Superman Yeni Dünya - YKY

Başlatan rumar80, 23 Mart, 2013, 18:10:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kandorlu

Ben ilk sayıdan daha çok beğendim. Superman karakterinin işlenişini falan genel olarak çok beğeniyorum. 

Bu seride hikaye ve aksiyonda ilk sayıya göre daha iyiydi bence, ayrıca çeviriler falan da daha akıcı olmuş gibi geldi.

Kesinlikle devam etmesini isterim amerikayla ara kapandı sanırım üçüncü kitap orada da yayınlanmadı diye biliyorum umarım biran önce yayınlanır.

yalcinerol345

İlk sayı da iyiydi ama ikinci sayı bir başka güzeldi.Bir sahnede resmen gözlerimden yaş geldi.

pearl jam

superman'den bu kadar keyif alacağımı tahmin etmezdim, fazla beklentim olmadan okuyorum superman'i ama bu yeni dünya'da daha peter parkerlaşmış bir superman var bu yüzden sanırım daha gerçekçi geldi bana. çizimler de daha iyi olsaymış keşke. 

Ras Al Ghul

1 fazla sevmediydim ama 2 daha bitirmedim ama daha iyi gibi geldi :)

s.b

Bu Superman mutlaka okunmalı. Bildiğimiz klasik Superman'den farklı bir karakter olarak 2. sayısında da benden 10 puan aldı.

Lois Lane yeni arkadaşı Clark Kent'ten şüphelenmeye başlamış bile. Clark'ın okul notlarını bile inceliyor.

Parazit çok güçlü. Tam Superman'e göre bir rakip.

Kitabın son sayfalarında eski bir tanıdık var. Büyük ihtimalle 3. ciltte Superman'in karşısına o çıkacak...LEX LUTHOR.

Yani dolu dolu bir cilt okuyacaksınız. Gecikmeden sayfalarını aralayın. Dikkat edin Parazit enerjinizi emmesin.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Harun Ça

3. Cilt Şubat 2015. Tabii bizde ne zaman çıkar bilmiyorum.

Chuck

Birazdan başlayacağım, yorumlarınıza bakılırsa çok güzel saatler yaşayacağım :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

V

Bugün okudum.İlk kitaba göre daha iyiydi.J.M.S. çok iyi bir yazar ne de olsa.İçe dönük,ergenliğini tamamlayamamış Kent

karakteri daha bir sempatik olmuş.İyi bir yazar, bana bile Süpermen okutturabiliyor sonuçta..
"İstemem,eksik olsun.."

Chuck

Gerçektende iyiydi okuduğum ilk Superman beni hayal kırıklığına uğratmadı :) İkinciyide listeme ekledim :D

Chuck

Ben bu Yeni Dünya'ların kapaklarını nedense sevemedim. .

2. cildi bitirdim. Superman'in özel hayatındaki sıkıntıları, her güç mutluluk getirmez Clark. . :( Parazitle dövüştüğü sahnelerdeki çizimlere bayıldım. Dayak yedikten sonra bir sürü binanın içinden geçmesinin çizimleri ayrıca hoşuma gitti :D Generale yaptığı ise aklıma Batman Begins'teki tren sahnesini getirdi. :)

Genel olarak sevdiğim bir ciltti. Üçüncüsü de sanıyorum 2015 yazında elimize geçer.

Solomon Kane

Bende dün akşam okudum. Bir sinirlendim bir sinirlendim sormayın. O canim kızın yanında Türk Filmlerindeki Jön pozları nedir öyle? :) bırak bu ayakları süperman diyesim geldi. :) netice itibariyle güzeldi :) ki ben süperman sevmem :D yinede güzeldi
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

Mithrandir

Geçen ay ikinci cildi de alıp okudum. Gerek hikaye, gerek çizimler, gerekse kapak tasarımları açısından son derece güzel bi seri oluyor. Özellikle Süperman'i Clark Kent'in hayatı üzerinden ayrıntılı olarak yeniden yorumlamaları ve onu hayatın içinden herhangi biri gibi tanımak son derece keyifli. Zaten Superman en sevdiğim karakterlerden biridir, bu seri ile Superman'i yeniden keşfediyorum diyebilirim.

V

Clark Kent , Bilka dönemindeki Peter Parker gibi. Bu da bu seriyi sevmem için bir gerekçe .
"İstemem,eksik olsun.."

@Serhan

Vol.3 Bekliyoruz birde Action Comics 2 ve JL 2 :D

Nightrain

3.cilt çıkmış amerika'da. YKY çok bekletmeden basar umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"