Kızılmaske - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 13 Mayıs, 2013, 19:23:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Esse Gesse Hayranı...

konnektör

Temcit pilavı gibi aynı konu konuşuluyor diyeceksiniz ama, ben fiyatını yüksek buluyorum, sadece bu yayının değil marmaranın, gerekli şeylerin, velhasıl çoğu yayıncının çıkardığı yayınların fiyatı bence yüksek, bu fiyatlarla satış adedinin yükselmesi mümkün değil, sanırım yayıncılarda çok satmak istemiyor artık, az da satsalar fiyat yüksek olunca belli karlar ediliyor belliki.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

s.b

Fiyatı yüksek bulmayan yok zaten. Fakat 30-40 sene evvelki gibi 50.000 adet satılamadığından dolayı bu kazığı yiyoruz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Kapaklar gerçekten çok güzel ,dizaynı çok beğeniyorum.2 sayınında yakında çıkacak olması çok güzel bir haber.fiat konusuna gelince ben birçok çizgi romanı eledim.artık sadece beğendiklerimi alıyorum... 8) :D ;)

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: gunessemerci - 17 Temmuz, 2013, 16:22:22
Bence kapaklar süper.Aslan abi hayranları kızabilir ama bence Aslan abi kapaklarından çok ama çok güzel.

Ben kafadan kızdım sana hırrr :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

connyapku

Harika bir kapak. Cikmasini dort gozle bekliyorum.

DAMPYR

Ertuğrul Edirne'nin kapaklarıda hiç yabana atılacak gibide değilmiş yani iğişallah seri .Ertuğrul Edirne'den kapakları ile devam eder... 8) 8) 8)

Gambit

Kapak cidden iyi olmus, Aslan Abi nin yeri ayri, bu ayri tabii ki

guzel is cikardi Ilyas; Ertugrul Edirne ye cizdirmekle, helal

darkwood

Ertuğrul Edirne den güzel bir kapak olmuş yine, ayrıca iki büyük ustayı karşılaştırmak bana da doğru gelmiyor, ikisininde yeri ayrı..
Darkwood Sakinleri..

abselemon

Bence yayın gayet güzel. Hele ki hiç kopma olmadan 1962-1994 arasının komple yayınlanacak olması süper. İlerde 1938-1962 arası da yayınlanırsa komple külliyat verilmiş olur. Fiyatlara gelince çizgiroman severlerin sayısı artmadıkça fiyat düşmesi olmaz.

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: abselemon - 17 Temmuz, 2013, 22:35:17
Bence yayın gayet güzel. Hele ki hiç kopma olmadan 1962-1994 arasının komple yayınlanacak olması süper. İlerde 1938-1962 arası da yayınlanırsa komple külliyat verilmiş olur. Fiyatlara gelince çizgiroman severlerin sayısı artmadıkça fiyat düşmesi olmaz.

Dostum amacımız 1962-1994 arasını basmak degıl 1961 den gunumuze kadar ne cıktıysa hafta içi hafta sonu hepsını basmak  ;D

pizagor

Peki sevgili İlyas, 1962-1994 arası, format - sayfa sayısı bozulmazsa, kaç sayıya denk geliyor?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

mrex

Bu formatta bekleyişiniz çok uzun sürmeyecek. Bantların düzeni çeşitlilik gösterdiği için tatmin edici bir yaklaşıklıkta bir sayı veremeyeceğimizden orasını şimdilik kendimize saklıyoruz.

pizagor

Dostum sen bir sayı versen biz +-10 tolerans koyarız!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Mantıksal bir çıkarım yaparsak bir sayıda iki yıllık macera yayınlandığını var sayarsak,40 yıllık macera olduğunu da düşünürsek 20 cilt eder.Bunun üzerine hafta sonlarını 10 cilt diye ilave edersek 30 cilt yapar.Eh bazı maceralar uzun falan dersek o zamanda 10 cilt ilave edelim hadi.Bu da 40 cilt demek.

Eğer aylık olarak yayına geçilebilirse tahmini 4-5 yıl arasında kızılmaske külliyatının tamamını okumuş oluruz ;D