Tekrar Yayındayız!

Başlatan kalidor, 05 Aralık, 2013, 15:06:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Alıntı yapılan: Mister NO - 11 Mayıs, 2014, 18:11:36
Youtube eklentisinin kaldırılması en kolayı olabilir elbette ancak şu ana kadar bir çok paylaşımın da güme gitmesi demektir bu.
Katılıyorum , özellikle Mister No'nun sevdiği şarkılar bölümü , forumun en güzel sayfalarından ve n'olur çöpe gitmesin.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 11 Mayıs, 2014, 19:45:31
  Katılıyorum , özellikle Mister No'nun sevdiği şarkılar bölümü , forumun en güzel sayfalarından ve n'olur çöpe gitmesin.

Bence eski mesajlara dokunmayalım.

Bundan sonraki mesajlarda link verelim.

emre ozdamarlar

Bu arada ben de bu hosting firmasiyla maillestim. Anladigim kadariyla bizi ticari bir site saniyorlarmis, beni arayacaklarini söylediler sorunla ilgili. Daha sonra mailde ben ticaretle alakamiz olmadigini, cizgi roman sevenlerin takildigi bir forum oldugumuzu anlattim. Ondan sonra ses cikmadi, aramadilar da.

youtube linki paylasmak veya bu linki [youtube] etiketi ile görunur kilmak arasinda bir fark yok. Bu yuzden herhangi bir degisiklige gerek yok forumda. Bir daha sorun yasarsak detayli bir teknik rapor isteriz. (ben gecen hafta da istedim, göndermediler)

kalidor

Teknik bir aksaklık sebebiyle forumu bir süre görüntüleyemedik ama şimdi tekrar yayındayız. Forumla ilgili web ve mobilde talepleriniz varsa iletin arkadaşlar.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Zack Synder Rules ekibi tarafından hacklenmiş olamayalım  :)

Nightrain

Alıntı yapılan: kalidor - 11 Ocak, 2016, 10:32:53
Teknik bir aksaklık sebebiyle forumu bir süre görüntüleyemedik ama şimdi tekrar yayındayız. Forumla ilgili web ve mobilde talepleriniz varsa iletin arkadaşlar.

Spoiler butonu.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

Mobil görünümde mesajların tarihi de yer alsa çok güzel olur. Yine mobil görünümde yeni gönderilen iletilere bakmak istediğimizde şablon biraz sıkışmış vaziyette görünüyor.

pizagor

Alıntı yapılan: xmenac - 11 Ocak, 2016, 15:32:24
Mobil görünümde mesajların tarihi de yer alsa çok güzel olur.

Gerçekten önemli bir talep, özellikle benim gibi %90 telefondan giriyorsanız...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Alıntı yapılan: xmenac - 11 Ocak, 2016, 15:32:24
Mobil görünümde mesajların tarihi de yer alsa çok güzel olur. Yine mobil görünümde yeni gönderilen iletilere bakmak istediğimizde şablon biraz sıkışmış vaziyette görünüyor.

Bu talep zaten aklımdaydı ve sabah ilgili kişiye ilettim.
Crom! Ölüleri Say...

nicholaihel

Forumda spoiler sıkıntısı mevcut. Daha önce problem yaşadığım bir başlıkta bahsetmiştim. Katılıyorum.

kalidor

Zor oldu ama tekrar yayındayız. Ani bir trafik artışı sebebiyle domainimiz hosting sağlayıcı tarafından engellenmişti. Bazı önlemler almamızı istediler.  Bu kriterleri karşılayınca tekrar bizi yayına aldılar.

IXwebhostingde bize yardımcı olan Sergey, Evgen ve en sonunda problemi çözen Anastasia adlı arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Sakızlı Ohannes Paşa

Uefa'dan 1+1 ceza geldi sandim valla  ;D Neyse kriterleri saglamisiz.

kalidor

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 14 Şubat, 2016, 11:08:15
Uefa'dan 1+1 ceza geldi sandim valla  ;D Neyse kriterleri saglamisiz.

Kriterleri sağladık ama yine de dikkat etmemiz gereken bazı noktalar var. (Onları paylaşmayayım şimdilik) yoksa sürekli bir engelleme ile karşılaşma    riskimiz var. Ayrıca dün çok uğraşan designer73 Abbas Abi'ye de çok teşekkürler.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Geçmiş olsun herkese.
  Tüm emeği geçenlere Teşekkürler
  FATİH sen yine de kriterleri yaz da dikkat edelim bundan sonra