Yeni Forum Yöneticimiz

Başlatan tunaorhun, 24 Nisan, 2013, 22:58:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Alıntı yapılan: Saki - 22 Haziran, 2018, 10:19:11
Neden Hanac ve Pizagor forum yöneticiliğinden ayrıldılar (ben soru sormayı çok severim) beni biri aydınlatırmı?
Bir yere ayrıldıkları yok.Foruma katkıları aynen devam ediyor. Amacımız forumun değerli genç üyelerini de biraz daha fazla yöneticilik safında bilgi ve tecrübe ile donatmak.
"İstemem,eksik olsun.."

seastar1000

Yeni yönetici arkadaşlara başarılar diliyorum

yunusmeyra

Alıntı yapılan: V - 22 Haziran, 2018, 10:50:46
Bir yere ayrıldıkları yok.Foruma katkıları aynen devam ediyor. Amacımız forumun değerli genç üyelerini de biraz daha fazla yöneticilik safında bilgi ve tecrübe ile donatmak.
dostlar biraradayız bir yere giden, ayrılan yok  :) yeni görevler ve sorumluluklar...
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

ferzan

Hiç düşünmemiş olduğum ve asla beklemediğim böyle bir görevlendirme için ben de teşekkür etmek isterim...Her ne kadar kırmızının benim rengim olmadığını düşünsem de umarım forumumuz için hayırlı olur...Kendi adıma her daim eski yöneticilerimizin danışmanlığına ihtiyaç duyacağımı ve onlarla ortaklaşa hareket edeceğimi belirtmeme dahi gerek yok...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

dean

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz arkadaşlar.

aa

Esse Gesse Hayranı...

gamlıbaykuş

Yeni yöneticilerimiz hayırlı olsun.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Bakıyorum da herkes çok sevinçli.

Dikkatle not alıyorum  ;D

afu

genç yeni yöneticilerimize başarılar  :)
giden yaşlı yöneticilerimize teşekkürler  ;)

not: mesajı aldım  :(

HacıGeraltEmmi

Her yerde bir yenilik havası, forumun yeni yöneticilerini tebrik eder başarılar dilerim. Eski yorgun yöneticilerimize her toplantımızda beleş kek ve çay benden :)

nikopol

NIC

yenilik iyidir foruma heyecan getirecegine inaniyorum hayirli olsun genç arkadaslarim

caretta

Hanac dostumuzun adminlikten ayrılıp bölüm yöneticisi olduğunu şimdi farkettim.Admin olan
arkadaşlara yeni görevlerinde başarılar dilerim.Hasan Bey artık Zagor'a bol bol zaman ayırabilir.
Yönetici ekibimiz darkwood,dean,ferzan,kalidor,nemo,pizagor ve V olarak mı oluşuyor?Listeyi
10 sayfalık üye listesinden aldım.Ben içinden çıkamadığım bir paylaşım filan olursa yine Hanac'a
müracaat edeceğim.Zira bende E-mal adresi olarak sadece onunki var.Bir sakınca olmaz umarım?
Bir de nick değişikliği var galiba.4771 mesajı olan "beekeeper"kim?Gerçek kimliğini değil de eski
nickini soruyorum.

pizagor

Giriş sayfamızda en altta forum yöneticilerinin ve bölüm yöneticilerinin listesine ulaşmak için linkler bulunmakta caretta ağabey. Üye listesini taramaya hiç gerek yok :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Pizagor da artık admin değil.
Beekeeper eskiden Tommikser olan Güneş.
Bana mail atmaya devam edebilirsin Atilla abi.