Thor: The Dark World (2013) - Phase 2/8

Başlatan dean, 03 Ekim, 2012, 13:38:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: V - 22 Nisan, 2013, 14:50:10
The Avengers filminde de gördük ki Asgard miti filme espiri katalım diye ezim ezim ezdirildi(Hulk'un ve diğer kahramanların Loki ve Thor'a yaptıklarını hatırlayınız)Bu saatten sonra destansılık ne ciddiyetle sunulur göreceğiz artık..

Doğru diyorsunuz yine The Avengers'ta Tony Stark tarafından Thor yarı tanrı olarak anıldı ve ormandaki sahnede başa baş mücadele etti. halbu ki tam hangi sayı hatılayamadım şimdi straczynski'nin yazdığı sayılar 2-3 felan olmalı, Tony Thor'un omzuna dokunuyor Thor sen bana ne cüretle dokunursun diye geri dönüyor olay orda kapanıyor.Thor herhangi normal bir süper kahraman değil adam Tanrı neticede keza dediğiniz gibi Loki, sahneyi izlerken güldük ettik eğlendik ama Loki'yi resmen harcadılar orda.

dean

hanac

Alıntı yapılan: dean - 23 Nisan, 2013, 10:13:32
Fragman geldi :
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7p7rocHEecE

Kararsız kaldım. Çok etkilemedi, sonundaki bir kaç saniyelik Demir Adam 3 bile daha etkileyici.

pukay

Alıntı yapılan: hanac - 23 Nisan, 2013, 10:56:31
Kararsız kaldım. Çok etkilemedi, sonundaki bir kaç saniyelik Demir Adam 3 bile daha etkileyici.

aynen katılıyorum, ilk filmde etkili değildi zaten

rumar80

Afiş 8 Kasım diye yazıyor ama bugün Historia Cinemaxx'da 1 Kasım'da sinemalarda diyordu???

dean

Türkiye de  1 Kasım bu afiş amerika

emre ozdamarlar

Ilginc, avrupa gösterim tarihleri abd'den 1 hafta daha erken gercekten imdb'ye göre.

pukay

afiş güzelmiş lakin bu filmden umudum yok, çerez film olarak anca evde izlerim.

darkwood

Afiş güzel, umarım filmde güzel olur ve beklediğimize değer.
Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

dean

Fragmanı beğendim. Heyecanla bekliyorum.

dean

dean

darkwood

Son fragmanda hayli başarılı, bu film için geri sayım başladı.  8)
Darkwood Sakinleri..

dean