Flaneur Comics

Başlatan hanac, 30 Temmuz, 2012, 09:26:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

flaneurcomics

"FROM HELL"  FLANEUR ETİKETİYLE YAYINLANACAK. 2013 YAYIN PROGRAMIMIZDA YOKTU ASLINDA FAKAT HAKKINI VERECEK BİR EDİSYON HAZIRLAYACAĞIMIZDAN KİMSENİN KUŞKUSU OLMASIN.YAYIM TARİHİ İÇİN BİRŞEY SÖYLEYEMEM ŞİMDİLİK.

hennessy

Alıntı yapılan: flaneurcomics - 28 Kasım, 2012, 23:26:33
"FROM HELL"  FLANEUR ETİKETİYLE YAYINLANACAK. 2013 YAYIN PROGRAMIMIZDA YOKTU ASLINDA FAKAT HAKKINI VERECEK BİR EDİSYON HAZIRLAYACAĞIMIZDAN KİMSENİN KUŞKUSU OLMASIN.YAYIM TARİHİ İÇİN BİRŞEY SÖYLEYEMEM ŞİMDİLİK.

Ondan kimsenin süphesi yok geç olsun ama kaliteli olsun biraz araştırma yaptım konusu haketten iyi imiş şimdi dahada meraklandım :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ercoktay

Bende orijinali var fakat bunu da alırım. Sonuçta kütüphanemde Türkçe olmasını da yeğlerim. Aynı Watchman, Sandman, Bağdatın aslanları ve birçok vertigo ürününün olduğu gibi.

ErenKoyunoglu

From Hell'i kendi kendime çevireyim demiştim ama dönemin İngilizce terimleri, argosu ve konuşma tarzlarını sıkça kullanıldığı için ingilizce kalsın dediydim. Bunların tam etki ile türkçeleştirilmesi oldukça zor. Çevirmen arkadaşa başarılar dilerim. Bu hendikapı göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

emre ozdamarlar

Flaneur Comics'e tebrikler. From Hell buyuk bi proje.

Tahminimce From Hell'in cizimlerini begenmeyecek cok insan olacaktir. Ben de okumaya basladigimda yadirgamistim, garibime gitmisti, ama herkese bu kitaba bir sans vermesini öneriyorum. Hikayenin icinde kaybolunca o cizimlerin o atmosfere en yakisan desenler oldugunu anlayacaksiniz.

Tugla gibi 600 sayfalik kitabi, agir ingilizce orjinalinden tek gecede okuyup bitirmistim. Öylesine sarmisti beni.

gamlıbaykuş

Son zamanların en güzel haberi bu oldu işte. Servet Bey'i takdir etmemek elde değil. Umarım böyle kaliteli çalışmaların devamı gelir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Servet Bey yayınlayacağı yeni yayından bahsetti bugün

Black Hole - Charles Burns

http://en.wikipedia.org/wiki/Black_Hole_%28comics%29

hennessy

Bugün kitabı inceledik ilginç bir hikayesi var.Servet bey'e bu tarz yayınlar ile bizi buluşturacağı için teşekkür eder.

Gıbrat HC versiyonu ile ilgili de iyice bizi meraklandıracak şeyler anlatıp daha da meraklandırdı :).

Bu arada Gibrat'ı unutturacak bir kitap ipucusuda verdi.

hanac

Bir diğer yayında Thomas Ott dan R.I.P

İçinde konuşma balonları yok.

DAMPYR

süper desenize 2013 'te çizgi roman yılı olacak dilimizi ısıralım aman nazar değmesin... :P ;D ;)

Mister NO

R.I.P. oldukça ilginç bir çizgi romana benziyor.

Bekliyoruz.  :D

emre ozdamarlar

Vay vay vay, Black Hole cok sayko, cok garip bir cizgi romandir.
Flaneur Comics'e bi kez daha tebrikler.

flaneurcomics

thomas ott ilk kitap olarak R.I.P değil "the number" la başlıyoruz :)

flaneurcomics

altın madalyonun doğum gününü tekrar kutlar çizgi roman ailesinin çoook daha büyümesini dilerim,ayrıca, flaneur dükkana yaptığınız nazik ziyaretiniz içinde teşekkürler ederim. unutmadan çay baki,herzaman beklerim  :)

hennessy

Alıntı yapılan: flaneurcomics - 09 Aralık, 2012, 00:17:41
  altın madalyonun doğum gününü tekrar kutlar çizgi roman ailesinin çoook daha büyümesini dilerim,ayrıca, flaneur dükkana yaptığınız nazik ziyaretiniz içinde teşekkürler ederim. unutmadan çay baki,herzaman beklerim  :)

Servet'im biz teşekkür ederiz dükkanında bizi ağırladığın için.Bu arada çizgi romana gönül veren herkezin Servet beyin dükkanına gitsin o güzel ken parker ve Corto figürlerine baksın bugün unuttuğum hala duruyorsa eskiyi basmak isteyen herkeze ders niteliğinde duran temel reis kitabına bir baksın.........