Çizgiromanlarınızı ödünç verir misiniz?

Başlatan mgsar, 04 Ocak, 2012, 08:31:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

drfuhrer

''ben gelsem...'',''okumaya gönlüm olsa...''
güneşim yukardaki ifadelerinin devamı yoksa böyle mi olacak ;D
''kitabı alsam...'' , ''götürsem...'' , ''bul beni bulabilirsen...'' ;D ;D ;D

tommikser

;D ;D ;D ;D

Sonunu çok iyi bağlamışsın gerçekten.Götürebileceğim kitabın var mı ki bende olmayan ?

;D ;D ;D ;D

pearl jam

Çizgi romanlarımı sadece eşime veriyorum o da benim gözetimim altında okuyor :)

boca1907

Alıntı yapılan: pearljam - 04 Ocak, 2012, 15:25:07

hahahaaahhah  baskıya bak...

"kıvırma sayfayı...kıvırmadan oku kadın...kıvırmaaaaaa"    :)

tommikser

Ben bir kere lütfen şöyle yapmasan dedim.O lafımı hala arada hatırlatır.Zaten çok değerliler canım diyerek ;D ;D ;D ;D

konnektör

Gözden çıkarmadığım sürece ödünç bile vermem. Ama takas yaparım ve takasıda severim ve öneririm.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 04 Ocak, 2012, 14:13:53
Çok sevdiğim 3-5 kişiye çizgiromanlarımı veriyorum.

Onlar da hiç sorunsuz okuyup iade ediyorlar.

ben onlardan birimiyim karizmatik adminim :)

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Daha önce emanet verdiğim kitapların çoğu geri gelmediğinden, genelde gözden çıkarabileceğim gazete eki veya elimde birden fazla aynı kitaptan varsa veriyorum.
Diğer kitapları ise "adam gibi okunması kaydı ile" ancak yanımda okunmasına izin verebilirim.   8)
Darkwood Sakinleri..

Gandalf

70 li yıllara ait olan serileri yıpratırım , zarar görür korkusuyla kendime bile vermiyorum, kaldı ki başakasına vermek :o.
Yeni dönemleri ise çok özel dostlarımla paylaşıyorum, tabiki benim yanımda okuyup, geri almak kaydıyla. ;D

pearl jam

Alıntı yapılan: boca1907 - 04 Ocak, 2012, 15:40:42
Alıntı yapılan: pearljam - 04 Ocak, 2012, 15:25:07

hahahaaahhah  baskıya bak...

"kıvırma sayfayı...kıvırmadan oku kadın...kıvırmaaaaaa"    :)

;D

Valla ne yalan söyleyeyim buna yakın diyaloglar oluyordu başlarda ama artık öğrendi nasıl okuması gerektiğini  :) Baya baya da okuyo artık. Deathnote'un yürüyen ölülerin yeni sayılarını benden önce okuyo.

drfuhrer

SEVGİLİ GANDALF'IN DEDİĞİ GİBİ,DAHA BENİM BİLE OKUMAYA KIYAMADIĞIM TAKIMLAR VAR...HER KOLEKSİYONCUDA BİRAZ OBSESYON VARDIR.VE DE KOMPÜLSİYON :)NE DERSİN SEVGİLİ RUMAR?BİZ NORMAL MİYİZ,ANORMAL Mİ :D

mgsar

ArAmAS, şaka maka hakkatten doğru bir tespit. Ben tay yayınlarındaki essegesse Tommikslerim zarar görmesin diye, HOZ'U alıp ordan okudum.

drfuhrer

SEVGİLİ MGSAR İNAN AYNI POLİTİKAYI BEN DE GÜTTÜĞÜMDEN 2 KAT FAZLA PARA HARCIYORUM.TAY YAYINLARI GICIR GICIR DURUYOR,YENİLERİNİ ALIYORUM MAALESEF...

mgsar

Alıntı yapılan: ArAmAS - 04 Ocak, 2012, 18:56:33
SEVGİLİ MGSAR İNAN AYNI POLİTİKAYI BEN DE GÜTTÜĞÜMDEN 2 KAT FAZLA PARA HARCIYORUM.TAY YAYINLARI GICIR GICIR DURUYOR,YENİLERİNİ ALIYORUM MAALESEF...

Haklısın bir de maddi boyutu var tabi. Bu gidişle bize fazla mesai, çocuklarımıza iyi bir miras görünüyor gibi.

drfuhrer

valla ölümüme yakın çizgi romanlarımı yakmayı düşünüyorum.sadece bir kaçını benimle birlikte gömmelerini isterim.ben yok olduktan sonra,çok sevdiğim şeyleri arkamda bırakmak istemiyorum.tabii aniden çekip gidersem,arkamda kalanlar yaşadı demektir :D
karamsar bir paragraf oldu ama paylaşmak istedim işte...