Senede bir sayı da yayınlansa bana yetecek çizgiromanlar?

Başlatan ercoktay, 05 Nisan, 2012, 22:24:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Bazı çok beğendiğim fakat tamamlanması kısmet olmamış bazı çizgiromanlar var. Senede bir sayı da yayınlanmasını istediğim çizgiromanlar:

1. Hellboy. İthaki zamanında çok güzel baskılarla yayınladı ve seri yarım kaldı. Keşke senede bir sayı da olsa devam etse.
2. Sin City. Yine yarım kalan bir seri. Keşke devam edebilse.
3. Adele LA Blanc. Everest aslında ne güzel 3 sayı çıkararak başladı. Sonra durdu. Keşke devam edebilse.
4. Cin. O da yarım kaldı.  :'( :'(
5. Blueberry. Aslında bunun için hala YKY umutluyum. Ne de olsa Doğan kardeşte bastılar. Buna da sıra gelir umarım.
6. Jim Cuttlass. Bunda yarım kaldı.  :'( :'( :'( :'(

İlk aklıma gelenler bunlar.

pearl jam

Alıntı yapılan: ercoktay - 05 Nisan, 2012, 22:24:36
Bazı çok beğendiğim fakat tamamlanması kısmet olmamış bazı çizgiromanlar var. Senede bir sayı da yayınlanmasını istediğim çizgiromanlar:

1. Hellboy. İthaki zamanında çok güzel baskılarla yayınladı ve seri yarım kaldı. Keşke senede bir sayı da olsa devam etse.
2. Sin City. Yine yarım kalan bir seri. Keşke devam edebilse.
3. Adele LA Blanc. Everest aslında ne güzel 3 sayı çıkararak başladı. Sonra durdu. Keşke devam edebilse.
4. Cin. O da yarım kaldı.  :'( :'(
5. Blueberry. Aslında bunun için hala YKY umutluyum. Ne de olsa Doğan kardeşte bastılar. Buna da sıra gelir umarım.
6. Jim Cuttlass. Bunda yarım kaldı.  :'( :'( :'( :'(

İlk aklıma gelenler bunlar.

Hepsine katılıyorum. Yarım kalmasına en sinir olduğum da Jim Cutlass! Devam eden bir hikayesi vardı ve yayımlanan 5 sayıdan sonra tamamlanmasına sadece 2 sayı kalmıştı. Sin City nin yarım kaldığını bilmiyordum bu arada Toplam 7 kitap zannediyordum.

ercoktay

Benim hakkımda 8 kalmıştı. Fakat inceledim gerçekten 7 imiş. O zaman tamamlanmış oluyor Sin city. Ne güzel.

hanac

kalidor

Marmara Çizgi'den takip ettiğim çizigromanlar zaten senede bir çıktığı için belirtmeye gerek yok:)
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Nathan Never Dev albümler... Senede bir çıkmasına dahi razıyım bu albümlerin...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

altay1944

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Nisan, 2012, 22:16:54
Nathan Never Dev albümler... Senede bir çıkmasına dahi razıyım bu albümlerin...

Yukarıda yayınlananlar neyse ama nathandan o kadar ümitsiz olmayalım.15 günde bile olsa alırım derken bir yıla yaymak akıl işi değil.Çıksa biri bassa...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

yalcinerol345

yalcinerol345

Bir de DC'nin Essentielleri(Bunların bir başka ismi vardı ama hatırlayamadım).Muhtemelen herkesin sadece kapağını bildiği Superman'in ilk sayısını kim okumak istemez?

rumar80

darkwood

Nathan dev albümleri Çizgi Düşler ile sanırım artık bu kadar süre beklemiyeceğiz.
Benim beklentilerim; senede birde olsa öncelikle Batman, sonra Marmara'nın 2,5 yıllık yayın periodu ile guinness rekorlar kitabına giren "Red Sonja", 1001 romandan sonra yarım kalan "Lilith" ve Gerekli'nin fuar zamanları 2 sayı çıkardığı fakat geçen fuarı pas geçen "Cennetteki Yabancıları" hiç olmazsa senelikte olsa görmek isterim.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Hiç değilse senede bir sayı çıkabilse de okusak diyebileceğim cizgi romanlardan iki tanesi.

1- Blueberry

2- Tom Braks
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

aa

Tom Braks ve Yeni macera EsseGesse Teksas-Tommiks !!!!
Esse Gesse Hayranı...

hanac

yunusmeyra

cin
   borgia
       blueberry
          jim cuttlass
              durango
                  XIII
                     thorgal (orjinal edisyonda remzi'nin devam etmesi halinde veya özer'in seriyi yeniden ele alması halinde..)
                       her türlü almanak ve dev albüm (sürekli olsunda senede bir olsun,iki olsun,üç olsun  ;) )

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR