Marcello vs Font

Başlatan Zeljko, 08 Eylül, 2022, 15:07:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zeljko

Son günlerin en çok tartışılan iki ismi Marcello (Allah taksiratını affetsin) ve Font (Allah uzun ömür versin) için karar saati geldi çattı.Haydi altinmadalyoncu tarafını seç oyunu ver...
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Kinowa59

Oyumu kullandım. Şu an açık ara öndeyiz. Marcello 5, A.font 1 . Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama A.font diyenleri büyük bir hezimet bekliyor. Ne demişti rahmetli S. Demirel. " Dün dündür, bugün bugündür" Yani geçmişte A. Font'un çok oy alması bugünde çok oy alacağı anlamına gelmez.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: bayram - 08 Eylül, 2022, 16:33:23
Oyumu kullandım. Şu an açık ara öndeyiz. Marcello 5, A.font 1 . Arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama A.font diyenleri büyük bir hezimet bekliyor. Ne demişti rahmetli S. Demirel. " Dün dündür, bugün bugündür" Yani geçmişte A. Font'un çok oy alması bugünde çok oy alacağı anlamına gelmez.
;) ;D

Atısmalar hep böyle tatlı olsun.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Saki

Tabiki Alfonso Font, Ortiz olsaydı Ortiz derdim, Latin ekolü Latin ekolüdür, çizgileri bir başkadır, Picasso ve Dali geleneğinin devamı  :D

gunes21

Alfonso Font , Ortiz , Sommer  diyerek topa giriyorum.)))
Manara Tex çizsin....

KenParker

Hugo Pratt, Ivo Milazzo, Ortiz olsaydı onları seçerdim. Yoklar. Seni seçtim Marcello.
Teks illa gerçekçi mi çizilecek canım. Biraz da karikatürize görünsün.

Saki

Ya Altın Kanyonu çizen Alessandrini olsaydı  :D

Kinowa59

Türkiye sınırlarını aşıp Avrupa' ya uzanan Marcello ile Font arasındaki müthiş mücadelenin son durumu hakkında bilgisi olan varmı