Presstij'den Yeni Yayınlar

Başlatan altay1944, 01 Mayıs, 2013, 19:54:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dayıcomics

işte bu güzel haber. merakla bekliyorum ;D

Darkopal

darkwood

Kızıl ana çizimleri güzelmiş, 3 kapak alternatifi de var. Toplam kaç cilt olacak.
Darkwood Sakinleri..

memospinoz

Darkopal

Hikaye toplamda 3 ciltten oluşacak. 2. cildi bu ay sonu gibi yurtdışında yayınlanacaktı. 3. cilt ise bildiğim kadarıyla Mayıs 2021 veya sonraki bir tarihte çıkacak.

Bu çizgi romanı da son zamanlarda yayınladığımız diğer çizgi romanlar gibi ana kapak, Presstij Dükkan varyantı ve limitli sert kapak seçenekleriyle sunacağız.

Darkopal

KIZIL ANA normal, Presstij Dükkan Varyantı ve limitli sert kapak seçenekleriyle ön siparişe açıldı.

Ön sipariş vermek isteyen dostlarımız bu bağlantıdan ilgili sayfaya ulaşabilirler.

Mrtekin

Kızıl Ana'nın konusu nedir ?
They drew first blood...

Darkopal

Alıntı yapılan: Mrtekin - 13 Aralık, 2020, 15:52:00
Kızıl Ana'nın konusu nedir ?

Arka kapak yazısından...

Daisy'nin bayılmadan önce gördüğü son şey, erkek arkadaşının karanlığa doğru sürüklenmesidir. Uğradıkları saldırıdan sonra hastanede kendine geldiğinde sağ gözünün çok ağır hasar gördüğünü ve çıkarılması gerektiğini öğrenir. Yeni bir protez göz takıldığındaysa, Daisy orada olmayan şeylerle —ve insanlarla— dolu korkunç kızıl parlamalar görmeye başlar...

Şimdi Daisy bir anlam veremediği ama giderek kontrolü ele geçirmeye ve onu belki de bu dünyaya ait olmayan bir şeye yaklaştırmaya başlayan bu öngörülerin arkasındaki gizemi çözmek zorundadır.

KenParker

Alıntı yapılan: Darkopal - 13 Aralık, 2020, 14:31:31
KIZIL ANA normal, Presstij Dükkan Varyantı ve limitli sert kapak seçenekleriyle ön siparişe açıldı.

Ön sipariş vermek isteyen dostlarımız bu bağlantıdan ilgili sayfaya ulaşabilirler.
Her bütçeye uygun yapmışsınız. Takdir edilecek davranış.

Darkopal

Bu da ufak bir yılbaşı hediyesi olsun...  8)

memospinoz

Siparişe açıldı mı Mercy?  ???

Darkopal

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 31 Aralık, 2020, 23:37:25
Siparişe açıldı mı Mercy?  ???
Henüz değil. Sanırım 1 hafta içinde ön siparişe açılır. Ama bu sefer kaçıran kaybeder, ben o kadar söyleyeyim.  8)

memospinoz

Darkopal

Sakın ha, aman diyeyim... Kapak seçimleri için ne bıçaklar çekildi, ne silahlar patladı bilemezsiniz...  :o
O kadar mevzudan sonra karar verilmişken, suyu bulandırmayalım yine.  ;D

memospinoz

Alıntı yapılan: Darkopal - 31 Aralık, 2020, 23:44:52
Sakın ha, aman diyeyim... Kapak seçimleri için ne bıçaklar çekildi, ne silahlar patladı bilemezsiniz...  :o
O kadar mevzudan sonra karar verilmişken, suyu bulandırmayalım yine.  ;D

Ama, ama, ama....  ;D
O kadar güzel bir kapak ki bakmaktan kendimi alıkoyamıyorum. Adeta hipnotize oldum. Kırmızı kapak ♥️ ben