Marmara'dan İsteklerimiz

Başlatan alan ford, 30 Mayıs, 2012, 19:27:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forsythe

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Ocak, 2022, 15:28:56
   Death of Jean deWolf için kampanya bile yapıldı bu forumda yıllar önce.  :'(

Evet Clone Saga içinde yapılmış. :'( İki çizgi romanda çok konuşulmuş ama öyle kalmış diyebiliriz. Umarım bir gün kavuşuruz. :'(

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Forsythe - 19 Ocak, 2022, 15:33:03
Evet Clone Saga içinde yapılmış. :'( İki çizgi romanda çok konuşulmuş ama öyle kalmış diyebiliriz. Umarım bir gün kavuşuruz. :'(

Belki bir gün basılır, belki bir gün basılır diye kendi kendime umitlenirken ülkemizdeki bu şartlardan sonra ihtimaller iyice azaldı.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ghostrider

Merhaba Yürüyen Ölüler ve Southern Bastards ne zaman bitecek?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

pizagor

Yazar Chip Zdarsky ve çizer Mark Bagley ellerinden çıkma, okur tarafından da oldukça da beğenilen, 6 fasiküllük 'Spider-Man: Life Story' kısa serisi Marmara Çizgi'nin yayın planında var mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

İnancomic

Saga çıkarsanız birde süper olucak ara cok açıldı her seferinde birinci ciltten okumaya başlıyorum unuttuğum için

Nightrain

Bandrolü alınan yeni çizgi roman ve mangalar:

Fantastik Dörtlü: Sil Baştan hangi çizgi roman bulamadım.

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nuwanda

Alıntı yapılan: Nightrain - 01 Ocak, 2023, 11:10:06
Bandrolü alınan yeni çizgi roman ve mangalar:

Fantastik Dörtlü: Sil Baştan hangi çizgi roman bulamadım.

Fantastic Four: Full Circle olabilir diye düşünüyorum.

Nightrain

Alıntı yapılan: Nuwanda - 01 Ocak, 2023, 12:52:50
Fantastic Four: Full Circle olabilir diye düşünüyorum.

Büyük ihtimalle. Özel edisyon şu şekilde olursa şahane olur.

-brendon-

Animvader

Alıntı yapılan: -brendon- - 01 Ocak, 2023, 14:45:09
Nerde Conan

Conan'ın telifi Marvel uzatmadı, bu sefer de Titan Comics diye bir firma aldı. Marmara Savage Swordları telif Dark Horse'dayken basmaya başlamıştı yani iyice karışık bir durum oldu.

Nightrain

Alıntı yapılan: Animvader - 01 Ocak, 2023, 15:57:44
Conan'ın telifi Marvel uzatmadı, bu sefer de Titan Comics diye bir firma aldı. Marmara Savage Swordları telif Dark Horse'dayken basmaya başlamıştı yani iyice karışık bir durum oldu.

Ben de bookdepository'de omnibusların tekrar baskılarını görünce Titan Comics ne alaka demiştim. İlginç. Demek ki Conan'dan beklediklerini alamadılar. Adamı bir de Dark Avengers'a dahil etmişlerdi. ;D

darbove

Şunların devam ciltlerini bassalar çok güzel olacak
monstress 1.cilt haziran 2019
saga 6 mart 2020
chew 6 nisan 2020
şeytani ilahi 2.cilt ocak 2018
southern bastards 2.cilt nisan 2020
cadı avcısı cilt 5 ekim 2021
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Kauss

Yayınevi sonuçta ticari bir işletme ve para kendi parası. Fakat ülkenin ekonomik durumunu düşününce ve '' Periler Ülkesinden Nefret Ediyorumun Özel Edisyonu '',görünce yayınevinin yaptığı bana; amiyane tabirle '' şımarıklık '' gibi geliyor. Yani bu seri ne kadar sattı da buna özel edisyon basıyorlar merak ediyorum. Yok eğer satmasına rağmen 2. ciltten 3. cilde bu kadar ara verdilerse bu daha da komik durum. Darbove arkadaşımız tarihleriyle vermiş; senin daha devamını getirmediğin yıllar olmuş serilerin var. Onları bas ondan sonra gidersin özel edisyon basarsın. Devamını getirmediğin serilerin yanı sıra; Amazing Spider-Man gibi bir seri Türkiye'de vol 3'ü eksik ciltler sebebiyle başlanılamıyor. Vol 5. ne durumda hatırlamıyorum bile. Türkiye'de Spider-Man okunamaması benim tuhafıma gidiyor. Hani satmadığına da inanamıyorum. Yok satıpta sen devamını getirmiyorsan, tekrar baskı yapmıyorsan bildiğin yayınevi olarak; Türk çizgi roman severlere yaptığı ayıptır bu.

Vassago007

Alıntı yapılan: Kauss - 01 Ocak, 2023, 19:07:10
Yayınevi sonuçta ticari bir işletme ve para kendi parası. Fakat ülkenin ekonomik durumunu düşününce ve '' Periler Ülkesinden Nefret Ediyorumun Özel Edisyonu '',görünce yayınevinin yaptığı bana; amiyane tabirle '' şımarıklık '' gibi geliyor. Yani bu seri ne kadar sattı da buna özel edisyon basıyorlar merak ediyorum. Yok eğer satmasına rağmen 2. ciltten 3. cilde bu kadar ara verdilerse bu daha da komik durum. Darbove arkadaşımız tarihleriyle vermiş; senin daha devamını getirmediğin yıllar olmuş serilerin var. Onları bas ondan sonra gidersin özel edisyon basarsın. Devamını getirmediğin serilerin yanı sıra; Amazing Spider-Man gibi bir seri Türkiye'de vol 3'ü eksik ciltler sebebiyle başlanılamıyor. Vol 5. ne durumda hatırlamıyorum bile. Türkiye'de Spider-Man okunamaması benim tuhafıma gidiyor. Hani satmadığına da inanamıyorum. Yok satıpta sen devamını getirmiyorsan, tekrar baskı yapmıyorsan bildiğin yayınevi olarak; Türk çizgi roman severlere yaptığı ayıptır bu.

Özel edisyon olayı bu günümüz şartlarında fanların cebinden daha fazla para nasıl alırıma dönü ne yazık ki. Sert kapak bas 300 -500 lira arttır oldu.

İnancomic

Eskiden Hard cover normal versiyondan  en fazla 10 tl fazla olurdu  v for vendetta jbc den 34 tl gibi bir rakama almıştım simdi Hard cover demek nerdesye evin aylık kirası gibi bir duruma geldi