Çizgiromanlarınızı ödünç verir misiniz?

Başlatan mgsar, 04 Ocak, 2012, 08:31:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SYG

Çevremde çizgi roman okuyan pek arkadaşım yok hatta şuan düşündüm hiç yokta denebilir olsaydı verir miydim ? Sanmıyorum. Çok ısrar edersede senet imzalatarak verebilirim :D

Mister NO

Bu soruyu şaka kabul ediyorum.  ;D

Kütüphanemizden dışarı kitap verilmemektedir.  :)

Kesinlikle teklif bile edilmemesi rica olunur.  :P

kadri kerem

Tüm kitaplarımı müebbet hapse mahkum ettim  :) Kitaplığa bir kez girenin çıkışı olmaz. Yalnızca iki kişiye veriyorum kitaplarımı. Çizgi roman derseniz zaten 3 5 tane. Ve etrafımda çr okuyan kimse yok. O yüzden isteyen de yok  ;)

rckaya61

Yanlış anlaşılmasını istemem fakat; verdiğim üç şeyi asla geri alamadım:

1. Para
2. Kitap
3. Plak, müzik kaseti veya CD'si

Çocukken arkadaşlarıma çizgi roman verdiğimde ya anneleri veya babaları yakmıştır/yırtmıştır. Gençliğimde verdiğimde, üzerine ya çay dökülmüştür veya kız arkadaşı almıştır. Evlendikten sonra verdiğim kitaplar ise çocukları tarafından yırtılmıştır...

Şu anda ise benden kitap isteyenlere, "ömründe bir kerecik olsun, para vermek suretiyle kitap alıp-almadığını" soruyorum, almışsa veriyorum.

kadri kerem

Alıntı yapılan: rckaya61 - 20 Mayıs, 2012, 14:21:51
Çocukken arkadaşlarıma çizgi roman verdiğimde ya anneleri veya babaları yakmıştır/yırtmıştır. Gençliğimde verdiğimde, üzerine ya çay dökülmüştür veya kız arkadaşı almıştır. Evlendikten sonra verdiğim kitaplar ise çocukları tarafından yırtılmıştır...

Eğer biri kitabımın üstüne çay bardağı koyarsa vay haline. Eğer biri kitabımı -üstelik kasıtlı olarak- yırtarsa... Crom Ölüleri say!  :)

rckaya61

Karamba karambita, sülalemin bütün bıyıklıları adına! Çocukken de mi başınız gelmedi? :o

pizagor

Geçenlerde kardeşimve kocası bana geldiğinde ona çizgiroman dolaplarımı gösterdim. O da aradan bir Lal Martin Mystere albümü çekti ve o anda kardeşimden bir uyarı geldi kocasına : 'Aman çok dikkatli ol, abim çizgiromanları konusunda çok titizdir...' Uyarı üzerine kocası kitabın kapağını bile korka korka açtı...

Sizce böyle bir okur çizgiromanlarını ödünç veriyor olabilir mi?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Asla vermem ki bu diğer her şey içinde geçerli (kitap,blu-ray,dvd,hele oyun konsollarını düşünemiyorum bile) çünkü ya dönmez ya da dönse bile (mücize) gittiği gibi dönmez.