Ana Menü

Ne okuyoruz?

Başlatan kadri kerem, 26 Eylül, 2012, 22:19:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

John Le Carre'in ilk romani olan Call for the Dead bitti.

Ust uste okudugum 5. soguk savas casus romani, degisiklik olsun diye araya bi Stephen King atiyorum.
Under The Dome.

HacıGeraltEmmi

Dan Brown'dan Kayıp Sembol'ü okuyorum.

Masonlara güzelleme şeklinde gelişen olaylarda zaman zaman tempoyu yakalamakta zorlanıyorum okurken.
Heyecan bir an olsun hız kesmeden devam ettiğinden, "bir bölüm daha okuyayım ara veririm" diyerek gözleri kan çanağına çeviriveriyorsunuz farkında olmadan.
Müthiş sürükleyici bir roman...

pukay

connyapku

Thomas Harris -The Silence Of The Lambs 

Bir kitap bu kadar mı güzel olur ?

Harun Ça

George R.R. Martin - Kılıçların Fırtınası (Kısım II) 3. sezon başlamadan okumak lazım.

rumar80

Alıntı yapılan: connyapku - 16 Şubat, 2013, 01:25:34
Thomas Harris -The Silence Of The Lambs  Bir kitap bu kadarmi guzel olur.

Eğer okumadıysan önceki kitabını yani Kızıl Ejder (Red Dragon) mutlaka okunmalı.
Lecter'ın ne kadar ince hesaplar yapan ve korkunç biri olduğunu bu kitapta daha da iyi anlarsın.
Bu kitabın iki kere filmi çekilmiştir. İlki daha iyi olmak üzere ikisi de güzel filmlerde, ama sonları ASLA kitaptaki gibi çarpıcı değildir.

alan ford

Yarım Dünya bitti. Şimdi sırada :  İçimizdeki Balık

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kadri kerem

Arthur Machen'in Büyük Tanrı Pan eseri bitti.

Şimdi Clark Asthon Smith - Bütün Öyküleri 1'i okuyorum. Bu kitaplardaki öykülerle Lovecraft'ın o tekinsiz dünyasına yeniden adım atmış oldum.

Lovecraft severlere iki kitabı da tavsiye ederim.

HacıGeraltEmmi

İhsan Oktay Anar Yedinci Gün'e başladım. Daha girişinden her romanındaki gibi muhteşem bir okuma keyfi yaşatacağını belli ediyor.

connyapku

Alıntı yapılan: rumar80 - 16 Şubat, 2013, 19:59:07
   Eğer okumadıysan önceki kitabını yani Kızıl Ejder (Red Dragon) mutlaka okunmalı. Lecter'ın ne kadar ince hesaplar yapan ve korkunç biri olduğunu bu kitapta daha da iyi anlarsın. Bu kitabın iki kere filmi çekilmiştir. İlki daha iyi olmak üzere ikisi de güzel filmlerde, ama sonları ASLA kitaptaki gibi çarpıcı değildir.

Manhunter benimde en sevdigim filimlerden biridir Umar abi  :).Beni asil sasirtan yazarin  bu kadar ustalikla bir seri katil profili cizmesi.Uzun yillar polis departmanlarinda gazetecilik yapmis ve pek cok olaya tanik olmus biri.Red Dragon'u bu sabah aldim bakalim nasil  ;)

kadri kerem

Doğu Yücel - Hayalet Kitap'a başladım. Henüz yorum yapamayacak kadar başındayım.

kadri kerem

Hayalet Kitap bir Türk yazarın korku romanı yazabileceğin kanıtı. Anlatımını çok sevdim. Sonu da iyi bağlanmış. Tavsiye ederim.

Şu an Bram Stoker'ın Yedi Yıldız Mücevheri romanını okuyorum.

hanac

Okuduğumuz kitapların kapak resimlerini ekledim.

emre ozdamarlar

Iki saat dusundum, ben ne ara resim eklemisim bu mesajima diye. :)
Ellerine saglik Hasan Abi, cok guzel olmus.

Harun Ça

Kara Kule serisine başlıyorum elimde 4 cilt var sayfalarım azalmaya başladığında 7.5 cilte tamamlayacam ve tabii ki bitince çizgi romanlarıda okumak istiyorum.