Ana Menü

Tuborg Goldfest

Başlatan Gambit, 30 Mayıs, 2012, 08:32:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

4, 6 ve 7 Temmuz da Parkorman, Istanbul da

detaylar asagida:

http://www.tuborggoldfest.com/gruplar

Ben bir aksilik olmazsa gidecegim

gidenler ?

hennessy

GN'R eski tadında olsa idi sana katılırdım gambitim ama nerde....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

son album chinese democracy hala iyi bir album ama haci, ben begeniyorum ve daha onceki gelislerinde yurt disindaydim, gidememistim, o yuzden bunu kacirmam

Peyami

Chinese Democracy'deki "This I Love" parçasını yüzün üstünde dinlemişliğim vardır herhalde. Nefis bir balad olmuş. Özellikle Reading'deki performansı tavsiye ederim.

GnR bir tanedir de, İstanbul bana Amerika'dan daha uzak geliyor artık.
Gidenlere iyi eğlenceler.

Nightrain

Guns N' Roses dışında ilgimi çeken bi grup yok. Tek günlük bilet satışıda yokmuş... Kalsın! Üstüne bu festivali purple Connection'un yaptığı düşünülürse, gitmemek için 2.sebep.

Unirock'u bekliyorum. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Gambit

purple connection nedir bilmiyorum ama festivalin, 4, 6 ve 7 Temmuz da olmasi cok sacma bence

carsamba, cuma ve cumartesi yani

iki gun degil 3 gun izin almak gerekiyor festival icin cunku izmir deyim ve bu cok sacma

normal ayakta bilet alacagiz biz ve belki sadece Guns'n roses konserinin oldugu gun gideriz.  Guns'n roses i izlemek icin giderim ben cunku

pearl jam

vay be ugly kid joe hala var mıymış? Sıkı gruptular ama yaklaşık  20 yıldır kendilerinden haber alamıyordum  merak ettim şimdi :)

Nightrain

Pearl Jam ve Soundgarden gelse ne iyi olur ya. :)

konnektör

Guns'n roses ve şebnem ferah'ı izlemek isterdim. İmkan bulursam gidebilirim.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

Nightrain

Dio Disciples geliyor bir de. Dio Saygı Grubu. Vokalde Tim "ripper" Owens var. Bu sene Manowar gelsin bence. Hazır yeni albümde çıkarıyorlar.

pearl jam

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Mayıs, 2012, 15:08:52

Süper olurdu ama soundgarden sanırım hala dağınık durumda. chris cornell en son gördüğümde timbaland'le falan şarkı yapıyordu :)

kalidor

2011'de tekrar birleştiler diye biliyorum. Hatta Avengers filminin soundtracklerinden biri de Soundgarden'a ait galiba.
Crom! Ölüleri Say...

alan ford

Persl Jam zor biraz.  Bildiğim kadarıyla sponsorlu konserlere çıkmıyorlar ve bilet fiyatlarının çok yüksek olmasına izin vermiyorlar. O yüzden bir Avrupa turnesi olmadan buralara gelmeleri zor gözüküyor. Yıllar önce bir kere geldiler onda da kaçırdık. Aynı sebeble İKSV'nin yıllardır getirmek istediği Tom Waits'in yolu da düşmüyor buralara.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Nightrain

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 31 Mayıs, 2012, 16:58:49

Süper olurdu ama soundgarden sanırım hala dağınık durumda. chris cornell en son gördüğümde timbaland'le falan şarkı yapıyordu :)

Soundgarden neredeyse 2 senedir turluyor.  ;)

Kalidor'un bahsettiği parçada bu.

http://www.youtube.com/watch?v=D3ZNtOcY_1A&ob=av2e

Alıntı yapılan: alan ford - 31 Mayıs, 2012, 18:32:09
  Persl Jam zor biraz.  Bildiğim kadarıyla sponsorlu konserlere çıkmıyorlar ve bilet fiyatlarının çok yüksek olmasına izin vermiyorlar. O yüzden bir Avrupa turnesi olmadan buralara gelmeleri zor gözüküyor. Yıllar önce bir kere geldiler onda da kaçırdık. Aynı sebeble İKSV'nin yıllardır getirmek istediği Tom Waits'in yolu da düşmüyor buralara.

Bunu bilmiyordum. Gerçi grup bir ara çok fazla popülerleştiği için, kendini geri plana atmış, klip çekmeyi reddetmişler vs... Bizim paragöz organizatörler ile anlaşamazlar o zaman. :D

pearl jam

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Mayıs, 2012, 18:40:57
Alıntı yapılan: Pearl Jam - 31 Mayıs, 2012, 16:58:49

Soundgarden neredeyse 2 senedir turluyor.  ;)

Kalidor'un bahsettiği parçada bu.

http://www.youtube.com/watch?v=D3ZNtOcY_1A&ob=av2e

hadi ya  :D bayağı uzak kalmışım müzik piyasasına. çok güzel bir haber. pearl jam den benim de pek umudum yok ama Soundgarden ileride gelebilir belki. 

Pearl jam zamanında bilet fiyatları konusunda amerika'da ticketmaster la dahi ( ticketmaster'a biletix'in çok daha büyüğü diyebiliriz herhalde :) ) papaz olmuş bu sebeple de çok para kaybetmiş bir grup. Zaten hiçbir zaman piyasa şartlarına uymadılar. İlk albümden sonra yıllarca bir tane bile klip çekmediler. Yıllar sonra çektikleri i am mine klibini ilk izlediğimde geçirdiğim şoku unutamam. O kadar uzun süredir görmemiştim ki adamları ( o zamanlar youtube da yok tabii :) ) hepsi fiziksel olarak müthiş değişmişti. Ama bu fazla gözükmedikleri dönemde de harika albümler yayımlamaya devam etmişler, değişen müzik tarzlarına rağmen onları dinlemeyi bırakmayan geniş ama aynı zamanda kemik bir dinleyici kitlesiyle bugünlere gelmişlerdir.  Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyor ve en kısa zamanda Türkiye'ye ( mümkünse İzmir' e  ;D ) konser vermeye davet ediyorum :D 

Daha sonra çektikleri sınırlı klipler de bunun gibi özel şeyler oldu genelde : http://www.youtube.com/watch?v=aDaOgu2CQtI