Mahmud Asrar - Yıldıray Çınar - Ivan Reis İmza Günü - 4 Mayıs 2013

Başlatan Büyülü Rüzgar, 06 Nisan, 2013, 02:57:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

rumar80

pizagor

Alıntı yapılan: Gambit - 07 Nisan, 2013, 23:38:49
terk edip de ben gibi 8000 km ileri de Sibirya nin ulasilmaz bolgesinde degil ki yahu adam

ucakla 45 dakika, araba ile 3-4 saatlik mesafede sunun surasi, haftasonu zaten imza gunu, atlayip gelmemek icin bahane yok fazla

Kuru bir imza için İstanbul'un bir yakasından diğerine geçmeye üşenen bir güruha göre üzerime büyük bir sorumluluk yüklüyorsun dostum :)

Umarım sevgili İlyas bol miktarda Aquaman - Supergirl - Firestorm TPB'si vs. bulundurur. Milazzo imza günündeki albümsüzlük rezaleti henüz çok taze...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Büyülü Rüzgar

Alıntı yapılan: pizagor - 10 Nisan, 2013, 00:20:29
Umarım sevgili İlyas bol miktarda Aquaman - Supergirl - Firestorm TPB'si vs. bulundurur. Milazzo imza günündeki albümsüzlük rezaleti henüz çok taze...

Yabancı yayınlardaki tedarik meselesinden dolayı organizasyonun en sıkıntılı kısmı orasıydı. Şu anki konumumuzda kitaplar yeterse sorun, yetmezse ayrı sorun. Umudumuz kimseyi yüzüstü bırakmamak.

Gambit

Alıntı yapılan: pizagor - 10 Nisan, 2013, 00:20:29
Kuru bir imza için İstanbul'un bir yakasından diğerine geçmeye üşenen bir güruha göre üzerime büyük bir sorumluluk yüklüyorsun dostum :)

Ben yuklemiyorum, sen kendine yukluyorsun bro  :D

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Nisan, 2013, 19:10:30
Ne diyorsun İlyas!!! Bir şekilde orada olmam lazım...

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

Coskuyu paylasayim, yarin koleksiyondan bir parca daha paylasayim.

rumar80

Yalnız 4 Mayıs tarihinde Fre Comic Book Day yapılıyor yani Bedava çizgi roman günü. Artık gerisi sana kalmış İlyas.  :) :) ;)

Büyülü Rüzgar

Free Comic Book Day için hazırlanan özel fasiküller 4 Mayıs'a kadar elimize geçmiş olursa FCBD geçerli olacak, olmazsa ileri bir tarihte.

rumar80

Güzel!!!!!
  Katılacak arkadaşlara şimdiden keyifli anlar geçirmelerini diliyorum.

Büyülü Rüzgar

İmza günü sırasında konuğumuz olacak çizgi roman severlere yardımcı olabilmek ve memnun edebilmek adına önceden etkinlikle ilgili birkaç noktaya değinelim dedik:

Etkinlik 4 Mayıs Cumartesi günü 16:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Erken başlaması ya da geç bitmesi hususunda, ağırlayacağımız sanatçıların seyahat programı dolayısıyla Büyülü Dükkan olarak söz söyleme hakkına sahip değiliz. (Bir an önce bırakalım da çizgi roman çizmeye dönsünler değil mi?)

İmzalatabileceğiniz eser sayısı için şu an bir sınır yok, ama imza etkinliği belirli bir zaman aralığında gerçekleşeceğinden sizin gibi imza bekleyen diğer çizgi roman severlere karşı duyarlı olacağınızı tahmin ediyoruz. Makul bir sayı nedir diyorsanız çizer başına 3-4 denilebilir.

Blackest Night (Ivan Reis), Supergirl (Mahmud Asrar), Firestorm (Yıldıray Çınar) ciltlerini aynı gün saat 14:00'dan itibaren dükkanımızdan satın alabileceksiniz. Şu an için elimizde bulunan eserler bunlardan ibaret.

Yeni baskısı henüz yapılmadığından dolayı maalesef New 52 Aquaman cildini temin edemedik.

Daha önce de belirttiğimiz gibi imzalatacağınız eserleri Büyülü Dükkan'dan almış olmanız mecburi değil, yanınızda getirip imzalatabilirsiniz.

Cumartesiyi iple çekiyoruz, görüşmek üzere!

Büyülü Rüzgar

DC Comics, yazar ve çizerlerinin Free Comic Book Day sırasında gerçekleştireceği etkinlikler için bir harita hazırlamış. İstanbul haritada 3 isimle yer alıyor.

http://www.dccomics.com/blog/2013/05/02/celebrate-free-comic-book-day-with-your-favorite-dc-comics-writers-and-artists#2

kalidor

Crom! Ölüleri Say...