dean'in izledikleri

Başlatan dean, 19 Ağustos, 2013, 15:53:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Friday the 13th: The Final Chapter

http://www.imdb.com/title/tt0087298/

Hikaye zerre değişmeden devam ediyor arkadaşlar. En önemli unsur bu filmde, Tommy isimli çocuğun varlığı. Kendisi serinin geleceği için önemli. Onun dışında önceki filmlerle birebir aynı mantıkla önüne geleni katletme şeklinde devam ediyor. Filmin adı her ne kadar The Final Chapter olsada ardında 8 filmin daha çekilmesi ibretlik bir ayrıntı olsa gerek  :)

dean

Friday the 13th: A New Beginning

http://www.imdb.com/title/tt0089173/

Hikaye bu sefer Tommy'nin büyüklüğe odaklanıyor ve nispetende olsa yeni bir fikir ortaya atıyor derken yine aynı yollara girerek, hevesimizi kursağımızda bırakıyor. Serinin devamı bu filmin açtığı yolda gidicek belli ki. Acayip mantık hatalarıda devreye girerek garip yollara giriyor hikaye. Bakalım devamında neler olacak.

V

Çok sevmediğim bir seri olsa da tüm filmleri izlemiştim.İlk film en iyisidir bence.Jason'un annesi , annelerin annesidir gönlümde.. ::)
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Alıntı yapılan: V - 24 Aralık, 2013, 22:08:17
Çok sevmediğim bir seri olsa da tüm filmleri izlemiştim.İlk film en iyisidir bence.Jason'un annesi , annelerin annesidir gönlümde.. ::)

Aynen katılıyorum izlenecekse ilk film izlense yeterli. Gerisi hikaye anlatmadan milletin vahşice öldürülmesi o kadar. Bi'de Chi, chi, chi; ha, ha, ha mı ? ki-ki-ki...ma-ma-ma mı ? Ne öyle bir efekt var Jason çıkınca. Kafamda sabahtan beri dönüyor kurtulamadım gitti ya :D

kalidor

Kardeşim bu abuk filmleri üstüste seyredip vaktini öldürme.
Crom! Ölüleri Say...

dean

Alıntı yapılan: kalidor - 25 Aralık, 2013, 00:22:54
Kardeşim bu abuk filmleri üstüste seyredip vaktini öldürme.

Valla orası öyle ama o kadar çok film izledim ve izliyorum ki (dizi de var tabi) artık seçim yapamaz oldum. Önüme ne gelirse sorgusuz izliyorum. Bi'de seri filmleri başladım mı tamamlama takıntımda var. (İzlediğim filmi yarım da bırakmam asla.) Sadece B film izlemem. O da sevdiğim yönetmen ya da oyuncu bağlantısı varsa değişir.

V

Alıntı yapılan: dean - 25 Aralık, 2013, 00:14:09
  Aynen katılıyorum izlenecekse ilk film izlense yeterli. Gerisi hikaye anlatmadan milletin vahşice öldürülmesi o kadar. Bi'de Chi, chi, chi; ha, ha, ha mı ? ki-ki-ki...ma-ma-ma mı ? Ne öyle bir efekt var Jason çıkınca. Kafamda sabahtan beri dönüyor kurtulamadım gitti ya :D
Benim de uzun süre dilimden düşmemiştir bu efekt.. :D
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: dean - 25 Aralık, 2013, 01:00:56
Bi'de seri filmleri başladım mı tamamlama takıntımda var. (İzlediğim filmi yarım da bırakmam asla.)

Aynı takıntılar bende de var.

Bi ara vakit bulursam Fast & Furious serisinin 6 filmini birden izlyeceğim.

Gençken (dean'in yaşlarında  :) ) arka arkaya 20 tane falan James Bond izlemiştim.

rumar80

Ben 11 sezonluk NCIS'i hala izliyorum. 8. sezonun ortasındayım. Bunun yüzünden diğer diziler birikiyor.

tommikser

Toplamda 25 Bond filmi var.Sen Dean'in yaşındayken 20 film izlemiş olamazsın.Olsa olsa 15 film falan izlemişsindir :D

rumar80

Alıntı yapılan: tommikser - 25 Aralık, 2013, 11:00:45
Toplamda 25 Bond filmi var.Sen Dean'in yaşındayken 20 film izlemiş olamazsın.Olsa olsa 15 film falan izlemişsindir :D

Forumda: "Hanac hep zamanın ilerisinde yaşar!" derler.  ;)

kalidor

Alıntı yapılan: tommikser - 25 Aralık, 2013, 11:00:45
Güneş'in beyanatı evet çok sert ama üşenmedim ve araştırdım... İşte gerçekler:

Yüce adminimiz forumda her ne kadar yaşını gizlemiş olsa da sosyal medyada bunu sakınmamış ve kendisinin daha 10 gün önce forumda da kutladığımız gibi 42 yaşını bitirmiş olduğunu öğrendik. Dean yani Gürkan arkadaşımız ise 21 yaşında. Yani adminimiz Gürkan'ın yaşının tam tamına 2 katı... Waoowww.... Şimdi 21 sene öncesine yani 1992 yılına dönersek:

1962'de Sean Connery'li ilk film olan Doktor No ile 1989 tarihli Timothy Dalton'ın ikinci ve son kez Bond olduğu film ile toplam 18 Bond filmi var.

19. numero ise Pierce Brosnan'ı Bond'u ilk oynadığı film ve 1995 tarihli.

Yani sayın adminimiz Dean'in yaşlarında 20 olmasa da 18 tane Bond filmi seyretmiş oluyor.

--Barbar Conan'ın Altın Madalyon'u Formu üşenmedi, araştırdı ve kamuya açıkladı--

Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 25 Aralık, 2013, 12:11:17
Yani sayın adminimiz Dean'in yaşlarında 20 olmasa da 18 tane Bond filmi seyretmiş oluyor.[/size]

Çok da kötü sallamamışım.

Ama sanırım 2000'li yılların başında yaptım bu izleme olayını.

O zaman 20 film olayı doğru oluyor ama dean'in yaşında durumu yanlış oluyor.  :)

dean

Off ! ben yokken burada müthiş muhabbet dönmüş. Harikasınız :)

DAMPYR

Korku filimlerini sevmeme rağmen konu hiç değişmeden giden seri flimleri bende sevmiyorum.Bu yeniside aynı konu üzerinde dönüyorsa izlenmez derim... :( :-\ :'(