Iron Man 3 (2013) - Phase 2/7

Başlatan dean, 30 Mayıs, 2012, 23:58:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Iron Man 3'ten ilk set fotoğrafı.

rumar80

Iron Patriot'a benzemiş gibi.
  Ne olacak? Norman Osborn burada da mı karşımıza çıkacak?

dean

Evet Iron Patriot ama Norman olmayacak (karakterin hakları Sony'de Spider-Man dolayısıyla) büyük ihtimal James Badge Dale'in canlandıracağı karakter giyicek zırhı ama haber çok taze henüz ayrıntılar gelmedi daha.

rumar80

Nasıl bir Iron Man karakteri olacak acaba. Iron Patriot Armor Wars'a gönderme yaratabilir mi?

rumar80

Şimdi imdb.com'a baktım. Guy Pearce da kadroda.
  Asıl önemlisi Sir Ben Kingsley Mandarin olarak karşımızda.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 31 Mayıs, 2012, 00:20:01
   Şimdi imdb.com'a baktım. Guy Pearce da kadroda.
  Asıl önemlisi Sir Ben Kingsley Mandarin olarak karşımızda.

Aynen, kadro bomba zaten yapımcılarda 3. filmin serinin en güzeli olucak diye baya iddia'lı konuşuyorlar umarım sözlerinde dururlar.

Birde filmin ilk yarısı 1. filmin izlerinden gidicek felan diyorlar bakalım ciddi anlamda çok sağlam bir Iron Man filmi izleyebiliriz.

hennessy

sevmediğim iki karakterden biri ama filmlerini izledim bu da öbürleri gibi aksiyonu bol iyi bir film olacağa benziyor.DC/Marvell savaşı var bu sene.Baktılar ellerinde seneryo yok döndüler geriye bu kadar süper hero var başkasına ne gerek var dediler :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

sirk saklabani gibi olmus, begenmedim

Nightrain

Bence Iron Man serisi son 10 yılın en iyi Marvel uyarlaması (Avengers'i hala izleyemedim). Ben Kingsley olayına acayip sevindim bu arada. Çok iyi villan olacak bence. Bir de bu çizgi roman uyarlamalarında, canlandırdığı karakterle en iyi özdeşlen oyuncu Robert Downey JR.'dir sanırım. Bir de Hugh Jackman var. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Bu zırh ile ilgili biraz bilgi vermeye çalışıcam ama Secret Invasion'ı okumayanlar aşağısını okumasın.Secret Invasion'ın Türkçe basılmasına az bir süre kalmışken Spoiler olmasın.

Secret Invasion sonunda Skrull kraliçesini canlı yayında öldüren Norman Osborn aka. Green Goblin Bir nevi S.H.I.E.L.D. görevi gören H.A.M.M.E.R. ın başına getirilir konumu Nick Fury gibi bir şeydir kısacası. Kendi Avengers takımını kurar çünkü var olan Avengers takımları zaten yer altına çekilmiştir Dark Avengers adını alan bu ekip şu üyelerden oluşmuştur :

Iron Patriot = Norman Osborn
   Spider-Man = Mac Gargan
   Ms. Marvel = Karla Sofen
   Hawkeye = Bullseye
   Wolverine = Daken Akihiro (Wolverine'in oğlu olur kendileri)
   Captain Marvel = Noh-Varr
   Ares = Ares
   The Sentry = Robert Reynolds

Iron Patriot zırhı Iron Man zırhı ile Captain America'nın kıyafetinin birleştirilmiş halidir o dönem Steve Rogers ölüdür Tony bir tutuklu bir komada kendi haliyle uğraşır zırhı giyemeyecek durumdadır. Norman Osborn'da etrafta olmayan Captain America ile Iron Man'i kendinde birleştirerek halkta o ikisinin imajını oluşturmaya çalışmıştır.

Nightrain

Peki Iron Patriot, dost mu, düşman mı?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 31 Mayıs, 2012, 15:10:08
Peki Iron Patriot, dost mu, düşman mı?

Spoiler   

Dışarıdan bakıldığında Dark Reign döneminde,yani Secret Invasion sonrası ile Siege başlangıcı arası olan dönemde dost görünümlü ama asıl planları tabi ki başka (zaten kurduğu tüm Dark Avengers ekibide villian'lardan oluşuyor) yani düşman ama şu an için filme nasıl yer alıcağı tam bir muamma ki zaten filmdeki zırhın sahibide Norman Osborn değil.

dean

Bu seferde ilk resmi set fotoğrafı, filmler ilerledikçe Tony'nin koleksiyon'da iyice muhteşem olmaya başladı :)

dean

Filmin çekimlerinden fotoğraflar ...

dean