Başka Yerden Hikayeler - Çizgi Düşler

Başlatan hennessy, 29 Haziran, 2013, 17:26:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

2. kitabın saçma sapan sonundan sonra elimdekileri çıkarmıştım.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 03 Haziran, 2014, 08:26:19
2. kitabın saçma sapan sonundan sonra elimdekileri çıkarmıştım.

Evet 1.ciltten sonra aynı hikayeyi evirip çevirip tekrar yayınlamışlardı, Holmes'li 2.hikayeyi bu yüzden bende tutmamıştım.
Ama sonraki hikayeler iyiydi. Hatta 5.ciltte Holmes'in kardeşinin olduğu hikaye dahil, iki macerada çok keyifliydi.  ;)
Son sayıyı ise henüz okuma fırsatı bulamadım.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Einstein'lı macera da bitti. Fazla bir şey yazmak bile içinden gelmiyor. Anlayın gerisini....

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Haziran, 2014, 16:45:32
Einstein'lı macera da bitti. Fazla bir şey yazmak bile içinden gelmiyor. Anlayın gerisini....
Demekki İtalyanlar boşuna senede 1 defa çıkarmıyorlar bu seriyi üst üste okuyunca sıkıyor.... :-\ :-X ::)

köstebek

Yaklaşık 6 aydır bu başlıkta hareket yokmuş.
Böylece mutlu haberi vermek fırsatı bana düştü: 8. ciltle birlikte İtalya'ya yetiştik.
En az bir yıl için hoşça kalın...

hennessy

Arsen Lüpen'i büyüleyen kadın

Arsen Lüpen'i etkileyen kadın josephine kimdi? Tarihi olaylar ile ilişkisi neydi. Kibar hırsız neden ona karşı koyamıyordu. Holmes tekrar sahnedeydi. Yolları kesiştiği bu ünlü hırsızı tekrar yakalamak istiyordu. Ama bundan neden vaz geçti? Dünyayı ele geçirmek isteyen josephine hangi taşların peşinde idi. Gerçekten güzel aksiyonu bol bir hikaye sizleri bekliyor. Lüpen ve Holmes'in bir birlerine yardım ettiği bazen bir birlerine sağ köşeye yatırdığı keyifli bir hikaye olmuş.

8/10

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Şu an evde olmadığım için bakamıyorum. Bu macera hangi sayıdaydı? Sevdiğim iki karakter yan yana en kısa zamanda okunacaklar listeme almam lazım. Sherlock ve Arsen tam külliyat hepsi ben de var. Ayrıca herkese tavsiye ederim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 03 Ocak, 2015, 11:20:26
Şu an evde olmadığım için bakamıyorum. Bu macera hangi sayıdaydı? Sevdiğim iki karakter yan yana en kısa zamanda okunacaklar listeme almam lazım. Sherlock ve Arsen tam külliyat hepsi ben de var. Ayrıca herkese tavsiye ederim...

8.cilt ilk macera

abselemon

Başka yerden hikayeler'i ben çok beğeniyorum. Sebebi de basit aslında sıradışılık. Güzel çizmler farklı konularla birleşince ortaya çok hoş eserler çıkıyor. Ayrıca Çizgidüşler atlama yapmadan adam gibi sıralı ve de düzgün baskı ile basınca daha bir zevkli oluyor. Bu bir yıllık arada çizgidüşler birçok çizgiromanı aradan çıkartır.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Batman - 03 Ocak, 2015, 11:23:38
8.cilt ilk macera

Hımm 8. Sayı yeni çıkmış, en kısa zamanda edinmek lazım. 2. macerada kimler var peki?

hennessy

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 03 Ocak, 2015, 14:22:14
Hımm 8. Sayı yeni çıkmış, en kısa zamanda edinmek lazım. 2. macerada kimler var peki?

Amerikan başkanı Washington, bakanı,vampir, kaptan swing daha neler yok ki.....

Mrtekin

Bence çok başarılı bir seri değil.

Ben şahsen, Le Stories hayranıyım.
They drew first blood...

gamlıbaykuş

Kaptan Swing de varsa kesin okunur o zaman, bu seriyi gerçekten seviyorum gerçek karakterler üzerinden kurgulama maceraları okumak bana keyif veriyor. Ayrıca editoryal bölümleri de yeterince bilgi barındırıyor. Bu eser için Çizgi Düşlere teşekkürler...

Draka

İtalya'da 18. sayı çıktı. 9. kitap için malzeme gelmiş oldu :)