Kitap daha önce Aksoy Yayıncılık Egoist Dizisinden çıkan Paul Auster'in Cam Kent romanının

çizgi roman uyarlamasını tekrardan basmış..

"İstemem,eksik olsun.."

pizagor

Alıntı yapılan: V - 13 Ocak, 2012, 21:40:31
Turkuvaz Kitap daha önce Aksoy Yayıncılık Egoist Dizisinden çıkan Paul Auster'in Cam Kent romanının

çizgi roman uyarlamasını tekrardan basmış..

Aramızda daha önceki baskısını okuyanlar varsa bu albüm hakkında bilgi alabilir miyim?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

alan ford

Ben  hem romanı hem de çizgi romanı okumuştum. Ama aradan çok sene geçti. Maalesef yorum yapamayacağım. Ama  kitap çok iyiydi.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

haysat

Yapı Kredi Yayınları
Red Kit - Toplu Albümler 3 / 1952-1956

Red Kit'in YKY'de yayımlanmış maceralarından derlenen toplu albümlerinden üçüncüsü çizgi severlerle buluşuyor.

Tamamen Morris'in eseri olan ilk ikisinden farklı olarak Goscinny'nin de yazdığı ilk Red Kit hikâyesiyle yer aldığı Red Kit Toplu Albümler III'ü oluşturan ve 1952-1956 yılları arasında önce macera macera Spirou ve Le Moustique'te yayımlanmış orijinal 7, 8 ve 9. Red Kit albümleri şunlar:

Doktor Doxey'in İksiri (Red Kit ile Doktor Doxey/Doktor Doxey'in İksiri ve İnsan Avı adlı maceralar), Örümcek Ayak (Örümcek Ayak ve Red Kit ile Hap adlı maceralar) ve Demiryolu Haydutları. 

gamlıbaykuş

Red Kit Toplu Albümler 3'ün çıkması güzel oldu. Ben de ne zaman çıkar acaba diye düşünüyordum. Keşke Ten Ten de bu formatta yayınlansaydı :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Nihayet Red Kit toplu albüm 3 çıktı ne zamandır bekliyordum.Ayrıca Vırgın de Ten Ten'in de böyle toplu albümlerini ingilizce görmüştüm bizde de çıksa keşke
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Demirbaş'ın Ocak sayıları..

"İstemem,eksik olsun.."

V

Gerekli Şeyler'den Naruto 2..

"İstemem,eksik olsun.."