2013 Fuar Günlüğü

Başlatan Tarkan Kurt, 02 Kasım, 2013, 17:54:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 04 Kasım, 2013, 18:55:44
Fuarda birisi Çizgi Düşlere sorabilirmi bu ay Julia yeni sayı çıkacakmı.... ??? ::) :D

Ben sormuştum. Julia Almanak çıkacak yakın zamanda dedi İlker. Fuara yetişir mi bilmiyorum ama.

pearl jam

Alıntı yapılan: ercoktay - 03 Kasım, 2013, 23:33:36
Enki Bilalleri 4 kitap olarak Aralık ayından sonra çıkaracaklarmış. Erdem Bey bone'u muhakkak 2014 yılında tamamlayacağım diyor. Conan ve red sonja renkli serilerin satışları iyi değilmiş. Pek isteksizler yeni sayılar için. Umarım onların da satışlar çok iyi olur.

Enki Bilal haberi çok güzel. Umarım onları da küçülterek toplu halde basmazlar.

darkwood

Alıntı yapılan: ercoktay - 05 Kasım, 2013, 00:33:14
Ben sormuştum. Julia Almanak çıkacak yakın zamanda dedi İlker. Fuara yetişir mi bilmiyorum ama.

Umarım Julia Almanak fuar sonuna yetişir, 1001 roman zamanından beri bu kitabı bekliyoruz.  ::)
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 05 Kasım, 2013, 12:47:16
Enki Bilal haberi çok güzel. Umarım onları da küçülterek toplu halde basmazlar.
Bu konuda karamsarım. Erdem bey yeni frankafon boyutu olarak XIII boyutunu işaret etti. Umarım Enki Bilalleri de bu şekilde basmaz.

DAMPYR

Alıntı yapılan: ercoktay - 05 Kasım, 2013, 00:33:14
Nihayet Julia Almanaklarıda okuyabileceğiz.Bu çok güzel bir haber.Sağolasın Çizgi Düşler... 8) :D :)

HacıGeraltEmmi

Fuar cicilerim :)

[IMG]http://imageshack.us/a/img27/7973/6opl.jpg[/img]

[IMG]http://imageshack.us/a/img843/9615/trsq.jpg[/img]

Günün nasıl geçtiğini anlamadım, bir baktım akşam olmuş. Hemen her yayıncıya uğramaya çalıştım. Bazılarında gerçekten iyi indirimler var, bazılarıysa burnundan kıl aldırmıyor her zamanki gibi. Eh bende ona göre davrandım alışverişlerimde ;)

Tudem Yalınayak Gen'in kalan ciltleri basmayı düşünüyormuş, tarih veremiyorlarmış.

Çizgi Düşler yeni yayınlarla okurunu şaşırtmaya devam edcek gibi, kesinleşen fumettiler var, Vertigo'dan da yeni birşeyler düşünülüyormuş ama kesinleşen bir bilgi yok. Thorgal 6. sayı dolgu malzemelerle küçük boy basılacak, kesin :-[

Marmara Çizgi Erdem abinin yalancısıyım; Enki Bilal'ler format bozulmadan yayınlanacakmış, Bone'u 2014 içerisinde kesin bitirecekmiş. (görmeden inanmam)

Çizgi Zamanı standına da kesin uğrayın, Lal yayınlarında ciddi indirim var.

alan ford

Rüzgarın Adı ve Bilge Adamın Korkusu son yıllarda okuduğum en şahane fantastik kitaplar. Üçüncü cildi bekliyoruz kaç zamandır , keyifli okumalar şimdiden
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Abbas beyde Rizzoli ve Isles sevdası var anlaşılan. :)

rumar80

Cumartesi gitmeyi düşünen var mı? Bir ihtimal Kızımla gideceğiz

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: alan ford - 07 Kasım, 2013, 21:49:32
Rüzgarın Adı ve Bilge Adamın Korkusu son yıllarda okuduğum en şahane fantastik kitaplar. Üçüncü cildi bekliyoruz kaç zamandır , keyifli okumalar şimdiden

Hiç niyetli değildim okumaya, ama o denli methiye okudum ki hakkında, dayanamadım artık. Teşekkürler.

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Kasım, 2013, 21:50:38
Abbas beyde Rizzoli ve Isles sevdası var anlaşılan. :)

Tess Gerritsen müthiş bir yazar, bu Rizzoli sevilmez mi be arkadaş :-*

[IMG]http://imageshack.us/a/img850/5953/1izp.jpg[/img]

darkwood

Cumartesi çalışıyorum, benimde Pazar günü kızımla birlikte gitme durumum var.  ;)
Darkwood Sakinleri..

alan ford

valla benim hangi gün orada olacağım belli değil ama büyük ihtimal pazar, fabsiad'ın fantastik edebiyat paneline katılmak istiyorum çünkü. Oralarda görüşürüz.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

Alıntı yapılan: designer73 - 07 Kasım, 2013, 20:20:16
Fuar cicilerim :)

[IMG]http://imageshack.us/a/img843/9615/trsq.jpg[/img]

Hocam kitaplıkta Deathnote'lar tepetaklak duruyor. Tersten okunuyor diye böyle yerleştirmene gerek yok :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Kasım, 2013, 09:41:44
Hocam kitaplıkta Deathnote'lar tepetaklak duruyor. Tersten okunuyor diye böyle yerleştirmene gerek yok :)

;D

afu

Alıntı yapılan: alan ford - 07 Kasım, 2013, 21:49:32

yazar ve yayın evi bilgisini de verebilir misin ? tavsiyen için teşekkür  :)