Thor: The Dark World (2013) - Phase 2/8

Başlatan dean, 03 Ekim, 2012, 13:38:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

hanac

İçimden bir his bu filmin ilkinden çok daha iyi olacağını söylüyor.

SkyWolka

Saçı neden 2.fotoğrafta daha sarı?Işık vurdu desek yine o kadar olmaz

connyapku

umarim guzel olur bu arada the amazing spiderman 2 filminde jameson rolunu bruce campell almis yani simdiden fiyasko.sam raimi ve ekibi spider mani rahat birakmadigi surece cocuk filmi olmaktan cikamiyacak.

konnektör

2011 de çevirilen ilk filmini geçen pazar günü blu ray de seyrettim, ve çok beğendim, gerçekten de son yıllarda çevrilmiş en iyi çr. uyarlaması film bence, seyretmeyen arkadaşlara öneririm.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

alan ford

Alıntı yapılan: connyapku - 03 Ekim, 2012, 23:25:35
umarim guzel olur bu arada the amazing spiderman 2 filminde jameson rolunu bruce campell almis yani simdiden fiyasko.sam raimi ve ekibi spider mani rahat birakmadigi surece cocuk filmi olmaktan cikamiyacak.

Aslında başka bir başlıkta konuşmak gerek ama ben tam tersini düşünüyorum. Sam Raimi'nin filmlerini büyük bir keyifle izledim ben. Buna Örümcek üçlemesi de dahil. Bruce Campell ile yaptıkları Evil Dead ise tek kelimeyle muhteşemdir. iyi ki varlar.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pukay

bende ilk filme göre bu filmden daha umutluyum lakin bir tek bana mı öyle geldi bilmiyorum ama çok mu hızlı ilerlediler, daha dün çıktı thor bugün takır takır set fotoğrafları başladı

connyapku

sam raimi  korku turunde gercekten basarili evil dead  kendisinin cevirdigi ilk film ve dusuk butceli bir film olmasina ragmen klasik olmus korkutmayi halla basaran bir filmdir bruce campell benimde sevdigim bir aktor fakkat spider man deki basarilari tartisilir tabii bu benim gorusum zevkler degisir  ;)

dean

İlk afiş. Fragmanda haftaya

rumar80

Bu sefer Fandral rolünde Chuck dizisinden tanıdığımız Zachary Levi var.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Nisan, 2013, 13:16:10
  Bu sefer Fandral rolünde Chuck dizisinden tanıdığımız Zachary Levi var.
Fandral rolünde nedense hep sıkıntı oldu. İlk film için Stuart Townsend ile anlaşılmıştı filmin çekimlerine bir gün kala ayrıldı hemen Josh Dallas getirildi.Bu filmde o da ayrıldı Zachary Levi geldi, bakalım bu ne kadar dayanacak.

rumar80

Resime göre Jane Foster Asgard'a mı geliyor ? O zaman klasik Foster'a Odin'in tanrısal güç vermesi, onun da bunları kaldıramaması.
Hafızasının silinmesi macerasını da mı izleyeceğiz ?

Aslında Dark Elf'ler olunca aklıma hep bir Surtur macerası daha güzel olurdu geliyor. Hele Simonson'ın epik macerası "Casket of Ancient Winters"ın finalindeki gibi Odin ve iki oğlu Surtur'a karşı.

Neyse bekleyelim bakalım.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 22 Nisan, 2013, 13:45:33
  Resime öre Jane Foster Asgard'a mı geliyor? O zaman klasik Foster'a Odin'in tanrısal güç vermesi, onun da bunları kaldıramaması. Hafızasının silinmesi macerasını da mı izleyeceğiz?

Aslında Dark Elf'ler olunca aklıma hep bir Surtur macerası daha güzel olurdu geliyor. Hele Simonson'ın epik macerası "Casket of Ancient Winters"ın finalindeki gibi Odin ve iki oğlu Surtur'a karşı.

Neyse bekleyelim bakalım.

Olur aslında neler olurda Marvel Thor filmlerini basit bir yapıda ele alıyor. Aslında Thor'un çizgi romanlarına baktığımızda Yüzüklerin Efendisini asla aratmıycak hatta geçebilecek düzeyde destansı atmosfer, karakterler çeşitliliği ve olaylar var ama işleniş olabilecek en düşük seviyede tutulmuş. 
   İnsan ister istemez diyor ki nerde valhalla nerde valkyrie nerde balder böyle artarak gidiyor.Tamam 2 saatlik filmde hepsini anlatamaz anladık ama hiç bir şeyde anlatılmazmı ? belki bu film bazı şeyleri değiştirir ama Thor filmlerine herhangi bir süper kahraman filmiymiş gibi yaklaşılmazki çok yoğun bir epik fantastik hikaye ve atmosfer var aslında bakalım Thor hak ettiği destansılığa bu filmde kavuşabilcek mi ?

V

Alıntı yapılan: dean - 22 Nisan, 2013, 14:13:43
   Olur aslında neler olurda Marvel Thor filmlerini basit bir yapıda ele alıyor. Aslında Thor'un çizgi romanlarına baktığımızda Yüzüklerin Efendisini asla aratmıycak hatta geçebilecek düzeyde destansı atmosfer, karakterler çeşitliliği ve olaylar var ama işleniş olabilecek en düşük seviyede tutulmuş. 
   İnsan ister istemez diyor ki nerde valhalla nerde valkyrie nerde balder böyle artarak gidiyor.Tamam 2 saatlik filmde hepsini anlatamaz anladık ama hiç bir şeyde anlatılmazmı ? belki bu film bazı şeyleri değiştirir ama Thor filmlerine herhangi bir süper kahraman filmiymiş gibi yaklaşılmazki çok yoğun bir epik fantastik hikaye ve atmosfer var aslında bakalım Thor hak ettiği destansılığa bu filmde kavuşabilcek mi ?

The Avengers filminde de gördük ki Asgard miti filme espiri katalım diye ezim ezim ezdirildi(Hulk'un ve diğer kahramanların Loki ve Thor'a yaptıklarını hatırlayınız)Bu saatten sonra destansılık ne ciddiyetle sunulur göreceğiz artık..
"İstemem,eksik olsun.."