Under The Dome

Başlatan emre ozdamarlar, 28 Şubat, 2013, 19:42:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Birde dizinin kitapla alakası yok. Tamam birebir uyarlama yapmazsın belki ama; bu kadar da olmaz. İlk önce kitabı okuduğum içinde ben de sıkıntı yaratmış olabilir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 12 Temmuz, 2014, 21:52:34
Birde dizinin kitapla alakası yok. Tamam birebir uyarlama yapmazsın belki ama; bu kadar da olmaz. İlk önce kitabı okuduğum içinde ben de sıkıntı yaratmış olabilir...

Ben de ilk kitabı okuyup sonra diziye geçmeyi planlıyordum ama gerçekten çok farklı ise diziyi izliyebilirim direkt.

Pulluk

Garip bir şekilde 2. sezonu daha bir derli toplu gidiyor. Öte yandan kitapla ismi, karakter isimleri ve kubbe olayı dışında neredeyse hiç alakası yok.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

V

2. sezonda durum nedir? İzlemeye değer mi?.Birinci sezon baymıştı sonlara doğru..
"İstemem,eksik olsun.."

Pulluk

2. sezon dün bitti. İlk sezona nazaran çok daha başarılı buldum. Öte yandan kitaptaki olaylardan tamamen saptılar ve görünen o ki finali (şayet yeni sezon onayı gelirse) kitaptan tamamen farklı bir şey olacak gibi. Gerçi kitaptaki finalden nefret eden birisi olarak, dizinin finalinin farklı olması beni oldukça memnun edecektir. ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!