Marmara'dan İsteklerimiz

Başlatan alan ford, 30 Mayıs, 2012, 19:27:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilke

@gambit,

yky'nin kutuları gerçekten çok güzel. fakat gel gör ki o kutunun tanesinin maliyeti 9,80TL.  İlyas onları aldığı fiyata satıyo dükkanda.10 lira yani. Ben piyasaya YKY kadar çok sayıda kitap veremediğim için o kutu da benim için anlamsız bir maileyet yaratıyor ne yazık ki. o yüzden çıkacak diğer kutular da bu tarzda olacaktır. fakat maliyetleri görene kadar benim gönlümde yatan kutu da oydu.

ha tabi bi anda patlamalar yaşanır satışlarımız 1000'den 5000'e falan çıkarsa bütün çıkaracağım kutular yky'ninkilerden olur ve ilk sana yollayarım :)

dorukgs

Umarım Marmara Çizgi The Amazing Spiderman New Ways To Die ı haziran sonuna kadar yayınlar yoksa eylülü beklemem gerekicek :(

dorukgs

Acaba Marmara Çizgi nin çizgi roman takviminde The Mighty Avengers var mıdır ?? :)

rumar80

Mighty normalde gereklinin planında var.

dorukgs

Ne zaman yayinlarlar peki?takip ettikleri sırada Civil War da lar ve hoz comics yayinladigi icin yayinlamayacaklar direkt the new avengers cilt 5 ten devam edecekler.yani cilt 5 ten sonra mi yayinlarlar yayinlamazlarsa gec kalabilirler..

yalcinerol345

Alıntı yapılan: rumar80 - 10 Haziran, 2012, 19:50:20
   Fransızları bekleriz.
   Şimdiden ellerine sağlık, ama Bone ne olur düzenli olsun artık.
Fransızlardan haber var mı?Bunlar ne ola ki?

rumar80

Fransız'dan kasıt Bouncer gibi Frankofonlar.

HacıGeraltEmmi

Borgia'nın devamı gelse artık ??? hepi topu 2 albüm kalmış, basıverseler ikisi birarada ::)

Spider-Sense

Acaba 8.cilte(The Amazing Spider-Man) Big Time olayına giriş yapılacak mı?

connyapku

Hislerime guvenirim ve ne zaman Kraven's last hunt sayisini  yayinlanacagini okudum icimden bir ses yayin evinin ciddi bir sekilde The Death of jean Dewolff (orumcek adamin en iyi hikayelerinden bir tanesi)
Bakiniz
http://www.spidermanreviews.com/2012/07/10-death-of-jean-dewolff.html

ve Secret Wars kitaplarini yayinlamayi dusunduklerini hissediyorum.Umarim hisslerim beni yanltmiyordur.

Spider-Sense

''Kuşatma'' hakkında gelişme var mı?

Nightrain

Marmara'dan isteğim, Bone'a devam etmeleri. İptal mi oldu, devam edecekler mi, en azından bilgi versinler.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Smh Ozbln

Alıntı yapılan: designer73 - 30 Mayıs, 2012, 20:10:01
aynısını bende istiyorum
Bone'yi istiyorum bende. Gerçekten okunması şart devamını bekliyoruz O.o

Mrtekin

Marmara, malum, hep sessiz ve derinden geliyor, nedense,

Eylül de chew 2, punisher 3, Nuh 2

Bekleyebilir miyiz?

Fuara 13 geliyo deyin, mest olalim.

They drew first blood...

kalidor

Marmara Conan Kimmerya'yı yarım bıraktı.  Red Sonja'ya hiç girmiyorum. SSOC'lar da ağır aksak ilerliyor.  Bu sebeple Punisher, Nuh ve Chew albümlerini alıp okumama rağmen kendilerine tepkiliyim  ::) Adamlar da haklı, sonuçta bu bir iş. Satmayan bir kitabı yayınlamanın manası yok. Conan ülkemizde bitmiş, miadı dolmuş artık. Kemik okuyucu kitlesi zamanında okumuş ve çekilmiş. LOTR'un çıktığı zamanlarda, şu Game of Thrones rüzgarında ve onlarca yayınlanan bilmemne efsaneleri, Ejder Mızrağı, Gariban Büyücü Diyarı vs vs gibi fantastik türün tavan yaptığı zamanda bile kendine yer bulamadı.
Crom! Ölüleri Say...