Kızılmaske - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 13 Mayıs, 2013, 19:23:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Aman geç kalmasın.... bizi alıştırdı da...
Esse Gesse Hayranı...

İlyas Erkul

Ay başında elinizde olur merak etmeyin  :D

hennessy

3-4-5-6 imzalarım :) Kızılmaske okumam ama sırf kapakları için arşiv yapacağım. Hulk mu aman benden den uzak Hanac'a yakın olsun :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

mrex

Kızılmaske 7 kapak illüstrasyonu. Ertuğrul Edirne bir kez daha ustalığını göstermiş:

Mister NO

Kızılmaske pek de misafirperver gözükmüyor bu kapakta  :P

DAMPYR

Bu Kapaklarla bir ömür boyu Kızılmaske alınır.Seri Süper bir şekilde devam ediyor.Aman Dilimi ısırayım Nazar değmesin... :P 8) ;)

DAMPYR

İlyasın bu çizimlerden başlamadığına memnunum baksanıza şimdiki çizimlerden nekadarda kötü... :-[ :-\ :'(

aa

Bu çizimler orijinal mi yoksa yerli çizim mi?
Esse Gesse Hayranı...

gamlıbaykuş

Ertuğrul Edirne' den bir güzel kapak daha bu arşiv çok güzel olacak :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

Alıntı yapılan: aa - 15 Aralık, 2013, 13:38:49
Bu çizimler orijinal mi yoksa yerli çizim mi?
Sanırım Orjinal Moore ve McCoy dönemi çizimleri olması lazım (S.Barryden bir önce)... ::) :D :)

mandrake66

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 15 Aralık, 2013, 16:07:25
Sanırım Orjinal Moore ve McCoy dönemi çizimleri olması lazım (S.Barryden bir önce)... ::) :D :)

Doğrudur, 1936-37 çizimleri..

Bundan dolayı 1960'larda ki çizimlerle karşılaştırmak biraz haksızlık olur..

::)

V

7. sayı İdefix'te ön siparişte..
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Arkadaşlar Kızılmaske 7.sayıya kadar hep orjinal sırada hafta içi hikayelere yer verilmişti.Düğün hikayesine gelinmesi nedeniyle İlyas gelecek sayıdan itibaren orjinal sırada hafta sonu hikayelerine yer verecek.hafta sonu hikayeleri de düğün hikayesine yaklaştıktan sonra her ikisi birlikte hafta içi ve hafta sonu hikayeleri birlikte yayınlanacakmış.Düğün adlı hikayeye kadar hafta içi ve hafta sonu hikayeleri birbirinden bağımsız ilerliyormuş ama düğün adlı hikayeden sonra ikiside birbirine paralel hikayeler şeklinde gidiyormuş.bana mantıklı geldi.... 8) :D ;)

aa

Yeter ki duzgun yayini devam etsin ve seri tamamlansin.....
Esse Gesse Hayranı...

hanac

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 05 Ocak, 2014, 19:40:22
Arkadaşlar Kızılmaske 7.sayıya kadar hep orjinal sırada hafta içi hikayelere yer verilmişti.Düğün hikayesine gelinmesi nedeniyle İlyas gelecek sayıdan itibaren orjinal sırada hafta sonu hikayelerine yer verecek.hafta sonu hikayeleri de düğün hikayesine yaklaştıktan sonra her ikisi birlikte hafta içi ve hafta sonu hikayeleri birlikte yayınlanacakmış.Düğün adlı hikayeye kadar hafta içi ve hafta sonu hikayeleri birbirinden bağımsız ilerliyormuş ama düğün adlı hikayeden sonra ikiside birbirine paralel hikayeler şeklinde gidiyormuş.bana mantıklı geldi.... 8) :D ;)

Açıklama için teşekkürler Yahya Bro.

Bence de sakıncası yok.