Marmara'dan İsteklerimiz

Başlatan alan ford, 30 Mayıs, 2012, 19:27:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

-brendon-

Sinister six ve birt of venom ne zaman okuruz.amazing spiderman her ay ciksa olmaz mi  :)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Alıntı yapılan: Ralph - 06 Ekim, 2015, 21:39:56
Tabi ki de Bouncer... Pek çok arkadaşımız da yazmış. :) Israrcı olmak istemem ama böyle güzel bir hikaye yalan olsun da istemem.

Bu güzel serinin ilk cildi, küçük ebat baskı ve balonlarda çok zor okunan yazı stili tercihleri yüzünden maalesef sınıfta kaldı.
Umarım 1. sayının tekrarı ve 2.sayı orijinal boyutunda veya buna yakın bir boyutta okunaklı bir yazı ile tekrar yayınlanır.
Yarım kalması gerçekten yazık olur.
Darkwood Sakinleri..

Ralph

Alıntı yapılan: darkwood - 14 Ekim, 2015, 17:53:53
Bu güzel serinin ilk cildi, küçük ebat baskı ve balonlarda çok zor okunan yazı stili tercihleri yüzünden maalesef sınıfta kaldı.
Umarım 1. sayının tekrarı ve 2.sayı orijinal boyutunda veya buna yakın bir boyutta okunaklı bir yazı ile tekrar yayınlanır.
Yarım kalması gerçekten yazık olur.

Aslında 2 sayı bir arada bir ciltle tekrar yayınlanabilir. Yani çok güzel bir şeydi bu. Satış rakamları bu kadar mı kötüydü? Hiç mi haber yok Marmara Çizgi'den bu konuda?

The_DarknesS

The Walking Dead serisinde Amerika'yı yetiştik. Galiba yıl sonuna kadar başka cildi çıkmayacak.
Bu fevkalade güzel seriye verilen arada Marvel Zombileri basılsa çok güzel olur.
Hem Marvel Zombies'in yazarının Robert Kirkman oluduğunu düşünürsek The Walking Dead özlemimiz azalır.

nicholaihel

Alıntı yapılan: The_DarknesS - 14 Ekim, 2015, 19:43:17
The Walking Dead serisinde Amerika'yı yetiştik. Galiba yıl sonuna kadar başka cildi çıkmayacak.
Bu fevkalade güzel seriye verilen arada Marvel Zombileri basılsa çok güzel olur.
Hem Marvel Zombies'in yazarının Robert Kirkman oluduğunu düşünürsek The Walking Dead özlemimiz azalır.

Sanırım iki cilt gerideyiz (epey yakın oluyor bu gerçi). Son cilt (22) çıkalı epey zaman geçti.

battlehammer

Walking Dead günceli yakalayabilmiş değil daha. En son cilt olarak volume 24 çıktı eylül başında (Türkçesi 22de kaldı). 25. cilt de (sayı 145-150) son sayıyı bekliyor. Fasiküllerde en son #149 yayımlandı ve #150 için uzunca bir ara verildi, 150. sayı ocak 2016'da çıkıyor. Marmaranın son 2 sayıyı yakın zamanda yayımlayıp, sezon arasını değerlendirmesini umuyorum.

Bizde son çıkan sayının(22) orijinal yayım tarihinin kasım 2014 olduğu düşünülürse, az buz değil, 1 yıl kadar gerideyiz.

rumar80

Ben çıkıntılik yapıp death of Jean de Wolff isteyeceğim.

Nightrain

Yiğit tavşan Usagi Yojimbo'nun maceraları tabii ki. Kendisi bi ara Ninja Kablumbağalar'ın çizgi filminde görünmüştü. 90'larda çocuk olanlar hatırlayacaklardır.

Ralph

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Ekim, 2015, 12:18:32
Yiğit tavşan Usagi Yojimbo'nun maceraları tabii ki. Kendisi bi ara Ninja Kablumbağalar'ın çizgi filminde görünmüştü. 90'larda çocuk olanlar hatırlayacaklardır.

Bana biraz fazla lüks gibi geldi :) Ülkemizde pek satacağını da sanmıyorum.

xmenac

Bu seri manga mı yoksa bildiğimiz comics tarzında mı acaba, eğlenceli bir seriye benziyor. :)

Nightrain

alan ford

Fantagraphics çizgi romanları için Flaneur' a baskı yapmak gerek.  ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

battlehammer

Fantagraphics'den bir şey isteyeceksek, şu çok daha ilgi çekici geldi bana; http://www.fantagraphics.com/redbaron
PEANUTS complete gift setleri de ne zamandır hayalimi süslüyor ayrıca.

Mrtekin

Marmara'dan fuar bombaları bekliyoruz...
They drew first blood...