Marmara'dan İsteklerimiz

Başlatan alan ford, 30 Mayıs, 2012, 19:27:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Berlin serisinin üçüncü ve son kitabı, 2020 planınızda olacak mı?..İlk iki kitabı alalı çok oldu ama okumak için üçüncüyü beklemekte olduğumdan, biraz fazla kişisel olan bu soruyu sormadan edemedim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

2020'de şunu basmayı düşünüyor musunuz, İlke bey?

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Alıntı yapılan: ferzan - 18 Kasım, 2019, 15:00:15

Berlin serisinin üçüncü ve son kitabı, 2020 planınızda olacak mı?..İlk iki kitabı alalı çok oldu ama okumak için üçüncüyü beklemekte olduğumdan, biraz fazla kişisel olan bu soruyu sormadan edemedim...

Yok valla kişisel değil, ben de bendekileri okumadım bu yüzden.  ;D

ilke

Berlin 3 şu an editörde, ilk cildin baskısı da bitmişti. ilk cildi de tekrar basacağız.

Symbiote Spider-Man basmayacağız ne yazık ki.

tommikser

Biten bir seri daha. Ne kadar oldu acaba? 2010 senesi miydi ilk kitap çıktığında. Zevkle okuduğumu ama balonların çok küçük olduğu hatırımda kalmış. Erdem abiye de demiştim o zaman. Bu gözlerle ben okursam sen hayli hayli okursun demişti. Sonra ona da küçük gelmişti. Zaman hızlı mı geçti yavaş mı bilemiyorum ama bir şekilde geçti. Ömür üzün verecek gibi okumamıza. Şimdi kitabı bulup tekrardan okumak lazım. Açıkcası alıp okumak daha kolayıma geliyor şimdi :D

KenParker

İlk kitap 2010'da çıkmış. Üçüncüsü sanırım 2020'de çıkacak. İşte bu yüzden bitmemiş seriye hiç girmiyorum.

tommikser

Yalnız bu ÇR için marmaranın bir kusuru yok. Yayıncısı uzun zamanda tamamladı.

aitor03

Berlin için wiki şöyle diyor:

"The series has been collected into trade paperback:
Berlin: City of Stones (collects Berlin #1–8, Drawn and Quarterly, 1 June 2000, ISBN 1-896597-29-7)
Berlin: City of Smoke (collects Berlin #9–16, Drawn and Quarterly, 19 August 2008, ISBN 978-1-897299-53-1)
Berlin Book Three: City of Light (collects Berlin #17-22, Drawn and Quarterly, 4 September 2018, ISBN 978-1770463271)"

10 yılda Marmara'nın bitirmesi ne ki? Yayıncısının tamamlaması 20 yılı bulmuş :)

Nightrain

Alıntı yapılan: ilke - 19 Kasım, 2019, 22:23:20
Symbiote Spider-Man basmayacağız ne yazık ki.

İşte bu üzdü.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

dayıcomics

Marmara acaba Örümcek Adam klasiklerine devam etmeyi düşünüyor mu? Maximum Carnage, Clone Saga gibi eserleri Türkçe okuyacak mıyız?

Nemo

X-MEN'ler devam edecek mi? Edecekse hangi seri (seriler) yayinlanacak? X Men Red, X Men Blue, Uncanny?

Tesekkurler.
Özel Alfa Ajanı

dayıcomics

Marmara serilerde eksik olan çizgi romanları yeniden basmaya başladı. Amazing spiderman 4 kraven'ın ilk avı ve Astonshing X-men 2 tehlikeli'yi ne zaman tekrardan basmayı düşünüyor acaba?

Forsythe

Spider-Man Klasik ciltlerinden Clone Saga,
Death of Jean Dewolff gibi güzel eserleri türkçe görmek ve okumak istiyoruz. İleride basmayı düşünüyor musunuz acaba?

rumar80

Death of Jean deWolf için kampanya bile yapıldı bu forumda yıllar önce.  :'(