Presstij'den Yeni Yayınlar

Başlatan altay1944, 01 Mayıs, 2013, 19:54:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Presstij ana sitesinde kitabı göremeyen tek ben miyim ??? ???

frodo

Alıntı yapılan: doktor1881 - 01 Ocak, 2021, 17:58:37
Presstij ana sitesinde kitabı göremeyen tek ben miyim ??? ???
Mercy, henüz ön siparişe açılmadı haftaya sanırım.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

doktor1881

Alıntı yapılan: frodo - 01 Ocak, 2021, 18:16:28
Mercy, henüz ön siparişe açılmadı haftaya sanırım.
teşekkürler dostum

hbegec

Merhabalar bende Presstij yayınevi'ne bir soru yöneltmek isterim.Daha önce yanıtlandı mı bilmiyorum ancak ben Efsane ve Orbital serilerinin devam etmesini çok isterdim.En çokta efsane serisinin devamını görmeyi çok istiyorum.Yves Swolfs 8. ve son kitabı 2019 da çıkardı.Var mı acaba tünelin sonunda ufakta olsa bir ışık? :)

memospinoz

Alıntı yapılan: hbegec - 02 Ocak, 2021, 00:16:18
Merhabalar bende Presstij yayınevi'ne bir soru yöneltmek isterim.Daha önce yanıtlandı mı bilmiyorum ancak ben Efsane ve Orbital serilerinin devam etmesini çok isterdim.En çokta efsane serisinin devamını görmeyi çok istiyorum.Yves Swolfs 8. ve son kitabı 2019 da çıkardı.Var mı acaba tünelin sonunda ufakta olsa bir ışık? :)

Sevgili dostum, keşke dediğin gibi 8 albümde bitseydi seri. En son 2016'da 17. albüm çıktı ve Swolfs seriyi devam ettiriyor. En azından arayı biraz kapatsak o da olumlu.  ;D

https://www.bedetheque.com/serie-821-BD-Durango.html

Bizde 2li, 3lü, 4lü format yerine tek tek albüm bazında çıktığından biraz beklememiz lazım. En azından senede bir albüm garanti olsa, yani iyi kötü bir periyot olsa o da bizi tatmin etmese bile yine de bekleriz, sorun olmaz.
Bu arada Efsane, Orbital ve hatta Buddy Longway'in devamını ben de bekliyorum.

hbegec

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 02 Ocak, 2021, 01:05:43
Sevgili dostum, keşke dediğin gibi 8 albümde bitseydi seri. En son 2016'da 17. albüm çıktı ve Swolfs seriyi devam ettiriyor. En azından arayı biraz kapatsak o da olumlu.  ;D

https://www.bedetheque.com/serie-821-BD-Durango.html

Bizde 2li, 3lü, 4lü format yerine tek tek albüm bazında çıktığından biraz beklememiz lazım. En azından senede bir albüm garanti olsa, yani iyi kötü bir periyot olsa o da bizi tatmin etmese bile yine de bekleriz, sorun olmaz.
Bu arada Efsane, Orbital ve hatta Buddy Longway'in devamını ben de bekliyorum.

Üstadım Durango'dan bahsetmiyorum :) Legende yani Efsane'den bahsediyorum 8.sayısı 12 aralık 2020 de çıkmış :) Durango ise şu an 24.sayıda yanlış görmediysem..

memospinoz

Alıntı yapılan: hbegec - 02 Ocak, 2021, 01:11:15
Üstadım Durango'dan bahsetmiyorum :) Legende yani Efsane'den bahsediyorum 8.sayısı 12 aralık 2020 de çıkmış :) Durango ise şu an 24.sayıda yanlış görmediysem..

Durango'yu ne kadar çok istemişsem demek ki...  ;D
Durango 17'de. Légende 8'de evet.  ;D Ama o da sonlanmadı. İlk 5 albüm ilk döngüyü oluşturuyor, en azından onlar çıksa da hikaye kendi içinde bir bütünlük kazansa iyi olurdu.
Orbital'de de ilk periyodu oluşturan ilk 4 albümün çıkmasını bekliyorum, yani 2 albüm kaldı.

OZAN BALIM

Çok güzel açıklamışsınız, teşekkürler. Çizgi roman maalesef günümüzde lüks haline geldi. Birçoğumuz indirim takip ederek alabiliyoruz ve daha çok yayına ulaşmak istiyoruz. Bu noktada Presstij'in yayın politikası gayet yerinde. Hepimiz HC ciltlere ulaşmak isteriz ama olmuyorsa da alternatifinin sunulması önemli. Kendi adıma konuşmak gerekirse, SC cildin 4-5 katını vererek HC almıyorum. Mümkün oldukça çok yayın almak istiyorum. Her ne kadar geniş bir kitaplığım olsa da koleksiyoncu değilim. Presstij'in SC ciltleri piyasaya göre gayet makul fiyatlı. Tek sıkıntı belki genel dağıtım ağına yeterince girmemesi olabilir ki bu da yayınevinin tercihidir, bir şey diyemem.

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 01 Ocak, 2021, 10:06:04
Ghostrider dostum, her bütçeye uygun versiyonunu satıyorlar. Ana kapak indirimli ve her yerde satılıyor. Varyant kapak ve limitli HC sadece kendilerinde var, evet ama bu onların tercihi. Immortal Hulk parlayan kapak da sadece paralel evrende var, siyah beyaz kapak da sadece marmara dükkanda var. Turşu Rick'in dükkanlara özel ayrı kapakları var. Gizli Kökenler blank kapaklar yine bildiğim kadarıyla sadece çizgi roman sepeti sitesinde vardı, başka yerde görmedim. Jedbang varyantları sadece jedbangda satılıyor. Gerekli Şeyler'in HC limitli mangaları ve arada bir çıkan HC marveller sadece kendi sitelerinde var vb.
Ha HC fiyatı filan daha uygun olsaydı bütçemiz için daha iyi olurdu, buna katılıyorum. Ama bütün kitapların (sadece çizgi roman değil) fiyatının uçtuğu bir devirde sert kapak ve sınırlı üretim bir koleksiyon ürününün fiyatının bu olmasına da şaşırmıyorum ve yayınevini de yadırgamıyorum. Zaten sadece içeriğe yönelik merakı olan okurlar %35 indirimle ana kapağı alıp macerayı okuyabilir.
Selamlar, sevgiler.

Darkopal

Alıntı yapılan: hbegec - 02 Ocak, 2021, 00:16:18
Orbital, Efsane ve diğer frankafon serileri için daha önce de sorular sorulmuştu, bilgim dahilinde yanıtlamaya çalışmıştım. Özellikle bilimkurgu seven biri olduğum için gönlümde ayrı bir yeri olan Orbital'in devamını ben de çok istiyorum. Keza Efsane'nin de sırf tablo gibi çizimlerini seyretmek adına devamının gelmesini isterim. Ama maalesef piyasada yeterli satış rakamlarına ulaşamadığı için bir süre askıya alınacağı söylenmişti bana. Pandemi süreci yüzünden pek çok fikir, plan, kitap ötelendi. Şu sıkıntılı dönemi atlatırsak, peşinden bu serilerle detaylı bir değerlendirme geleceğine eminim.

Darkopal

MERCY, Ana Kapak, Presstij Dükkan Varyantı ve 250 adet limitli sert kapak seçenekleriyle ön siparişe açıldı.

Presstij Çizgi Roman ön sipariş sayfası

yalcinerol345

Gördüğüm en kaliteli HC kapaklar sizde.

Abysmal

Alıntı yapılan: Darkopal - 07 Ocak, 2021, 13:09:53
MERCY, Ana Kapak, Presstij Dükkan Varyantı ve 250 adet limitli sert kapak seçenekleriyle ön siparişe açıldı.

Presstij Çizgi Roman ön sipariş sayfası
Hemen siparişi veriyorum. Harika duruyor  :)

dayıcomics

Bugün Mercy ve yeni çıkacak Star trek, Yargıç Dredd'in sert kapak siparişlerini verdim. ;D

Mrtekin

Sevgili Darkopal,

Presstij, Cassidy'nin kalan fasiküllerini dobişko bir cilde toplayıp (Aynen Lal'in Büyülü Rüzgar'da yaptığı gibi) "limitli olarak" fumettiseverlerin beğenisine sunamaz mı?

Böylece en azından bu Cassidy hikayesi de tatlı bir sonla bitmiş olur.
They drew first blood...

Kauss

Siparişi geçtim, alırken Kızıl Ana ve Pelerinin de limitlilerinin siparişini geçtim yalnız üye olurken şunu fark ettim; üyelik aktivasyonu için mail gönderilmiştir deniliyor. Fakat mail olarak bir aktivasyon maili gelmedi. Aktivasyon maili gelmeden de alışveriş gerçekleştirebiliyoruz. Eğer aktivasyon önemli değilse bence üye ol kısmından o yazıyı silmenizi öneririm. Aktivasyon kodu gelmedi diyerek alışveriş geçmeyen kişi olabilir :)