24 Haziran 2012 pazar yeni toplantı zamanı..

Başlatan haysat, 02 Haziran, 2012, 00:42:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Altınmadalyon'un profesyonel fotoğrafçısı hennessy gene güzel karelere imza atmış, kendisini tebrik eder, teşekkürlerimizi sunarız. Geç katılmam dolayısı ile görüşemediğimiz dostlara da selam olsun.
Arkabahçe'deki dostlarımıza da, birkez de buradan hayırlı olsun dileklerimi yineleyeyim. Bütün memleket meselelerinin masaya yatırıldığı verimli bir toplantı daha gerçekleştirmiş olduk ;D katılan, katılmayan tüm üyelerimize sevgiler.

hennessy

Bu arada unutmadan Arkabahçe'nin bize yaptığı ikramlar içinde teşekkür ederiz.

ümitkr

Çocukla eşim beklediğinden fazlaca kalamadığım ortamdan erken ayrılmak durumunda kaldım. Yener abiyi ve İlke'yi göremediğime üzüldüm:

rumar80

Biraz erken gelip, biraz da erken ayrılmak zorunda kaldığım için sevgili arkadaşlarımla çok vakit geçiremedim. Yine de Ahmet abiyi ve sevgili Burç'u uzun zamandan sonra gördüğüm için çok mutluyum. Görüşemediğim dostlar kusuruma bakmasın. En kısa zamanda daha bol görüşmek üzere.

hanac

Ahmet Kocaoğlu ve Burç'a içten konukseverlikleri için çok teşekkürler.

Güzel vakit geçirdik, umarım herşey diledikleri gibi gider.

darkwood

Arkabahçenin yeni yeri çok güzel olmuş tekrar hayırlı olsun,  ayrıca gösterdikleri güzel konuk severlikleri içinde teşekkürler.
İş yoğunluğunum nedeni ile kısa bir süre içinde olsa arkadaşları görmekte çok güzeldi.
Bundan sonraki toplantımızda daha fazla çizgiroman sever ile bir araya gelmek umuduyla..
Darkwood Sakinleri..

hennessy

kahramanlarsinemada

Arkadaşlar, keşke buluşma günü değişince yeni başlık açılsaydı. Başlıkta 24 Haziran yazıyor diye bugün gelemedim.

Başlık altında da o kadar sayfa mesaj olunca da tek tek girip maalesef hepsini de okuyamamıştım >:(

haysat

Bu gün gerçekten güzel bir toplantı oldu,katılan arkadaşlara teşekkürler.
Arka bahçe'nin  dükkan güzel olmuş,umarım bol kazançlı bir yer olur.
Arka bahçe yayıncılığın ve Ahmet beyin çizgi romanın içinde olması güzel bir olay.

Yakın zamanda İnşallah kendilerinden yeni yayınlarda bekliyoruz.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hennessy

Saint2

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Haziran, 2012, 18:38:34
Gelen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz güzel bir toplantı iyi bir gün geçirdik yine...

Sinan baba sağolsun aradık 200 km hızla arabası ile uçarak geldi vapura yetişti aramıza geldi renk kattı

Öyle bir evden fırlamışım ki.... Kadıköy'e geldim, ayağım hava alıyor... Bir baktım, önü kapalı ayakkabı giyeceğime, sandalet giymişim....

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

yunusmeyra

öncelikle tüm katılan arkadaşların yüzündeki mutlu ifadeyi paylaştığımızı ve sanki orada imiş gibi haz aldığımızı söyleyerek , bu güzel gün için size teşekkür ederiz..sonrada yeni mekan için Ahmet ve Burç beylere hayırlı olsun diyoruz..
çok ayrı bir teşekkürü Hennessy hakediyor,sağolsun..sayesinde hem dostları ve hem de mekanı ve"o güzel" çizgi romanları görmüş olduk..
önemli bir not:umarım Hasan sevgili dostlara "HSD" derneğinin ciddiyetini olanca derinliğiyle anlatmıştır ve ilgili başlıktaki samimi açıklamalardan öğrendiğimiz kadarıyla Güneş başta bir çok dostumuzu dernekte görürüz..  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN